Skocz do zawartości

Gyeon Ceramic QD


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś umyłem mamie furę i pryskałem po myciu Gyeon'a . Docieranie go to poezja , fajnie niebieski metalik zeszklił , ale kurz ciągnie jak szalony. Zobaczymy na jak długo siądzie efekt i jak hydro ? Na pierwsze prace z nim bardzo przyjemny produkt .

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat.

Po filmie @DZIADZIA zrobiło się w internetach głośno o tym QD, sam go kiedyś używałem i uważam za bardzo fajny produkt, ale muszę sobie na nowo zaaplikować i zobaczyć jak to jest z tym przyciemnieniem. 

W pierwszym poście w tym wątku @Strus pokazał jak mocno przyciemnia, a u Dziadzi wcale. 

Tak myślę, że skoro @DZIADZIA dostał od kogoś tester to może był źle podpisany i to jest inny QD w środku 🤪 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus ja nie twierdzę, że u Ciebie było nie tak. Ciekawi mnie to dlaczego u jednych działa tak, a u drugich inaczej. Zobaczę u siebie w wolnym czasie i zobaczymy 🙂

Może produkt zmodyfikowany, może  inna partia itp itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@menior

O przyciemnienie na czarnym to akurat mi nie chodzi, bardziej zależy mi na Hydro 😛

Ogółem mam kupionego AG Shapphire, w sumie na wiosnę będę robił serwis powłoki gyeona Cancoata i tak myślałem czy by jakiegoś QDka nie zarzucić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, menior napisał(a):

@grechut skończyłem wlasnie butelke,jak dla mnie on tez za wiele nie przyciemnia,porownywalem go np.z nowym QD od Ultracoat i trwaloscia go miażdży 

Gyeon Ultracoat, czy Ultracoat Gyeona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
A jak z kurzem itp, przyciąga czy raczej nie ? ( bo rozne sa opinie, jedni twierdza ze nie, inni ze bardzo mocno ) Druga kwestia czy zostawia plamy po deszczu, ( bo ta fotkach w jednym z postów trochę mnie zszokowała)
Na tą chwilę mój QD numer 1. Żadnego przyciągania kurzu nie zauważyłem. O jakie plamy Ci chodzi ?

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemas.p napisał(a):

Na tą chwilę mój QD numer 1. Żadnego przyciągania kurzu nie zauważyłem. O jakie plamy Ci chodzi ?

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka emoji12.png
 

Plamy tzn.ze zostają takie jakby osady itp po deszczu czyli wyschnięte krople. Jak dlugo on potrafi siedziec na lakierze ? dluzej niz Prostaf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon Ceramic QD super kropelkuje. Jeżeli masz brudne auto i trochę popada a wóz stoi zaparkowany zawsze zostają ślady po odparowaniu wody . Jest to normalne przy tego typu produktach .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemas.p napisał(a):

Gyeon Ceramic QD super kropelkuje. Jeżeli masz brudne auto i trochę popada a wóz stoi zaparkowany zawsze zostają ślady po odparowaniu wody . Jest to normalne przy tego typu produktach .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka emoji12.png
 

A jak z jego trwaloscia, jak go mozesz to ocenic, ? np dluzej lezy niz Gold Prostaffa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.