Skocz do zawartości

Gyeon Ceramic QD


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście golda nie miałem . Co do trwałości na pewno nie jest to produkt od mycia do mycia, myślę że 4-6 tygodni. Praca z nim i efekt to bajka , oglądanij sobie recenzję dziadzi na YT .
A szczerze mówiąc to kup ,nie będziesz żałować.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, menior napisał(a):

@Marcin  WG nawet ten zwykły lezy dłużej,byl nawet test na forum,Gold teoretycznie ma być jeszcze bardziej trwaly,wlasnie go badam 😉

No według producenta Gold ma hiper super składniki które trzymają sie długo. Jak w realu to czas pokarze. Mnie to tylko w WG drażniło ze jak nieopatrznie "pyl/mgielka" z atomizera szedł na przednia szybę to później ciężko to dobrze było wymyć i pod słonce okropnie wygląda. 

Jedynie co Geyon ma, czego nie ma WG, to chyba mega śliski lakier , czy tak ? a to chyba wpływa na lepsze samooczyszczanie np z kurzu itp w czasie jazdy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin to sie okaze bo jak spytałem producenta o trwałość to kręcił i określił do 2 miesięcy no a i zwykly potrafi tyle leżeć tak wiec sprawdzimy 😉co do sliskosci fakt nie jest to mocną stroną WG ale czy to wplywa na samoczyszczenie? Mysle ze nie bo WG jak dla mnie wśród QD jest najlepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej było porównanie obu produktów.
@menior szczerze mówiąc to nie wiem jak z tymi 2 miesiącami , na stronie gyeona jak się nie mylę podają 6 tygodni co i tak na QD nie jest źle. Szczerze mówiąc nigdy nie patrzyłem aż tak bardzo na trwałość QD , lubię podbić look od czasu do czasu a plusem jest jak wytrzyma 3 mycia . Wiesz jak jest bo sam pisałeś że masz ich milion .
Chyba już czas żebym sam w końcu przetestował WG a dopiero co zamówiłem bio nano pro v2

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p napisalem DO  2 miesięcy! I w przypadku Water Gold Premier,czytaj uważnie.......tak sie sklada ze znam dobrze obydwa produkty(Premier w trakcie testów) i WG lezy zdecydowanie dluzej od Gyeona,moze nie będą to pelne 2 miesiące ale powyzej miesiaca spokojnie w normalnych warunkach uzytkowych,Gyeon zdecydowanie mniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p napisalem DO  2 miesięcy! I w przypadku Water Gold Premier,czytaj uważnie.......tak sie sklada ze znam dobrze obydwa produkty(Premier w trakcie testów) i WG lezy zdecydowanie dluzej od Gyeona,moze nie będą to pelne 2 miesiące ale powyzej miesiaca spokojnie w normalnych warunkach uzytkowych,Gyeon zdecydowanie mniej 
Oj oj . My bad , nie doczytałem . Zdarza się , nikt się ciebie nie czepiał więc może ty czytaj ze zrozumieniem.
Zjedz Snickersa bo ci żyłka pęknie

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka


  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.