Jump to content

Aplikator do dressingów do opon

Recommended Posts

Właśnie dzisiaj odebrałem przesyłkę, w której znajdowały się trzy sztuki takich aplikatorów (zamówione na próbę).

20220109_130522.jpg.77a6e24e12cb1e59905d8bb9bf16a9ce.jpg20220109_130548.jpg.3395bc761a8e5d11c0b9d4eaea83899a.jpg20220109_130539.jpg.d62aed648f3790e54bb3440bd2784d15.jpg

Zamówiłem je pod wpływem m.in. tego filmu

i tematu, dotyczącego tego aplikatora na DW. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, czy rzeczywiście ten aplikator "zjada" aplikatory gąbkowe i pędzelki, ale pierwsze wrażenia są takie:

- włosie sztuczne,  bardzo gęste, dosyć miękkie, a jednocześnie zbite i nie rozłazi się pod lekkim naciskiem;

- sama konstrukcja jest (patrząc z poziomu detailingu) przemyślana; uchwyt jest wygodny, całość jest (na pierwszy rzut oka) solidnie wykonana;

- średnica mogłaby być nieco większa (średnica "koła włosia" to 5, lub nieco ponad 5 cm), jednak z drugiej strony do niskiego profilu będzie jak znalazł.

Z filmu wynika, że ten aplikator sprawdzi się świetnie przy oponach, bogatych w wyżłobienia/napisy na bocznych ściankach i przy dressingach gęstszych. Gdy tylko będzie okazja do dresingowania opon, wrzucę update.

• Lubię to 7
  • Dziękuję 1

@krzygaj - dolicz przesyłkę i ewentualne dodatkowe opłaty celno-skarbowe... Najbardziej opłacalny i najszybszy jest chyba zakup na naszym portalu aukcyjnym... 

Godzinę temu, Eidos71 napisał:

@krzygaj - dolicz przesyłkę i ewentualne dodatkowe opłaty celno-skarbowe... Najbardziej opłacalny i najszybszy jest chyba zakup na naszym portalu aukcyjnym... 

Ceny na Ali są już z VAT i innymi opłatami, mi wyszło z Ali za 14zl ze wszystkim. No ale każdy kupi gdzie chce 😉

Aczkolwiek jestem ciekaw jak to będzie się sprawdzać i czy nie będzie "pić" za dużo siuwaksu, którego potem nie odda oponie i czy włosie nie będzie sztywniało po jakimś czasie. Czas pokaże, niemniej fajny pomysł.