Skocz do zawartości

Ktory wosk do srebrnego lakieru.


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

[ Dodano: 21 Wrzesień 2013, 14:32 ]

kończy mi się Pete's 53 i zastanawiam się nad kupnem Zymol Carbon. Co polecacie ? :-] lakier titanumsilber metallic BMW po korekcie maszynowej. aktualnie siedzi tam Pete's i prezentuje sie niezle ale korci mnie wypróbować Zymola..

 

 

 

Może pomogę

 

zymol hdc + carbon

3w3.jpg.d7ebd4e15b4cb895bd8dc4c58a7c5b32.jpg

rtt.jpg.468174a7fd8a0ec50d9649a9b102f474.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do dobry pomysł sebek88ska.Taki zestaw jako ulubiony stosuje mój znajomy i bardzo chwali.

Jedyny minus to trwałość max 3 mies.Efekt naprawdę bez zastrzeżeń.Kompilacja jak najbardziej do jasnych metalików.Do ciemnych, gdzie ważniejsza jest głębia są lepsze zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego ostatniego (butter wet wax) dał bym jakiś sprawdzony QD ale dopiero po pierwszym myciu np. Almond z SG.Po co warstwować wosk na wosk czy sealant.Lepiej 2 warstwy Dramata.

 

[ Dodano: 14 Styczeń 2014, 20:40 ]

Mój sprawdzony zestaw na srebrnego Merca to Megs SwirlX jako cleaner i przy okazji mała korekta po zimie+PB WD+Rejex wspomagany po oprysku QD FK425.Super look, niezła trwałość i mało łapie brud.

Drugi zestaw to VALETPRO ACHILLES PREP+seria Duraglosa 601+105 lub 111.Podobna trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przejrzałem cały topic i doszedłem do prostego wniosku: Carbon. Co prawda mam Reflex Sivler a nie Opal czyli ten jasny srebrny. Już miałem kupować wosk, gdy nagle wpadłem na inny pomysł: Cquartz. Czy ma ktoś kwarc na srebrnym aucie? Czy szklisty efekt plastiku to najlepsze co da się uzyskać z tego koloru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potwierdzam tej opinii - jest bardzo prosty w obsłudze, powiedziałbym wręcz, że bezproblemowy. parę dni temu po raz kolejny wrzuciłem go na mojego pierdopęda. z mojej strony polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berd, zwracam honor, faktycznie - to EX :) polecam bardzo.

naprawdę łatwiutka aplikacja, bardzo ładnie prezentuje się na samochodzie, w mojej ocenie mniej łapie kurz, niż colli (mój absolutny ulubieniec, ze względu na trwałość), samochód ma dobre właściwości samooczyszczenia w deszczu (dziś jeździłem, to na świeżo to widzę).

 

i - co bardzo ważne w lecie - można aplikować w słońcu, a to dość wyjątkowa cecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam srebrny lakier na swojej AR 147, póki co bez korekty, która chcę zrobić samemu, ale póki co nie ma na to kasy/czasu :/ Do tego czasu chciałbym już coś rzucić na lakier, mam Megsa UC, do tego chciałbym położyć DG Track Clawa i nie wiem czy pomiędzy to nie trzeba by było dodać DG #601?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoją srebrną E46 kładłem ostatnio FinishKare Pink. Efekt bardzo przyjemny, pozostawia taką różową poświatę (nie wiem jak to nazwać). Ogólnie rzecz ujmując w arsenale na zime Hi-Temp i na cieplejsze dni Pink i można miło spędzać czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.