Skocz do zawartości

CQuartz


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie do końca mi o to chodziło :( . Chodzi mi o coś co zabezpieczy poliwęglan przed rysowaniem, tak jakby lakier przeżroczysty a może ktoś próbował Optimum Polymer - Opti-Coat 2.0 niby może być nakładane na klosze lamp a one są wykonane w większości z poliwęglanu tylko nie wiem czy ten poliwęglan z którego chcem zrobić klosze jest czymś pokryty bo orginalne klosze w samochodach są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Cquartz po "reanimacji"

 

SoapGel plus Eraser...

 

Tylne drzwi na CQ Reload przednie SW Shield.

 

CQ kładziony w końcówce września 2011 ma przebieg około 20 tys. km, mycie co tydzień.

 

Ten filmik po przebiegu od ost. mycia 1500km auto spłukane czystą wodą na bezd. film kręcony w trakcie płukania demineralizowaną...

 

http://www.youtube.com/watch?v=w-hYnagmsQU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wrzucić film na forum..

Link z paska przeglądarki wklejasz pomiędzy znakami

link

 

[ Dodano: 25 Styczeń 2012, 15:34 ]

ma_ko, Jeśli chciałeś przedstawić reanimację powłoki nie powinieneś kłaść ani Reload ani żadnego LSP a jedynie użyć Erasera.

Pokaz bez sensu przykro mi :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cquartz po "reanimacji"

 

SoapGel plus Eraser...

 

Tylne drzwi na CQ Reload przednie SW Shield.

 

ma_ko idąc tym tropem, to na Crystal Rocka kładę co 2 miesiące Nano Express i jest wieczny...

Co znaczy zapycha się brudem? Powłoka o twardości diamentu? Chyba żart... ale faktycznie tak jest, bo odpychanie wody przez miesięczny CQ jest żałosne vs dobry wosk. Nie pisze, bo czytałem na DW, tylko widziałem na własne oczy.

Dla mnie legenda CQ umarła...pewnie przez błąd w aplikacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam ze dla miękkich lakierów takich jak czarny mojej Hani to jedyna szansa na ochronę lakieru przed mikrouszkodzeniami. A kropelkowanie i odpychanie fakt z czasem rozczarowuje...,ale można to przywrócić jak widać do poziomu dziewiczego. Ja za jakieś 3-4 mycia jak aura pozwoli postaram sie wrzucić film tylko po myciu powłoki.

 

I proszę zważcie że mój przebieg od położenia CQ to jak przebieg roczny innych aut...

 

Na moje S2000 to se mogę kłaść co chcę auto ma przez 3 lata zrobione 8 tys. km... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A ja i tak w następną zimę przetestuję Opti- Coat :)

Też się skuszę :-]

 

No to jak mnie wyprzedzisz to liczę na opinię :D Bardzo mnie ciekawi ten produkt. Nie powiem, że liczyłam tutaj trochę na minetoo ale kurcze plany zmienił :P

 

nie można porównać i nałożyć sobie samemu

Służę testem w odpowiednim dziale.

Szkoda że nie jesteście gdzieś bliżej chętnie bym się podzielił tym co mam.

 

Aaa test obserwuję i owszem :) Czekam na dalsze aktualizacje, bo test ciekawy :)

No niestety. Kawałek drogi jest :)

 

Wiolu trochu chęci, kilka PW, pytan, dociekliwosci i cena sie pojawia, i wg mnie jest w porownaniu do CQuartz bardzo konkurencyjna ;)

 

Dziękuję poczyniłam już pierwsze kroki ;) Kontakt z najlepiej poinformowaną osobą został nawiązany :) A dociekliwa to ja potrafię być...oj potrafię ;) I od razu zaznaczę, że absolutnie moja poprzednia wypowiedź o C1 nie miała być złośliwa :) w pośpiechu naskrobałam i jak tak teraz czytam to dziwnie mi to wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.