Skocz do zawartości

AutoGlym SRP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Panowie wg instrukcji ze strony AG

Apply polish to entire bodywork and complete all other valeting tasks, i.e., cleaning glass and dressing plastic trim, before finally removing polish to reveal shine. This technique will avoid marking polished paintwork if other tasks are carried out first.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ze trzeba zaaplikować produkt na cale auto , odczekać i usunąć powłokę dla efektu połysku, ale wszyscy piszą że nakładać po kawałku i od razu polerować, jak to jest w końcu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Odgrzewam kotleta" AG przewidział SRP do prac ręcznych. Ale przepisy to jedno a praktyka to drugie. Cały wic polega na temperaturze w jakiek nakładacie SRP, W zimie czy nawet letnią wiosną gdy tep, są stosunkowo niskie można nałożyć nawet na całe autko Potem to wypracować. W lecie SRP zbyt szybko wysycha . Wtedy nakładamy na zasadzie dwa nałozone jeden wytarty lub nawet jeden na jeden. W przeciwnym wypadku gdy SRP zbytnio wyschnie to łapki będą niestety boleć. Oczywiście mistrzowie nie bawią się w prace ręczne i stosują maszynki . Najlepiej max 800obr Efekt jest zdecydowanie lepszy niż przy ręcznej obróbce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej SRP jest "na rękę" Stosowanie maszynki jest działaniem czysto osobisym Ja robie na 800 ktos inny na 1500 cz nawet 2000. Jak kto woli Przy czym biorąc pod uwage , ze większość aplikuje ręcznie to wysokie obroty nie specjalnie maja uzasadnienie Co najwyżej przyspieszaja pracę. Trzeba jednak brac pod uwagę, że SRP aby spełniało swojar olę nie może być przegrzane i dlatego radze uważać z wysokimi obrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Dystrybutor
Hej. Powiedzcie czy jak sie ma cherry glaze to czy jest sens kupowania srp? Jak te produkty maja sie do siebie?

jest masa porównań bo te 2 produkty to najbardziej popularne AIO zdania są podzielone jak zawsze moim zdaniem produkty są porównywalne z dużym plusem dla cherry za zapach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co zastosować na roczny czarny lakier? Ma delikatne ryski pewnie z mycia (nie pomagają dwa wiadra i rękawica) AUTOGLYM SRP czy Ultra Deep Shine? chciałem kupić cherry glaze ale akurat nie ma go na stanie. zalezy mi żeby mozna było potem nałozyć wosk coli 915 i dobrze to współgrało razem . Wydaje mi się że skoro UDP zawiera wosk to coli nie zaszkodzi ale mogę się mylić. Ostatnie pytanie jak sam UDS poleży na aucie i zapewni ochronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasek, kuźwa - w jakim temat nie zajrzę tam zadajesz te same pytania.

Zamiast klepać wciąż te same pytania poświęć trochę czasu na czytanie. Rozumiem, że nie stać Cię na kupno każdego z tych środków, ale nikt przecież nie wybierze za Ciebie. Na forum jest trylion porównań i tematów o SPR, CG, UDS i BH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja mam pytanie o aplikacje. Czy jest sens kupować SRP gdy nie posiadam maszyny (aplikacja ręczna) na lakierze BMW E36, gdzie przy polerce UC spasowałem po 3 elementach?

 

Owszem, mogę się trochę namachać - w końcu efekty nie przychodzą same, ale jeżeli bez maszyny przy twardym lakierze BMW zdziałam tyle co nic, to nie wiem czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto jeśli masz UC , no i 3 elementy już gotowe ;) Wydasz kasę , a efekty po srp będą mizerne .

 

Możesz też kupić sobie np. za 280zł DA basspolska , UC masz , więc w jeden dzień ogarniesz temat i następnie wystawiasz ją za 199 na naszej giełdzie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się SRP ponieważ poszukuję jakiegoś odpowiedniego cleanera dla siebie, a poczytałem iż SRP ma takie właściwości i zbiera bardzo dobre opinie.

 

Co do polerki to jest ona na 100% w planach tylko póki co mam bardziej priorytetowe wydatki, i na taki koszt polerki nie mogę sobie pozwolić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ile razy nałożyc warstwe wosku? Czytałem że dobrze dwa razy, zastanawiam się czy po nałożeniu wosku odczekac 24 h(mam garaż) i dac kolejną warstwę?Zestaw to Autoglym HD WAX + cleaner HD waX + glinka z sonaxa + płyn do poslizgu - pacjent to czarny leon. Będę robi to 1 raz, będzie robione to ręcznie. Co radzicie, jak w ogóle oceniacie ten zestaw? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.