Skocz do zawartości

Gama kosmetyków Auto Glym


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszce pytanie czym pozniej po nalozeniu srodka przecierac auto-mam taka rekawiczke z fibry jak na stronie 4 uzywal Deco- czy ona spelni swoje zadanie

Jesli pytasz czym spolerowac nalozony wczesniej SRP, to ja osobiscie nie polecalbym Ci zadnych tego typu rekawic z mikrofibry. Z powodzeniem mozesz uzyć szmatek Perfect Polishing Cloth, ktore juz posiadasz ;) zarówno do aplikacji produktu jak i jego spolerowania z samochodu.

Rzuc okiem na ten clip: http://www.youtube.com/autoglymuk#p/u/4/-SIDPM4h2vA

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy UDS brudzi plastiki?

 

W kontakcie UDS z plastikiem uczciwie mówie, ze pozsotawia biały ślad. Na tym forum osoby bardziej wtajemniczone w sposob nakladania polerki doskonale wiedzą, ze to nie wina produktu tylko osoby go aplikującej :roll:, poprostu nie powinno sie aż tak zamaszyscie aplikowac produkt ;) Nie ma problemu z oczyszczeniem plastikowych elementów jesli nawet dojdzie do kontaktu, nie martw sie Witol. Wystarczy spolerowac zabrudzenie mikrofibrą, użyć produktu Fast Glass, można sięgnąc po HD Cleanser lub Bumper Care. Opcji poradzenia sobie z tego typu klopotem jest wiele :good:

 

Za rezultaty jakie daje UDS na ciemnych lakierach warto po niego sięgnąć mimo wszystko, przynajmniej ja tak uważam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Strzema za wszystkie sugestie...zrobie tak jak mowisz a moze ta rekawice uzyje do umycia auta szamponem...co do HD Wax to z filmu widac ze efekt jest naprawde nieziemnski :) mysle ze na wiosne go zastasuje.Poki co czekam na jakas w miare ladna pogode aby nalozyc te srodki ktore posiadam.jeszce raz dzieki za odpowiedzi chlopaki.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczom Kosmetyka Aut oraz użytkownikom produktów AUTO GLYM życzę w imieniu swoim i całej firmy WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Dziękuje za obecność oraz stworzenie tej naszej "społeczności" ludzi pozytywnie zakręconych i dbających o czystość i niepowtarzalny blask naszych czterech i dwóch kólek! :ad:

 

kliknij :arrow:http://www.autoglym.com/ecard/?name=DLA ... TYKA%20AUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kliknij :arrow:

 

nice 8-)

 

I jeszcze powałkuję temat UDS - czy efekty na ciemnym lakierze, po aplikacji ręcznej, będę zauważalnie lepsze niż po SRP aplikowanym ręcznie? Chodzi mi przede wszystkim o zdolność maskowania swirli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy efekty na ciemnym lakierze, po aplikacji ręcznej, będę zauważalnie lepsze niż po SRP aplikowanym ręcznie? Chodzi mi przede wszystkim o zdolność maskowania swirli.

 

Gwarantuje Ci, ze efekt bedzie zauważalny przy aplikacji recznej UDS-a na ciemnym lakierze gołym okiem w porównaniu do SRP. To własnie UDS jest polerką Auto Glymu stworzną i przeznaczoną do dbania o ciemne lakiery i lepiej maskuje swirl-e niż SRP. Super Resin Polish daje lepsze efekty przy jasniejszych barwach i liniowych zarysowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci, ze efekt bedzie zauważalny przy aplikacji recznej UDS-a na ciemnym lakierze gołym okiem w porównaniu do SRP

 

Dziękuję :good: To mi wystarczy. W takim razie na wiosnę wymienię SRP na UDS, teraz trochę trochę boję się przesyłek ze względu na mrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.Szkoda ze teraz dopier przeczytalem ostatni napisany post-bo tak sie sklada ze mam samochod w kolerze czarnym i caly litr SRP ktory teraz musze zluzyc...no trudno nastepnym razem kupie UDS...mam jeszce pytanie jak dokladnie uzywac SRP+EGP to znaczy wiem juz od Sztrzemy jakich uzywac sciereczek i szmatek chodzi mi o to jak ja mam to nakladac na auto i ile mniej wecej czasu mam czekac miedzy warstwami.z gory dziekuje.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w niedziele po raz pierwszy pogoda mi w miare dopisala i moglem zajac sie troche swoim autkiem :) po umyciu szamponem od AG nalozylem SRP a pozniej EGP wedlug wczesniej przeczytanych postow robilem tak jak doradzali inni...mam pytanie odnosnie EGP czy tez mam czekac az zrobi sie troche bialy i pozniej go delikatnie scierac-jesli tak to czym najlepiej i jeszcze jedno pytanie odnosnie temperatury czy bliska zeru ma wplyw na calosc mojej pracy i dzialanie srodkow? powiem tak ze czekalm troche czasu az SRP zrobi sie bialy aby moc go pozniej zastrzec.z gory dzieki.pozdro

