Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Carpro UK położona w 2 warstwach w kwietniu 2021,

Generalnie tylko mycie magi co 2 tygodnie i płukanie demi, raz na miesiąc ech2o na 2 wiadra, raz na kwartał reset.

Teraz w sierpniu tar and glue i deiron wjechał po 2 tygodniach w chorwacji, po myciu mix reload 10, ech2o 10, demi 100.

Nie podbijana niczym w zasadzie, auto garażowane, trzyma się znakomicie. Miałem na wiosnę kłaść nową, ale patrząc na te krople, to może nie być potrzeby.

Na foto 2 razy maska i dach. Auto ostatni raz płukane pianą 1.5 tygodnia temu, krople są po przejechaniu 50 km w deszczu.

krople.jpg

krople2.jpg

krople3.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaduszny poranek, auto umyte 737 dwa dni wcześniej (poniedziałek), zrobione 300 km od mycia. 

Show Cars po 25 dniach od aplikacji, bez wspomagaczy. Pięknego zrzutu wody nie ma (patrz filmik https://youtube.com/shorts/RYxx3l648MY?feature=share ) ale poranne kropelki są całkiem całkiem 😁

IMG_20221102_062947.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 Tutaj niestety ale chyba będę się musiał z Tobą zgodzić 🙃 chociaż patrząc na cenę oraz na zużycie produktu na jedną aplikację to zabezpieczenie nawet na 1 miesiąc to super wynik 😁 

A ta trywialność aplikacji wybacza trwałość produktu 😁 

Chociaż tak jak wspomniałem w innym temacie będę czekał aż wszystko zejdzie i wtedy maska będzie areną testową na zimowe warunki 😁

P.S. jeśli z rana taki ładny kropling to znaczy, że produkt utrzymuje się jeszcze? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ultracoat ceramic detailer. Trzy psiknięcie na ręcznik po osuszaniu z 1 stycznia 🙂 potem jedno psiknięcie na element z małego atomizera. Docieranie bez problemu, hmmm może nawet dam znika 😄 jestem bardzo zadowolony z łatwości aplikacji. Było to bardzo oszczędnie. 
 

w lipcu kładziony wosk Gyeon. Myte było i brak jakich kolejek qd. W listopadzie Wet protectro od Shiny garage bo dostałem do testów (przy okazji już kupiłem bo spodobał mi się) i 1 stycznia umyty i użyty właśnie qd od ultracoat. 
bardzo go już polubiłem. Ciekawe ile poleży. 

72D0D8B1-D2A3-47A0-B5FA-75BB8CA9235D.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.