Jump to content

skilo_one

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About skilo_one

 • Birthday 09/26/1987

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Auto
  S60 '03 & Civic '92 & Civic '81
 • Lokalizacja
  WT
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Jak ma być trwałość, to ipa po cleanerze. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 2. skilo_one

  9H MrFix

  Jak malowane proszkowo, to możesz kłaść. Jeśli lakierami samochodowymi, to 2 tygodnie minimum poczekaj żeby odparowały rozpuszczlniki. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 3. skilo_one

  9H MrFix

  @krzygaj U mnie fix nigdy tyle nie leżał. Z reguły 8-12 miesięcy na aucie i na kołpakach. Felgi co sezon przejeżdżam maszyną, więc tu nie mam odniesienia. Przebiegi ~10kkm rocznie. Jednak mój wynik i tak uważam za bardzo dobry za tę cenę. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 4. skilo_one

  9H MrFix

  Ładnie się trzyma. A jaki przebieg w tym czasie? Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 5. skilo_one

  9H MrFix

  @mamel ja również docieram na sucho i nie było problemów. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 6. skilo_one

  9H MrFix

  Ja zrobiłem 2kpl. 17" żeberkowych po 1 warstwie, 1kpl 15" sam front 2 warstwy i 1kpl 14" front 1 warstwa i pół butelki zostało. A nie oszczędzałem tej powłoki.
 7. skilo_one

  9H MrFix

  Nowicki w którymś filmiku mówił, że rozpuszczalniki z lakierów samochodowych odparowują do 2 tygodni. Ja tyle czekałem i jest okej.
 8. skilo_one

  9H MrFix

  Nie ma napisu, że to fix. Jakaś inna z ali, ale zachowuje się tak samo, jak fix przy docieraniu i po wyschnięciu w kapslu.
 9. skilo_one

  9H MrFix

  Ja położyłem mojego chińczyka na auto mamy. Test będzie dość miarodajny, bo auto robi ~1,5kkm miesięcznie, nie jest garażowane, myte od czasu do czasu przeze mnie ręcznie lub na bezdotyku. Aplikacja na masce pół na pół z Fusso dla porównania. Maska bez korekty, jedynie kilka przejazdów da z cleanerem lp i odtłuszczone ipą. Start testu 8.02.2019r. Sama powłoka w teście kapsla wypadła pozytywnie, elegancko skrystalizowała, ale nie mam fotki. strona kierowcy - powłoka, pasażer wosk Tak zostawiam. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. I stan licznika:
 10. Poproszę 4. 2szt + 8. 1szt + 11. 1szt + 14. 1szt + 28. 1szt, wysyłka poleconym
 11. skilo_one

  9H MrFix

  I jak? Udało się nałożyć?
 12. Czytałem o Angelu black wax i i o Authentic i się wahałem. Natomiast właśnie o Authenticu czytałem, że łapie kurz. Chyba zdecyduję się na Nattys black, bo mam też black hole'a na lepszy look. .
 13. Szukam jakiegoś wosku również do czarnej perły Volvo. Byłem zdecydowany na Kiwami od Soft99, bo z Fusso na zimę jestem mega zadowolony (kładziony w listopadzie nadal ładnie kropelkuje), ale przeczytałem o przyciąganiu kurzu. Mam niestety drogę gruntową do domu, więc szkoda byłoby gdyby lapał non stop kurz. Zależy mi na efekcie wizualnym. Mogę mazać i co miesiąc w sezonie wiosenno-letnim. To sama przyjemność budżet do ok. 150zł
 14. Proszę o dopisanie skilo_one@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam
 15. Endurance Megsa do opon, deironizator np. adbl vapmire do zabrudzeń metalicznych, i jakiś qp, np. Morning dew
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.