Skocz do zawartości

Ktory wosk do srebrnego lakieru.


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy macie jakies nowe propozycje jesli chodzi o wosk do srebnego lakieru - sa jakies nowe hity oprocz Weternanow MEGUIARS 16 /FINISH KARE 1000P

 

Bo za pare tyg bede mial sporo wolnego czasu i chce zrobic lustereczko z lakieru ...:D

 

jak zrobisz korektę to już będzie ok

ja osobiści lubię natt's wax red na moim sreberku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mój zestaw na lato to glinka+IPA+PB white diamond+PB red samochód 13letni a wyglada jak to moi koledzy stwierdzili jakby dopiero co wyjechał z salonu.Wczesniej leżał coli 476 różnica jest znaczna ładnie się teraz ziarno na lakierze uwydatniło świecą sie ziarenka :good: ostatnio na skrzyżowaniu facet stał srebnym VW duzo młodszymi myslałem że mu głowa się ukręci tak się przygladał pewnie się zastanawiał czym on go wysmarował :D 2miesiace temu kolega przejechał menzerna f4000 efekt lustra jest :good:

 

[ Dodano: 20 Maj 2013, 22:16 ]

zastanawiałem się ze 2 miesiace nad tym zestawem PB white diamond+PB red bo ta puszka coli 476 to starczy mi na 2lata jescze i nie żałuje wydanej kasy aż miło popatrzeć.Róznica względem coli jest i to znaczna koledzy też to potwierdzili że ładniej się teraz świeci,błyszczy lustereczko jest.Napewno na ciemnym lakierze dużo ładniej by się prezentowało ale mam sreberko i już :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się Pete's 53 i zastanawiam się nad kupnem Zymol Carbon. Co polecacie ? :-] lakier titanumsilber metallic BMW po korekcie maszynowej. aktualnie siedzi tam Pete's i prezentuje sie niezle ale korci mnie wypróbować Zymola..

Będzie Pan zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz do jasnych to może być coś z dodo juice np Light fantastic czy diamond white.

Możesz użyć w zasadzie każdego niekoloryzującego wosku i też będzie dobrze. Na jasnych kolorach dobrze sprawdzają się także sealanty typu duragloss 111, track claw czy Fk Hi temp 1000 itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

 

Czy macie jakies nowe propozycje jesli chodzi o wosk do srebnego lakieru - sa jakies nowe hity oprocz Weternanow MEGUIARS 16 /FINISH KARE 1000P

 

Bo za pare tyg bede mial sporo wolnego czasu i chce zrobic lustereczko z lakieru ...:D

007-2.jpg.82a841220520a21934740088e7ad2997.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli nie zależy na extremalnej trwałości dobrym zestawem na srebrnym jest PB WD+Rejex.Efekt super, nie łapie kurzu, jak dla mnie the best.Trochę dłużej poleży (w przypadku zimy 2 warstwy) na DG 601 zamiast PB WD, ale kosztem looku.Wcześniej leciałem na DG601+105 i efekt był niezły ale wet look krótkotrwały.Łapał też bardziej kurz niż Rejex.Trwałością Rejex bije na łeb DG pod względem długotrwałego looku, pod względem zabezpieczenia są podobne.Jedyną wadą jak dla mnie jest min 8 godzinne "dojrzewanie" sealanta w warunkach sterylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem cały wątek i widzę, że prawie każdy ma inne zdanie co do srebrnego lakieru. Jedni obstawiają na DG inni PB a ja się zastanawiam nad jakimś Zymolem lub SV. Czy ktoś stosował do srebrnego lakieru Glasur lub Titanium albo SV Shield?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i widzę, że prawie każdy ma inne zdanie co do srebrnego lakieru. Jedni obstawiają na DG inni PB a ja się zastanawiam nad jakimś Zymolem lub SV. Czy ktoś stosował do srebrnego lakieru Glasur lub Titanium albo SV Shield?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.