Skocz do zawartości

Forumowicze vs Sklepy;-)


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, TOM3K napisał:

Gdzie dostanę aplikatora do powłok coś jak te gtechniq tylko w jakiejś sensownej cenie? Potrzebne do powłok na felgi

 

2 godziny temu, paperson napisał:

@TOM3K chociażby TUTAJ :)

Polecam apliaktory do powłok z Ultracoata : https://bestseller.pl/ultra-coat-aplikator-z-mikrofibry.html bo chyba o taki chodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bestseller.pl napisał:

 

Polecam apliaktory do powłok z Ultracoata : https://bestseller.pl/ultra-coat-aplikator-z-mikrofibry.html bo chyba o taki chodziło ?

O to. Przeglądałem wczoraj wasz sklep i nie widziałem... dzięki za link zaraz idzie zamówienie 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

mam wręcz niesamowitego pecha do padających atomizerów, czasem dzieję się to po kilku dniach użytkowania, czasem po kilku psikach.

Czy z waszego doświadczenia sklepy internetowe wymieniają niedziałające atomizery na nowe ? Czy raczej taka praktyka dotyczy sklepów stacjonarnych i zaprzyjaźnionych sprzedawców?

Przy kilku uszkodzonych atomizerach nawet koszty wysyłki niestraszne.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peciu napisał:

dzięki - na allegro widziałem ale własnie szarą. Zadzwonię do tego pierwszego sklepu czy mają czarną na stanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie i czy w ogóle taką informację umieszczać na forum, ale pomyśłałem, że nie każdy ma fb, a nóż może jest w tej grupie osób którzy ostatnio zrobili zakupu w sklepie SamochodoweKosmetyki.PL

Sklep ogłosił upadłość...

Strona internetowa już nie działa. Nie ma możliwości kontaktu.
Przepatrzyłem komentarze na profilowym fb, tak sprawa 'bankructwa' zaczęła się już od czerwca...
Mase ludzi składało zamówienia na przestrzeni kilku miesięcy, opłacali je, a teraz oczywiście jak możemy się domyślać - ani kasy, ani towaru.

Sklep odniósł się do tego następująco: "Kolejnych zamówień już nie będzie - zablokowaliśmy stronę. Kwestia nieopłaconych faktur do wyjaśnienia sądowo lub z pełnomocnikiem prokuratury, gdy podejmie formalne działania w spółce. Niestety, my jako pracownicy mamy związane ręce."

Szkoda, lubiłem ten sklep, a pamiętny rok (już nie wiem który) z mega rabatami na BF pamiętam do dziś.


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 również mi przykro z tego powodu... Odkąd dowiedziałem się że Łukasz opuścił pokład domyślałem się że coś złego dzieje się w SK. 

Jak to po rozmowie na messengerze ktoś z SK stwierdził to: " Pewna epoka się kończy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wspominam sklep jeden z pierwszych w którym robiłem większe zakupy, fajny kontakt, obsługa i szybka wysyłka. Zaglądałem co jakiś czas i zerkałem w zakładkę promocje - często było tam sporo produktów w okazyjnych cenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do sklepu SamochodoweKosmetyki.pl tydzień przed informacją o zakończeniu działalności zrobiłem u nich dość duże zamówienie. Ze względu na to, że ostatnio było coraz więcej negatywnych opinii oraz kontakt z nimi był prawie zerowy wybrałem płatność za pobraniem. I to mnie chyba uratowało, paczka dotarła po 2 dniach od zamówienia. Wiele osób pisało, że czeka na paczki tygodniami gdy płacili z góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.