Skocz do zawartości

Gama kosmetyków Auto Glym


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

chyba odkopalem jakis temat :) mam nadzieje ze na tym forum to nie przestepstwo :) tak sobie czytam czytam i czytam i tak juz chyba z 2 tydzien :) i wlasnie siedze na strnie halfordsa i robie zamowienie. W koszyku mam:

 

1. Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner 1 Litre

2. Autoglym High Definition Cleanser Kit

3. Autoglym Perfect Palm Applicator

4. Autoglym Car Glass Polish 325ml

5. Autoglym Ultra Deep Shine Car Polish 500ml

6. Autoglym Extra Gloss Protection 500ml

do tego jakas glinke i rekawice i jakies scierki reczniki jeszcze sobie dobiore.

 

Jak na razie srodki tylko do lakieru i szyb:( na felgi i opony i HD Wax zamowinie bede skladal pozniej niestety:( To chore tyle na kosmetyki do auta wydawac :) I zanim klikne checkout chcialem sie upewnic czy taki zestaw sprawdzi sie na niebieskim metaliku ? Auto poltora miesiaca temu bylo przez dealera wyszykowane do sprzedazy wiec generalnie bylo zrobione na "blysk" a ja teraz chcialbym mu pomoc ten blysk jak najdluzej utrzymac. Wszystkie kosmetyki beda aplikowane recznie. (nie chce uzywac szlifierki katowej a maszyny polerskiej jeszcze sie nie dorobilem, ale kto wie:))

 

Jestem nowy na forum czytalem i przegladalem wiele roznych tematow ale jeszcze chcialebym sie upewnic:

myje szamponem

czyszcze cleanerem z glinka

nakladam UDS (wybralem UDS ze wzgledu na ciemny lakier a w tym watku bylo ze przynosi lepsze efekty)

nakladam EGP

zmeczony spocony zmachany ciesze sie ladnym blyszczacym autkiem :)

 

Wytykanie moich bledow poprawki itp itd jak najbardziej mile widziane:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zmienilem zawartosc koszyka zostal:

1. Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner 1 Litre

2. Autoglym Car Glass Polish 325ml

3. Autoglym High Definition Cleanser Kit

4. Autoglym High Definition Wax

zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pozniej sukcesywnie bede kompletowal reszte kosmetykow. Dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jest to produkt stosowany w Salonach samochodowych , Nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej. W obrocie jest jako "nadwyżka"Najczęściej sprzedawany przez Polaków pracujących na wyspach.

A- To to samo co Glosss Protection czyli wosk syntetyczny

B- Impregnat do tapicerek tekstylnych

C- Tzw "niewidzialna wycieraczka" zalecana tylko do szyb bocznych

D-dodatek do płynu spryskiwacza szyb- szczególnie do nowych samochodów aby łatwiej zmywać brud i tłuszcz z transportu auta do salonu. W nowych zastawach Live Shine nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej Panowie i Panie też. Pobudka w temacie Autoglym Czyżby zapomniano, że taka marka istnieje i ma się całkiem dobrze w całej zach, Europpie?

A co sądzicie o Nowej formule SRP/ Albo o jeszce nowszej formule Car Glass Polish?

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz,dobrze że jesteś-jakieś testery to będą ?

 

Tym razem mam niewiele Po 5 szt SRP, UDS,BC,CGP i Shamnpoo Conditioner,

Mogę wysłać zainteresowanym po 2 szt różne, A że koszty wysyłki to raptem 3zł więc teraz zapłacę . Potem , przy jakimś zakupie doliczę do przelewu. A jak ktoś nie zrobi zakupu to będzie miał krechę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CGP z formuła AntiFog to chętnie przygarnę :-] Mam pierwotną wersję i mogę porównać, robić 50tki, wewnątrz, na zewnątrz, aplikacja ręczna, maszynowa....

W arsenale mam SRP i mogę też UDS wypróbować. Lakier to VAGowski LB5N IndigoBlue i planowana korekta w lipcu, ale przed korektą mogę jakieś maskowanie potestować :)

BC tęż mogę porównać do KochChemie Nano Magic Plast Care...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz,dobrze że jesteś-jakieś testery to będą ?

 

Tym razem mam niewiele Po 5 szt SRP, UDS,BC,CGP i Shamnpoo Conditioner,

Mogę wysłać zainteresowanym po 2 szt różne, A że koszty wysyłki to raptem 3zł więc teraz zapłacę . Potem , przy jakimś zakupie doliczę do przelewu. A jak ktoś nie zrobi zakupu to będzie miał krechę :D

mowisz o tych 100 ml opakowaniach co kiedyś miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale kupowałem kiedyś od Ciebie takie oryginały w 100ml opakowaniach-są jeszcze ?

W oryginalnych 100 jest trochę SRP. Ale to nie sa produkty traktowane jako próbki.

 

Wszyscy chętni na próbki proszę o podnie adresów na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.