Skocz do zawartości

CQuartz


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

malkolm też się nad tym zastanawiam :) Niestety jest tylko w opakowaniach 250ml i taki zestawik (są dwa produkty) wychodzi jakieś 350zł.

Jest jeszcze 1-K Nano. Jest to tylko jeden produkt (chyba jakaś nowsza wersja). Nie mam jeszcze informacji w jakim jest opakowaniu, ale chyba też 250ml. Kosztuje jakieś 400zł!!!

 

I mało tego mają jeszcze powłokę do szyb, która składa się również z dwóch produktów. Cenowo około 240zł.

 

Ceny dosyć wysokie, ale po sprawdzeniu kilku produktów kocha mogą być to ciekawe produkty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

CM Punk z tego co wiem będzie dostępny tylko dla zakładów detailingowych i to nie wszystkich.

No tak,ale czy już wiadomo mniej więcej,kiedy to nastąpi?

Liczę,że na wiosnę już będzie dostępny :) .

Fajnie by było,jakby ktoś to przetestował i podzielił się wrażeniami,bo na razie to są czyste spekulacje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie-kiedy ma się pojawić u detailerów CQuartz Finest?

Coś już wiadomo?

 

Posiadamy już Cquartz Finest, obecnie jest w fazie naszych testów. Niebawem będzie dostępny lecz tylko dla profesjonalnych centr detailingu ( wymagania Car Pro )

 

O,to super,po przetestowaniu prosimy o opinię :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zapytam. Chcę jako tako zabezpieczyć sobie początkowo lakier. Na tym mam zamiar sobie później kłaść i testować różne woski dla hobby już ;) i pytanie co lepsze?

Zwykły Cquartz, Cquartz Finest czy może G-techniq C1. O ile Cquartz, z tego co czytałem nie powinien się oprzeć IPA, (zmycie kompletne starej warstwy wosku co by położyć nową :D ) to jak sytuacja ma się z C1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shiftys80 podaj jakieś szczegóły, wymagania "instalacji" (tylko please nie pisze że Detailerzy :-] ) no i może zapodaj jakieś wyniki aplikacji :o , jestem bardzo ciekawy co Carpro zapodał jako swoją nowość do ochrony lakieru...

 

Jest jeszcze za wcześnie aby oceniać ten produkt.

Finest będzie dostępny tylko dla firm prowadzących profesjonalne studio detailingu, każde takie studio musi zostać zaakceptowane przez Car Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. shiftys rozumiem, ale zostawiając ten marketingowy "bełkot" z boku, to aplikacja taka sama jak CQ? Czy jakieś zmiany? Macie auto już po aplikacji? Wizualnie "coś" nowego wniesione czy tylko "ble" "ble"...

 

Jak pamiętam to już pierwotny CQ miał być aplikowany przez Firmy Detailingowe...,jakoś się to "wymydliło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity wetlook i głębia, coś pięknego, zapiera dech w piersiach, spektakularna wielowymiarowość ziarna, doprawdy brak słów!

 

Samochód napewno wyglądał fatalnie w tym oświetleniu przed aplikacją kwarcu Finest... Rozumiem że na tafle szkła z tyłu również położono CQ F bo wygląda jakoś... lepiej?

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.