Skocz do zawartości

Detail Sense Different Nano Glass


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Nano Glass to kolejna niewidzialna wycieraczka na rynku. Tym razem produkt pochodzi zza wschodniej granicy. Otrzymujemy go w standardowo oklejonej, ładnej, butelce z atomizerem. Jak to, atomizer ? Ano właśnie. Na tym polega jeden z uroków aplikacji. O tym za chwilkę.

 

300_300_productGfx_09a8eece769eeccf3ba698353d7e2cd0.jpg.b58b4162d234687fec00e15eacac81f6.jpg

 

Polski dystrybutor mówi niewiele o produkcie ale coś mówi:

Cytat

Mega efektywny i latwy w użyciu Nano Glass (NG) przeznaczony do wszelkich powierzchni szklanych. Działa, wypełniając pory i pęknięcia szkła, tworząc niewidoczną powłokę. Deszcz i brud spływa z powierzchni, pozostawiając ją czystą na dłuższy czas.

 

 

Aplikacja to po prostu psikanie na szybę i rozprowadzenie z dotarciem w jednym kroku. Miałem trochę obaw, jednak bezpodstawnych. Zaaplikowanie Nano Glass na szybę jest banalne. Naprawdę wystarczy popsikać i przetrzeć do sucha fibrą. Nic się nie maże, nie zostaje żaden dziwny osad, mgłą czy inne bajery. Wycieraczki pracują na Nano Glass bez zająknięcia.

Czy działa ? Działa. I to dobrze działa. Krople starują od 55-60km/h. Przy większych prędkościach zrzut jest mega fajny.

 

Z minusów - nie jestem w stanie określić wydajności. Niestety nie sprawdziłem ile produktu ubyło po zrobieniu 1/3 szyby. (1/3 ponieważ obok wylądowało Glaco a jeszcze dalej powłoka, której producenta na razie nie znam); cena - 90zł za 250ml. Biorąc pod uwagę, iż nie oszacowałem zużycia oraz to że nie wiadomo ile Nano Glass poleży i jak się będzie po czasie zachowywał trudno mi określić jednoznacznie czy jest to produkt wart swojej ceny.

 

Zapraszam do obejrzenia filmu z aplikacji i z działania przy (niestety) dość słabym deszczu.

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Autoland jest z atomizerem ale dotarcie jest problematyczne.  Pełne opakowanie to 250ml, więc możesz przelać do jakiejś miarki. Ciekawi mnie trwałość, producent nigdzie nie podaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.08.2020 o 21:51, devilsky napisał:

Z tego co pamiętam Autoland jest z atomizerem ale dotarcie jest problematyczne.  Pełne opakowanie to 250ml, więc możesz przelać do jakiejś miarki. Ciekawi mnie trwałość, producent nigdzie nie podaje?

Testowałem autoland, ale i tak atomizerem strzelałem na aplikator, przez pierwszy tydzień działał bdb, chyba nawet od 45kmh, potem   lawinowo prędkość musiała się zwiększać by działał.

 

A co do tematu docierania, na większośći klasycznych NW które testowałem gdzie pojawiały się mazy, odczekałem chwilę dłużej dla pewności żeby związało i docierałem delikatnie wilgotną fibrą, jak chłodniej to wystarczało nawet chuchnięcie na szybę. Wychodziło idealnie.

 

W wielu przypadkach można też ipą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z trwałością tej wycieraczki. Bo jak chodzi o glaco to dla mnie mistrz. Spokojnie siedzi rok. Choć tu chyba jeszcze łatwiejsza aplikacja jak glaco.

Kilka specyfików od nich miałem i zostały u mnie na stałe, więc firma fajna z dobrą chemią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, boT napisał:

No dwa produkty okej, środek jak zwykle trochę brak 🙃 

 

Nigdy nie zrozumiem fenomenu środkowego produktu. Kupiony okazjonalnie ale nie uważam samego zakupu za trafiona okazję. 😉. Gdyby nie logistyka to bym komuś po prostu oddał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Od czasu kiedy mam Glaco porównałem je sobie na razie z dwoma powyższymi i z Prostaff’em tym 240 dni i tym 90 dni. Glaco, jak na razie pod kątem zachowania na mojej szybie przegrywa ze wszystkimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.