Skocz do zawartości

ADBL BFF - Pianownica Ręczna


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ADBL BFF - Pianownica Ręczna

IMG-4423.jpg


IMG-4424.jpg


IMG-4425.jpg


IMG-4427.jpg


IMG-4428.jpg


IMG-4430.jpg


IMG-4431.jpg


IMG-4432.jpg


IMG-4433.jpg



IMG-4435.jpg


IMG-4436.jpg


IMG-4438.jpg


IMG-4439.jpg


IMG-4440.jpg


IMG-4441.jpg


IMG-4442.jpg


IMG-4443.jpg


IMG-4444.jpg


IMG-4445.jpg


IMG-4446.jpg


IMG-4447.jpg


IMG-4449.jpg


IMG-4450.jpg

 

Cytat

HAND PUMP PRESSURE FOAMER

Ręczna pianownica ciśnieniowa. Zbudowana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zaprojektowana do wytwarzania i aplikacji wszelkiego rodzaju pian aktywnych. Perfekcyjnie współpracuje z ADBL YETI i ADBL SNOWBALL.

ADBL BFF jest bardzo wydajny w użyciu, spieniając produkt z najwyższą wydajnością. Wszystkie uszczelki są wykonane z VITON®. System 360st pozwala na pracę w każdej pozycji. W połączeniu z bardzo wygodną blokadą spustu umożliwia to bardzo wygodną pracę w każdych warunkach. Przycisk spustu ciśnienia pozwala na niemal bez-wysiłkowe otwieranie opryskiwacza.

 

Pierwsze zabawy już za mną. Czas pokaże jak będzie kształtować się jakość i trwałość co do ceny. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Kąt padania piany, długość pianowania, pompka, zbiornik, dysza wszystko działa prawidłowo i wygląda solidnie.

Upadła mi raz z wysokości 1.5m na beton 😄😄😄jedna ryska, wszystko działa dalej bez zarzutu, nic nie pękło.

W kolejnych testach porównamy sobie czasy nabicia i pianowania.

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowezakupy #domelowapianownica #gloriafm30 #pianownicazkompresorem #adbl #adblbff #pianownicaadbl #alta #pianownicareczna #pianaaktywna #piana

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor
W dniu 25.07.2020 o 13:37, lazzur napisał:

wedlug mnie  minus tej pianownicy to mały kąt strumienia piany, w marolexie mozna kupić sobie bodajżę 110* końcówkę i w sedanie prawie cały bok zrobie, a tutaj to widze trzeba by na 2-3 razy pianować bok auta.

odnośnie kąta pianowania. tutaj masz filmik z niemiec od xaronfr (od 11:15 zaczyna pianować) . Kąt chyba niezły ;)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Streat napisał:

@Domel a jak byś porównał ta pianownice do glorii? Która według Ciebie lepsza? 

Nie wiem czy jest sens robienia tych filmików i tak ich nikt nie ogląda 😞 Wszystko tam omówiłem 😞

W dniu 25.07.2020 o 13:37, lazzur napisał:

wedlug mnie  minus tej pianownicy to mały kąt strumienia piany,

Czarna dysza też ma 110. Wiec tu bez zmian.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A to mi umknęło 😂 tylko teraz pytanie czy gloria dzięki swoim wymiennym filcą nie będzie lepszym wyborem? W adbl'u wymiana filcu nie jest tak prosta i przyjemna a niekiedy trzeba się pobawić z różnymi filcami aby dobrać odpowiednie do danej piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, Streat napisał:

A to mi umknęło 😂 tylko teraz pytanie czy gloria dzięki swoim wymiennym filcą nie będzie lepszym wyborem? W adbl'u wymiana filcu nie jest tak prosta i przyjemna a niekiedy trzeba się pobawić z różnymi filcami aby dobrać odpowiednie do danej piany.

To jest moja opinia, uważam się za obiektywną osobę więc jak mi się coś nie podobało nie będę ściemniał że jest cacy. Wymieniłem sobie te dwie rzeczy i pianownica jest dla mnie rewelacja !

Szczególnie jakoś wykonania po kilku upadkach. A jak ADBL będzie chciał i będzie więcej podobnych opinii może doda usprawnienia. To już nie w mojej gestii.

