Skocz do zawartości

Ktory wosk do srebrnego lakieru.


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz na srebrnym kombinację PB White Diamond + Natty's Red i jeśli chodzi o wygląd to przeszło moje oczekiwania :good:

Lakier w dotyku też super, jedynie odprowadzanie wody mogłoby być lepsze.

 

Wczoraj kupowałeś?

ja będę na srebrny nakładał PB Natty's niebieski :)

Na niedzielę będziemy organizować jakieś spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat różne kombinacje próbowałem i PB White Diamond daje super efekt pod wosk, ale sporo skraca jego żywotność. Na przykład u mnie Megs #16 na SRP siedzi dwa razy dłużej niż na PB WD.

Ciekawy jestem jeszcze kombinacji PB WB + biały Natty's, czy w ogóle będzie różnica między Natty's Red.

Co do spotkań to napisz mi na PW co i jak :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin no to próbuj nie ma na co czekać. Mi na PB WD #16 posiedział max 2 miesiące, pewnie podobnie z 476 będzie.

Jak sam nie potestujesz to się nie dowiesz :D

Teraz testuje kombinacje PB WD + Natty's Red, jak na razie 2 tygodnie ładnie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_ko7, IPA + colli na zimę, a teraz DJ LP + WD + jakiś wosk na lato ;) PB WD pod colli za wiele nie podciągnie, tym bardziej na srebrnym a jednak na żywotności się straci.

 

Sam mam srebrne auto, aktualnie leży u mnie CG Butter Wax, efekt jest onieśmielający, da się wychwycić różnicę między colli, szczególnie wieczorem/nocy blask jest niezmiemski. Jednak o złoty środek (trwałość-wygląd) trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
PB WD pod Colli za wiele nie podciągnie, tym bardziej na srebrnym a jednak na żywotności się straci.

Większej bzdury dawno nie czytałem na KA.

Tak się składa ,że moim pierwszym zestawem jaki miałem na srebrnym focusie było właśnie PB WD i Colli. Mam zgoła odmienne zdanie nt tej kombinacji.

Marzę żeby opinie dot produktów były poparte wielokrotnymi testami a nie czystą teorią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam zastanawiam sie nad taki takim zastosowaniem,oczywiście kolor autka srebrny może ktoś z was już aplikował taki zestaw. sf4000+ipa+wolfs body wrap+nattys red zastanswia mnie czy to się niebędzie gryzło xe sobą i jaki efekt będzie końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sumie mam BW i Reda ale nie wpadłem na pomysł, żeby to kłaść razem...

Sam BW daje fajny efekt a 2 warstwy Reda leżą już drugi miesiąc i na pionowych powierzchniach wyglądają i odpychają wodę całkiem dobrze. Teraz jeszcze dostały QD AF Detail i powróciła fajna śliskość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

Czy macie jakies nowe propozycje jesli chodzi o wosk do srebnego lakieru - sa jakies nowe hity oprocz Weternanow MEGUIARS 16 /FINISH KARE 1000P

 

Bo za pare tyg bede mial sporo wolnego czasu i chce zrobic lustereczko z lakieru ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.