Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie dałoby się zrobić tak aby oprócz automatycznego podlinkowywania skrótów było jego rozwinięcie w postaci samej nazwy (w nawiasach, w innym kolorze etc.)? Bardzo mocno utrudnia to czytanie tematów osobie początkującej, bo zdarzają się odpowiedzi z kilkoma skrótami, które trzeba rozszyfrować.

Oczywiście taka zmiana może denerwować ludzi obeznanych, więc można by dodać opcję w profilu do wyłączenia "automatycznego rozwijania skrótów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, żeby obok tekstu nad postem "Wysłany: Wczoraj 23:59" był podany tytuł tematu, który aktualnie przeglądamy. Zdarza się, że mam otwartych kilka tematów w kilku zakładach i bywa, że muszę przewijać do góry, żeby "ogarnąć" jaki temat czytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dlaczego mój post został usunięty ?

Pisałem na temat testowanego produktu, który kupiłem i używam.

No sęk w tym, że właśnie nie pisałeś na temat testowanego produktu. Usunięte zostały też następne posty z których to wynikało.

 

 

I dlaczego nie zostałem nawet o tym poinformowany ?

... :idea: a to jest taki obowiązek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sęk w tym, że właśnie nie pisałeś na temat testowanego produktu. Usunięte zostały też następne posty z których to wynikało.

 

Próbowałem dociec, czy to ten sam produkt. Ja mam swój w nieoryginalnym opakowaniu, stąd najpierw zapytałem.

Było info, że testerzy otrzymali min. orange.

A taki (w kolorze pomarańczowym i o takim zapachu) kupiłem.

 

Dopiero PÓŹNIEJ (kiedy dystrybutor odpisał) okazało się, że to inny produkt. Stąd w momencie pisania miałem prawo przypuszczać, że to tożsame produkty.

 

Ale Wasza wola i władza.

 

... :idea: a to jest taki obowiązek? :)

 

No rzeczywiście nie ma.

Pytałem, bo nawykłem do czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawe jaki jest powód usunięcia tematu o Tac System Quartz.Power i porównaniu z innymi powłokami, który wczoraj wrzuciłem.

Link do prywatnego bloga w czymś przeszkadza? Przecież na tym nie zarabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam postęp prac nad wprowadzeniem Tapatalk? Nie będzie przesunięcia na trzeci kwartał?
W gorącej wodzie kompana...

Jakby to ode mnie zależało, to by już dawno było.

ALE, jeżeli nic się w świecie nie zminiło, to drugi kwartał się jeszcze nie zakończył. 8-)

Należy patrzeć pozytywnie i wierzyć w firmę która nad tym pracuje.

Wiem że chcieli już dawno to zakończyć, ale "jak nie to to tamto" - podobno nie jest do końca to takie łatwe - przecież chcemy jak najmniej danych stracić (a straty będą na pewno :shock: ) ;)

 

A to jakaś wielka filozofia tapatalka wprowadzić? Na naszym forum - forum.wszystkookawie.pl od razu od razu tapatalk postawiono. To po prostu lenistwo :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu lenistwo

:wallbash:

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Gdyby się tak po prostu dało wprowadzić to by już był.

Forum o o kawie ma 300 użytkowników, tutaj jest prawie 15000... To jest subtelna różnica oraz spora ilość danych do zmigrowania. A każdy chce, by wszystko potem działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby można było na sra... posty pisać :lol: i siedzieć na forum zamiast 12 godzin to 24 8-) to ja dziękuje, NIE chce tego Tapatalk'a :thumbdown: Protestuję :zly:

 

A żeby pozostać w temacie tego wątku pytam :idea:

Czy i kiedy zniknie ze strony głównej "Ogłoszenie dt. rozmiaru zdjęć na forum"

bo przy 14calowym monitorze nawet zwinięte zajmuje sporo miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie chwalę tapatalk, szybko przeglądam nowe posty na kilku forach. Szybki dostęp do forum. Na smartfonie nie lubię przeglądać internetu.

Te forum przeglądam na PC, który trudno jest zabrać gdziekolwiek z sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Jestem ciekawe jaki jest powód usunięcia tematu o Tac System Quartz.Power i porównaniu z innymi powłokami, który wczoraj wrzuciłem.

Link do prywatnego bloga w czymś przeszkadza? Przecież na tym nie zarabiam.

 

 

Czy ktoś z adminów odpowie na pytanie powyżej ? Żeby kolega wiedział co ma zrobić żeby test pozostał na forum ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.