Jump to content

Co położyć na listwy w Civicu UFO?

SiWyJDM

Recommended Posts

Cześć wszystkim

Mam pytanie co położyć na listwy w Civicu Ufo żeby je ładnie permanentnie odżywić i zabezpieczyć. Jak wiadomo listwy w tych hondach lubią bardzo płowiec i są pokryte prawdopodobnie jakaś warstwą gumy, jaka powłoka nadaje się na tego typu listwy żeby ich nie zniszczyć ?

B77B09FF-2FBC-495E-8EE8-C244AF33555B.jpeg

Opalarka marnie wypada przy profesjonalnych środkach, można zobaczyć na filmie

Niestety u nas rynek biedny w takie środki, głównie Owatrol lub Solution Finish.

Co do powłok możesz wybrać te co podał@BiałyGTi

oraz praktycznie wszystkie inne, siadają na plastiku bez problemu. 

Ewentualnie możesz poszukać takiej, która nie krystalizuje się butli szybko po otwarciu. Bo na plastiki pójdzie mało i szkoda wyrzucać całą butlę.

• Super 1

Godzinę temu, AreK napisał:

Zasugeruj co trzeba sprowadzić do Pl a ja mam kogoś kto to zrobi

Dotyczy to tylko dressingów, czy sugestia może dotyczyć też innych  kosmetyków ? Jeśli chodzi o dressingi - na pewno That Black Stuff. Na uwagę zasługuje też Cerakote Ceramic Trim Coat Kit, ale kwestia chusteczek w moim przypadku wyklucza ten produkt... 

1 godzinę temu, AreK napisał:

Zasugeruj co trzeba sprowadzić do Pl a ja mam kogoś kto to zrobi ;-)  

19 minut temu, AreK napisał:

Ogólnie, jest możliwość wprowadzenia marki do Pl.

McKee's 37 z tego co miałem styczność bdb jakość w przystępnej cenie. Gamę produktową mają dość szeroką.

Na początek dwa, które mnie interesują to

Krystal Diamond SiO2 Ceramic Wax

High Def Paint Sealant 

• Moderator

@rygryss dlux jak i trim fajnie wypadają na lampach ale co do plastikow nielakierowanych to mozna zastosować kazda powloke jaka jest na rynku ale Moim zdaniem uncr sprawdza sie tak mega dobrze ze dlux i trim nie maja podjazdu 

Dodam jeszcze ze opalarka nie zawsze dziala na wszytskie plastiki. Jak nie dziala opalarka to polecam solution finish