 

[ Dodano: 11 Styczeń 2011, 19:16 ]

acha zapomnialem dodac ze pozniej jeszcze zastosowalem Bumper Care-naprawde efekt z plastikow i gum wokol szyb powalajacy...naprawde nie zaluje zandego wydanego funta ta game tych kosmetykow-CHCE MIEC JE WSZYSTKIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakaś nowa generacja SRP lub UDS?? Mów szybko

 

Witol mogę Cię uspokoić, że aż takiej rewolucji to nie będzie :|

 

 

Informacyjnie tylko podsyłam linka do testu wykonanego przez Auto Express na quick detailerach różnych firm. Zwycięstwo odniósł Rapid Detailer Auto Glym -u, zaraz zanim uplasował się kolejno: Valet PRO Citrus Bling i Meguiar’s Quik Detailer.

 

http://www.autoexpress.co.uk/products/p ... ested.html

 

Dodam tylko, ze ja najczęściej polecam ten produkt dealerom samochodowym do utrzymania w czystości samochodów ekspozycyjnych w salonach. Jest możliwość zakupu tego produktu również w pojemności 5L, wtedy nazywa się Fast Shine & Lube i ma rozsądną cenę w przeliczeniu na litr.

Forumowiczom prawdopodobnie najlepiej się będzie sprawdzał przy korzystaniu z glinki jako lubrykant . (Surface Detailing Cley Kit).

 

Miłego wieczoru! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Nie dostałem jeszcze zielonego światła na opisanie właściwości jednego z nowych produktów i sposobu jego użycia na forum ale uspokajam szału nie będzie :/ .

 

Na tą chwilę tylko informuję, że AG wprowadza do sprzedaży nowy zestaw do mycia felg chromowanych, polerowanych lub anodowanych. Zestaw składa się z produktu o nazwie Custom Wheel Cleaner w pojemności 1L, który jest biodegradalnym bez kwasowym środkiem o dobrych właściwościach czyszczących zabrudzenia pyłem z klocków hamulcowych, filmem drogowym itp.

Do zestawu dołączone są dwa starannie ;) dobrane pędzelki, które pomogą dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca naszych felg.

Przewiduje, że cena za ten zestaw będzie oscylować w okolicach 16-18 euro.

 

agcustwckit.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybaczcie pytania może lamerskie ale jednak :o :

 

- jak rozcieńczać AG Interior Cleaner ( dokopałem się tylko że do odkurzacza 1:10)?

 

- gdzie mogę spis odpowiedników profesjonalnych nazw dla środków AG z linii profesjonalnych vs. ich nazw handlowych ( w jednym ze sklepów na forum są ciekawe testery ale niektórych ni jak nie mogę jeszcze pokumać - dopiero zaczyna)?

Pozdrawiam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek możesz zadawać pytania podstawowe i nie ale od tego jest to forum, żeby próbować odpowiadać na wszystkie.

 

jak rozcieńczać AG Interior Cleaner ( dokopałem się tylko że do odkurzacza 1:10)?

 

Posłuchaj AG ma w swojej ofercie 4 produkty głownie skierowane na czyszczenie wnętrza, pranie tapicerek i mycia skóry.

 

Interior Cleaner jest najsłabszym w sile działania z wszystkich czterech produktów i dlatego głownie dedykowany jest do czyszczenia deski rozdzielczej, plastików, prania tapicerki ale bez mieszania go wcześniej z wodą i mycia tapicerki skórzanej.

Nazwa handlowa w AG produktów profesjonalnych to głownie numery... Interior Cleaner No4.

 

Jeśli zamierzasz używać odkurzacza do prania polecam korzystanie ze środka No68 SUPER INTERIOR CLEANER. Jest 2-3 krotnie silniejszy od No4 i dodatkowo posiada funkcje usuwania złych zapachów (deodoriser) oraz bakterii.

Zaleca się mieszanie go z wodą w stosunku 1:10 - użycie ręcznie, butelka z atomizerem, i 1:20 jeśli korzystasz z odkurzacza do prania.

 

Jeśli chcesz zobaczyć skuteczność tych produktów pośrednio, zajrzyj na dział pokaż swoj blask i przejrzyj zdjęcia mojej pracy "Nissan Patrol 2005".

 

gdzie mogę spis odpowiedników profesjonalnych nazw dla środków AG z linii profesjonalnych

 

http://autoglym.com/enGB/trade-quickselectorCar.asp

 

albo pytaj mnie ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.