Skocz do zawartości

SWAG - Nowości


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
1 godzinę temu, MikeLBN napisał(a):

Bo SWAG na 90% tylko zaprojektował etykiety, a chemia to "white label". Nie spodziewał bym się cudów. Ja tam odpuszczam...

Mam identyczne podejście, nie chce się nawet otwierać katalogów. ☹️

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, MikeLBN said:

Bo SWAG na 90% tylko zaprojektował etykiety, a chemia to "white label". Nie spodziewał bym się cudów. Ja tam odpuszczam...

też bym na to stawiał - chyba nawet wrapster maja/mieli kiedyś podobną oferte z tego co kojarze - no ale masz kanał na yt, jakaś rozpoznawalość, do tego (chyba) jakieś swoje studio... zdziwiłbym sie gdyby okazji na dorobieniu sobie "na boku" nie wykorzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stworzyć firmę produkująca chemię trzeba mieć przede wszystkim grupę zdolnych chemików i doświadczenie w chemii detailingowej, czego przykładem może być KiurLab, SWAG ma jedynie doświadczenie w używaniu chemii detailingowej, więc może co najwyżej wyselekcjonować produkty, ale nie będzie ich producentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dajcie spokój, poniżej krytyki. Ktoś sygnuje przelane produkty do swoich butelek z swoją marżą. Zero nowości, innowacji, czegokolwiek. Temat powinien być w koszu bo tutaj nie ma czego rozkminiać 😄

  • Lubię to 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV

W dniu 9.09.2023 o 16:56, DaV napisał(a):

Nie no dajcie spokój, poniżej krytyki. Ktoś sygnuje przelane produkty do swoich butelek z swoją marżą. Zero nowości, innowacji, czegokolwiek. Temat powinien być w koszu bo tutaj nie ma czego rozkminiać 😄

A skąd posiadasz informację, że produkty SWAG są prze;ewkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, adik444 said:

@DaV

A skąd posiadasz informację, że produkty SWAG są prze;ewkami ?

Bo tak raczej napewno jest. Z tego co kojarze swag nie ma ani laboratorium, ani wykształcenia chemicznego i też nie kojarze żeby sie kiedyś chwalił tym ze jakiś chemików zatrudnia - pewnie robi/robił to co wrapster, czyli zamawia X litrwoe baniaki i je przelewa lub tylko nakleja swoje etykiety. Czy jest w tym coś złego? raczej nie, jeżeli ktoś tego nie promuje jako autorski produkt, bo własnie np. wrapster o tym otwarcie mowil i nawet pokazywał cały proces - poprostu zwykle to nie jest nic ciekawego, poprostu kolejna typowa chemia która sie niczym nie wyróżnia w wiekszosci wypadków. Oczywiście może być tak ze swag wybrał te produkty które mu poprostu najbardziej podpasowały z gamy dostępnych gotowców i uznał że jest w stanie sie pod nimi podpisać, ale to nadal będa gotowce z firmy X

Jeszcze jest opcja, czyli robił te produkty w wspołpracy z jakims labem, czy nawet firma detailingowa, tylko wtedy raczej działałoby to na zasadzie wspołpracy niż własnej marki z tego co mi sie wydaje - no chyba że jest coś na butelkach o tym wspomniane, bo nigdy ich w rękach nie miałem. Ale to wtedy raczej firma produkująca wypuszcza je pod własna marka + dodaje info o swoim partnerze. Chyba nawet mx Nowicki miał takie akcje, tylko nie jestem pewny czy to były akcesoria, czy sama chemia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Skav napisał(a):

Czy jest w tym coś złego? raczej nie

Dokładnie, tez tak uwazam bo tak działa rynek, znajdą sie ludzie to kupią nie to nie. Górale sprzedają sok z biedronki przelany do swoich butelek z 30x przebitką, skoro ludzie to kupują to sobie sprzedają dalej 😄 ale rozkminianie o przelewkach w kategorii nowości na rynku nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.