Skocz do zawartości

Ktory wosk do srebrnego lakieru.


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Srebrny lakier forda moondust silver i PB White Diamond +Dodo Juice Light Fantastic, moja ulubiona kombinacja.

 

W tym sezonie będzie Duraglos 601, Zaino Z2, Duragloss 951 albo Zaino Z8. Jak będę zadowolony z efektu, to pokaże foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy co byście polecili do srebrnego Passata b5Fl? Ostatnio używałem Coli 476s ale chce czegoś nowego spróbować, aby błyszczał jeszcze bardziej niż po Coli:) Myślałem nad HI-temp lub Coli 915.Będzie jakaś różnica w stosunku do Coli 476s? Może znacie coś jeszcze fajniejszego. Z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku z tym, że mam srebrne autko już trzecie podrząd i lubię ten kolor, także temat pokrywania takiego koloru różnymi wynalazkami nie jest mi obcy. Moje typy, same sealanty:

1. Kit BLACKFIRE.

2. Kit ZAINO.

3. Kit WERKSTAT JEFFS.

4. Kit WOLFGANG lub kit KLASSE

 

Z tańszych to:

5. FK 1000P HI TEMP, pod niego można wrzucić PB WD.

 

I tak jak było napisane już wcześniej, podstawa to przygotowanie lakieru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z kombinacji ktora mialem na bialym i ktora zdawala sie dodac troche tego czegos to Clearkote Vanila Hand Glaze + Dodo Supernatural.

Troche na przekor obiegowej opini, subiektywnie, na bialym bardziej podobaly mi sie woski naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie w zwiazku z tym ze moje autko ( srebny metalik)stalo prawie pol roku w garażu ( Senior nim smigal do kosciola ) zmienilem zdanie i nie sprzedaje go i znowu zabieram do NL ...

 

Moje pytanie jest takie :

 

Wczesniej ( pierwsze konkretne czyszczenie itp )zrobilem taki mix:

 

Na poczatku bylo konkretne mycie , potem usuniecie smoly , mycie potem glinka (Blit Hamber Auto Clay ) mycie potem Autoglym SRP i na koncu wosk FINISH KARE 1000P i z efektow bylem zadowolony jak na 1 raz ... ;)

 

Jesienia zakupilem:

DURAGLOSS #111 CLEAR COAT POLISH 236ML ae niestety nie bylo kiedy go uzyc

 

Moje pytanie jaki wosk polecicie na wiosne/lato majac takie zabawki:

 

Glinka: Blit Hamber Auto Clay 200g( polowa )

Autoglym SRP ( ponad polowa jeszcze )

DODO JUICE LIME PRIME LITE 100ML ( tester )

POORBOY'S WORLD SPRAY & GLOSS REFILL (polowa)

 

Bo chyba DURAGLOSS #111 CLEAR COAT POLISH 236ML nie bedzie dobrym pomyslem na okres wiosna/lato ???

 

Chodzi mi o dobranie wosku do tych rzeczy co mam wyzej ( najlepiej jakby byl w formie testera...)

 

Wszystko bedzie wykonywane recznie - nie posiadam żadnej polerki ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak sądzisz?

 

Nie jestem pewny ale mi ten wosk polecili na ciezkie warunki zimowe na lato/wiosne tez sie nada na srebny lakier ?

 

Z tego co widze FK 1000 jest w formie testera pytanie czy nie pora użyć czegos nowego... :mrgreen:

Psss

Czy mozliwe jest aby ktos skasowal moj post w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac, Na srebrnym nie używałem, z jaśniejszych to jasnozłoty okular i efekt moim zdaniem był fajny- szklisty, ale nie sztucznie i ładnie wyglądał na przetłoczeniach. Jeśli masz to nałóż i sam oceń, jak się nie spodoba to możesz nabyć tester dodo czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co bedzie lepsze do srebnego metalika :

- POORBOY'S WHITE DIAMOND "WET LOOK"

- POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX RED

- WERKSTAT ACRYLIC JETT TRIGGER

- WERKSTAT CARNAUBA JETT

 

a moze cos innego ?

 

Zalezy mi na super wygladzie, aby tez troche potrzymal a nie do pierwzego lub drugiego deszczu, latwo sie nakladal i polerowal, no i chronil troche lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.