Skocz do zawartości

CQuartz


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego jak to stężało to jest tam już tylko kamień...

 

[ Dodano: 26 Listopad 2011, 21:53 ]

Reklamuj choć coś mi się wydaje że jakiś koleś na DW z Carpro pisał że to ma max 6 miechów zachować trwałosć po otwarciu..., więc może uda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

dzinkins, Czytałem o takim przypadku że po kilku miesiącach po pierwszej aplikacji CQuartz w butelce zrobił się jak kamień od dostępu powietrza.

 

Jeżeli butelka była nie odkręcana i jest z pierścieniem plombującym na zakrętce co śmiało powinno podlegać gwarancji, ale jeżeli plomba jest zerwana to jest prawdopodobieństwo że było odkręcone w maju a od tamtej pory mogło zesztywnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, Czytałem o takim przypadku że po kilku miesiącach po pierwszej aplikacji CQuartz w butelce zrobił się jak kamień od dostępu powietrza.

 

Jeżeli butelka była nie odkręcana i jest z pierścieniem plombującym na zakrętce co śmiało powinno podlegać gwarancji, ale jeżeli plomba jest zerwana to jest prawdopodobieństwo że było odkręcone w maju a od tamtej pory mogło zesztywnieć.

 

Butelka nie otwierana -dziś dopiero otworzyłem zestaw i folię z niej ściągnąłem, wiec piszę do sprzedawcy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
DW z Carpro pisał że to ma max 6 miechów zachować trwałosć po otwarciu..., więc może uda się.

 

 

Też to czytałem, ale mój Cquartz ma lekko licząc rok, od ostatniego użycia minęło 8 m-cy, a jak go aplikowałem kilkanaście dni temu to zachował swoje właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DW z Carpro pisał że to ma max 6 miechów zachować trwałosć po otwarciu..., więc może uda się.

 

 

Też to czytałem, ale mój Cquartz ma lekko licząc rok, od ostatniego użycia minęło 8 m-cy, a jak go aplikowałem kilkanaście dni temu to zachował swoje właściwości.

 

Ja zakupiłem dwa zestawy jeden zużyłem w maju w 95% drugi leżał nie otwierany, dziś zużyłem końcówkę tamtego otwartego w maju (nic z nim się nie stało - o dziwo bo była to końcóweczka) a tam ten drugi Fake :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chyba na każdym opakowaniu cquartz masz numer seryjny i jakieś tam niby informacje o oryginalności produktu , więc może kupiłeś od kogoś jakieś lewe...

pewnie zrobiło Ci się takie coś :

stawiam że złapało O2 z powietrza i zaszła reakcja, ja mam swojego cquartza bardzo długo i jest ciągle w płynnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, oczywiście jako dystrybutor poczuwamy się do odpowiedzialności i jutro wyślemy Ci nowy zestaw Kit-Pack. Po rozmowie z producentem wiemy, że zdarzały się pojedyńcze przypadki nieszczelności opakowań, więc taka zmiana konsystencji (delikatnie do określając) jest efektem przedostania się do butelki powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, oczywiście jako dystrybutor poczuwamy się do odpowiedzialności i jutro wyślemy Ci nowy zestaw Kit-Pack. Po rozmowie z producentem wiemy, że zdarzały się pojedyńcze przypadki nieszczelności opakowań, więc taka zmiana konsystencji (delikatnie do określając) jest efektem przedostania się do butelki powietrza.

 

To super to dorzućcie zaległy pędzelek Race Glaze który przy tym zamówieniu nie otrzymałem a miał być podesłany ;)

 

 

Wszystko doszło - dziękuję za szybką reakcję :good:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.