Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że da się coś takiego zrobić, tutaj jest odpowiednia modyfikacja - wystarczy lekko ją przerobić aby pokazywała nowe tematy/posty, oczywiście żreć będzie to transfer ale to już decyzja administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jezeli to pytanie padlo to przepraszam... Czy da sie cos zrobic z obsluga forum na iphonie i ipadzie- mianowicie po kliknieciu w dzial handlowy pojawiaja mi sie na sekunde sklepy po czym lista znika i wydac tylko 2 tematy ogolne :o

 

a może dało by się zainstalować na forum Tapatalk

 

Wystarczy ściągnąć plugin, instalnąć, dodać na stronie forum do spisu i korzystać przez program w przyjaznej formie na smartfonach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie troszke banalne pytanie, od pewnego czasu mam zawsze 23 nieprzeczytanych postów a jak wchodze w nie to nic sie nie pokazuje nowego.

Drugie pytanie to ciągle widze temat o tych promiennikach co Evo zablokował 6 lutego, nawet po kilkukrotnym otworzeniu i dodaniu do ignorowanych dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels u mnie na ipad działa normalnie :o
hmmm nie mam teraz przy sobie iPada bo siedze na koniu znaczy się na desce w górach :lol: ale kiedyś sprawdzałem to był podobny problem jak mam na iPhonie, jest to o tyle spory problem jak musze coś szybko wrzucić lub odpisać, bez sensu kombinować z linkami do tematu itp...powinno to działać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie troszke banalne pytanie, od pewnego czasu mam zawsze 23 nieprzeczytanych postów a jak wchodze w nie to nic sie nie pokazuje nowego.

Drugie pytanie to ciągle widze temat o tych promiennikach co Evo zablokował 6 lutego, nawet po kilkukrotnym otworzeniu i dodaniu do ignorowanych dalej to samo.

daj"odznacz wszystkie tematy jako przeczytane" powinno ustąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam prośbę i pytanie, czy była by możliwość wrzucenia bannera naszej akcji Stop Podwyzkom Cen Paliw z odnośnikiem do niej w odpowiedniej częsci forum ?

 

Chcemy nagłośnić i rozpropagować akcję na Wielką Skalę.

 

jako wspracie wyróżnimy Forum na naszej stronie Wsparcia.

 

Niestety nie jesteśmy / na razie / w stanie płacić za tą reklamę stąd prosba o pomoc jako podwieszenie bannera za darmo.

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

 

Nasz banner

 

Banner_Stop-Podwyzkom-Cen-Paliw_150x750.jpg

 

 

lub button

 

Stop-Podwyzkom-Cen-Paliw%2520_.jpg

 

http://www.stoppodwyzkomcenpaliw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do administracji. Czy nie da się czegoś zrobić, zmienić w sprawie zadawania pytań przez nowe osoby? Jakieś restrykcje, ostrzeżenia. Ludzie rejestrują się, i pierwsze co to zamiast czytać to od razu z pytaniem i nowym tematem wyjeżdżają. Ja rozumiem, że forum jak forum ma służyć społeczności, ale jakiś poziom też musi zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikam klikam:) ale chodzi mi np o to żeby też ograniczyć pytania nowych userów przez wprowadzenie jakiegoś limitu postów, np 5.

Wg mnie takie ograniczenia średnio się sprawdzają, już kilka razy widziałem posty o dupie maryny ( nawet w luźnych ) z dopiskiem że nabija sobie licznik żeby móc pisać w dziale sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Koledzy a Co z Bannerem ? Jest szansa na rozpatrzenie propozycji ?

 

chciałbym zapytać jaki cel ma ta akcja?

rozumiem, że chodzi o obniżenie cen paliw ale jak chcecie to osiągnąć?

wszedłem na stronę i znalazłem:

Grupą 100.000 kierowców wynegocjujmy zniżkę na paliwa w jednym koncernie.

ale w jaki sposób?

przecież wszystkie paliwa i tak jadą z Płocka, bez względu na to na jakiej stacji je kupimy

w ramach strajku za granicę nie pojedziemy (chyba że na Litwę) bo tam jeszcze drożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zrobić wielki Hałas wokół problemu, bo jest to problem na olbrzymią już skalę, gdybyś poczytał dokładniej , na stronie znajdują sie inne artykuły które mówią o tym co się dzieje w naszym Państwie i jak bardzo ma nas w Poważaniu.

 

Społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z faktu iz moze samo decydować o tym co się dla nich robi, nie moze być tak ze Rząd dymie w dupala swoje społeczeństwo tylko po to zeby nachapać się lub załątać dziure budżetową zamiast łatać dziury i budować drogi z podatków w Paliwie.

 

w tej chwili ok 53% ceny paliwa to podatek i akcyza... Musi być Głośno o Problemie inaczej obudzimy się a na dystrybutorze bedzie 10pln/l Pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
nie moze być tak ze Rząd dymie w dupala swoje społeczeństwo tylko po to zeby nachapać się

oj! może :D

 

w tej chwili ok 53% ceny paliwa to podatek i akcyza

właściwie to nawet więcej...

 

już rozumiem ideę i plan działania

bardzo dziękuję za wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i spamują żeby tylko nabić liczbę postów
a ja się zastanawiam tyko Co im da ta ilośc postów... to chyba to samo co miliardowa ilość znajomych na fb... załosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.