Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold TIRE Coating


Grzechu23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Postanowilem i ja sprezentowac sobie ponoc nowego króla polysku z kraju kwitnącej wiśni i skonfrontowac go na szybko z dotychczasowym królem zza oceanu (Endurance,czy go zdetronizuje 🤔 czy bedzie nowy Pearl Harbor 😁)

Oponki jak zwykle dobrze wymyte i przygotowane (SG pure black tire cleaner) juz same szklane opakowanie sprawia wrazenie ze nie zaluje zakupu 😁

20201213_163553.jpg.89e02eb8105337fcb1a9ffe2afeb9a9b.jpg

No i fotki po nalozeniu 

20201213_164223.jpg.8117a9a5b9073bd648f681f7baf2d458.jpg20201213_164239.jpg.fb7a4c7e6ec04d9d6cd277fc8a3c7e38.jpg

No i wnioski z konfrontacji 

-Aplikacja delikatnie na plus dla samuraja,choc dozowanie ze szklanej butelki nie jest wygodne i produkt nie pachnie tak ladnie jak jankes,to jednak naklada sie go przyjemniej,nie jest az tak klejacy i tlusty jak Endurance przez co nie zapycha aplikatorow 

-Efekt zdecydowanie na plus dla Samuraja,dla milosnikow mokrej i blyszczacej opony 🤩

- pozostaje ocenic trwalosc,jesli bedzie na poziomie Amerykanca chociaz to Król zdetronizowany jak dla mnie,choc cena podobna przy o polowie mniejszej objetosci ale tu mamy bajerancka szklana buteleczke robiąca wrazenie na półce 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, menior napisał:

Aplikacja delikatnie na plus dla samuraja

a masz porównanie aplikacji do ADBL Tire dressing? (nie mylić z Black Water Tire Dressing)

 

Przyznam, że ADBL TD po rekomendacjach na forum kupiłem, polubiłem. Fajna aplikacja, trwałość, zapach, wydajność.

Efekt wizualny, kwestia gustu, to akurat średnio, troche jak by oblać oponę żywicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost  nie,ciasteczkowego od ADBL nie probowalem jeszcze 🙂 ogolnie dressingi jak sam mowisz to kwestia gustu (jedni wola satyne inni polysk) moge dodac ze Prostaff po ok poltora tygodnia stracil nieco swoj pierwotny mega blysk ale dalej jest mega czern 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odgrzeje kotleta ale po raz 3 zaaplikowałem Water Golda i dalej jestem zachwycony, wcześniej stosowałem ponad 20 różnych dressingów i tak naprawdę byłem zadowolony z 3, Black3back za Look , Chemical Guys Trim Gel za mokrość i przyzwoita trwałość oraz Fireball Janus za połysk, trwałość i wygląd , ale teraz mam idealny produkt dla mnie.

Aplikacja prosta choć nie wygodna butelka, efekt rewelacyjny , mocny połysk przez 2 dni a potem dobre 2-3 tygodnie opona mocno ciemna i mocno satynowa.Zaden dressing tyle czasu nie był widoczny na mojej oponie.

 

IMG_20221201_145923.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus może jeszcze drinka z palemką ...nie narzekać jest rewelacyjny, aplikator mi odpowiada, naj mniej podoba mi się butelka jest ładna, elegancja ale nalewa się jak wódkę na imprezie , trzeba uważać żeby nie przelać.

Jeszcze kupiony za 48 zł to już więcej pytań nie mam, zrobione 3 kpl i ubytek może 1 cm w butelce 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Lekki odkop -> znalazłem go na dnie szafki i.. na nowo się nim zachwyciłem 😜 

Aplikacja na niskoprofilowe oponki w poniedziałek 7 sierpnia, (popełniłem szkolny błąd bo zaraz po aplikacji, pojeździłem trochę autem i.. dressing się nie przyjął i narobił niezłego bigosu na drzwiach, progach etc. W takim przypadku ONR nie pomógł, dopiero mycie Neoxal 737 + Koch FSE i usunęło mi tłuszczyk z drzwi i progów. 

Fakt faktem nie spodziewałem się aż takiego rozprysku, bo stosując FX Protect / Gyeon Express / inne dressing fajnie i szybko się wchłania. Tu się zwyczajnie zapomniałem że to jednak ostry tłuścioch jest ..

W każdym razie dressing dotarłem fibrą, błysk nadal został, choć nieco mniejszy.

Trwałość ? 

Na tę chwilę 6 dni / 1250km / drogi asfaltowe, gruntowe, leśne 😜 (dzięki GOOGLE ..). 

Po 1 myciu i 850 km błysk zmienił się w mat / satynę, po kolejnych 400km i kolejnym myciu, hydro jest zachowane, i oponka w macie.

 

1. Stan po aplikacjiIMG_7176.jpeg.7d92ad01fc352661d5eb818992dd9323.jpeg

 

2. Stan po w***wie i myciu ponownym auta i dotarciu dressingu

IMG_7182.jpeg.6bad122cf20160db36bd0e7c81be0aa9.jpeg

 

3. Stan po 800km I jeździe min. w lekkim terenie ... 

IMG_7669.jpeg.cc097a15c58963fe0a311640e70eeac6.jpeg

Btw. tak wiem, koza straszna ... ale podsumowując sobie wszystkie za i przeciw jej obniżeniu i usztywnieniu ... zostaje jak jest.

Wjedzie wszędzie, i żaden krawężnik, dziura, asfalt i jego brak jest jej niestraszny 😜 (po zalaniu do pełna, pełnym bagażniku, i z 1 osoba 95 kg na pokładzie (łącznie +/- 160kg obciążenia) już tak źle nie jest 😜 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.