Jestem na etapie intensywnych testów opryskiwacza i ciśnienie utrzymuje sie przez 1m30 sekund !!!!!!!!! Na jednym dobiciu jestem w stanie zrobić całe auto plus felgi - testy w trakcie ! 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj egzemplarz średnio udany używam tylko do TFR i nie ma zasady czasem opryskiwacz działa poprawnie czasem gubi ciśnienie i trzeba potrzasnać i wcisnac kilka razy spust zeby cisnienie wróciło. wyczyscilem wszytsko i dalej to samo 😞 wrocilem do KWAZARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Domel napisał:

Nie wiem czy jest sens robienia tych filmików i tak ich nikt nie ogląda 😞 Wszystko tam omówiłem 😞

Czarna dysza też ma 110. Wiec tu bez zmian.

Jest sens, są tacy co oglądają 😊, czasem w nocy i coś im nie wchodzi przekaz, ale obejrzą jeszcze raz i jest gitara.

Pozdro i rób Pan swoje.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 12:37, Domel napisał:

Nie wiem czy jest sens robienia tych filmików i tak ich nikt nie ogląda 😞 Wszystko tam omówiłem

Na YT są statystyki. Patrząc na nie przy własnych wypocinach dochodzę do wniosku, że sensu nie ma.

Również zainteresowanie testami na forum mocno spadło. Kiedyś były jakieś fajne dyskusje, wątek z testem żył. Teraz jakby coraz tego mniej albo nie ma w ogóle. Ja udokumentuję jeszcze zimowe zmagania i kończę z tym bo po prostu straciłem motywację i chęci.

 

 

Koniec OT 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Strus napisał:

Na YT są statystyki.

 

Tylko pytanie czy wklejając film na forum jego wyświetlenie na forum pojawia się w statystykach?

Jak dla mnie jak jest sensowny test to warto go robić przedstawiając dany produkt od początku do końca  tak jak to robi @Domel i @rygryss. Niestety narobiło się internetowych testerów dla których każdy produkt jest super hiper świetny i Ci co siedzą w temacie przestają oglądać takie "testy".

 

Także @Strus rób swoje jak masz na to czas i ochotę i nie patrz się na innych 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o testy i ich oglądalność czy też komentarze to jest jeden zasadniczy problem. Jest za duży wysyp nowych produktów. Producenci się prześcigają, który doda więcej jakiegoś magicznego składnika, która praktycznie nic nie zmienia w porównaniu do podobnego produktu innego producenta. Powstają kopie kopii produktów, pędzle, mikrofibry etc.
Ja patrząc na to z perspektywy czasu i doświadczeń stwierdzam że jest tego za dużo. Produkt ma działać, ma wykonywać to do czego jest stworzony i tyle. Przestałem już aż tak bardzo przywiązywać wagę do tego czy jeden będzie miał ph 7,0 czy 7,2. To naprawdę nic nie zmienia. Owszem są zapaleńcy dla których wszystko ma znaczenie i fajnie, niech się tym bawią, ale to nie jest statek kosmiczny tylko produkt i dodatki do pielęgnacji samochodów. Duża część osób zostaje przy swoich sprawdzonych produktach. Jak ogląda się czasami zagraniczne kanały to widać że tam nawet ludzie którzy bardzo przykładają się do "detailingu" używają jednych i tych samych produktów. Liczy się podejście do tematu i odpowiednia praca.

Tak jak kolega @smerf91 pisze jest masa testów gdzie każdy produkt jest super. Co pokazuje że one się w takim razie kompletnie niczym nie różnią.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei powiem, że na forum jest to aż za bardzo w drugą stronę. Każdy odradza adbl snowball bo gówno a mi ten szampon przypadł do gustu. Dobra piana i bardzo dobry poślizg, całkiem dobre domywanie jak na neutralny szampon ale na forum jest okrzyknięty gównem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, vlodek2532 napisał:

Ja z kolei powiem, że na forum jest to aż za bardzo w drugą stronę. Każdy odradza adbl snowball bo gówno a mi ten szampon przypadł do gustu. Dobra piana i bardzo dobry poślizg, całkiem dobre domywanie jak na neutralny szampon ale na forum jest okrzyknięty gównem. 

Dziwne, ja tez go uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam ze zyjac za granicą i patrzac jak tutaj to wyglada to zal d.....sciska,jesli jest jakis test/recenzja to sponsorowany przez dystrybutora i bardziej reklame przypimina,brak takich zapalencow jak Domel czy Rygryss ktorzy przeanalizuja kazdy produkt w szczegółach i wypowiedza sie obiektywnie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vlodek2532 napisał:

Dobra piana i bardzo dobry poślizg, całkiem dobre domywanie jak na neutralny szampon ale na forum jest okrzyknięty gównem. 

Niemal wszystkie markowe szampony są pH neutralne w roztworze. Są oczywiście wyjątki.

 

Ciężko nawet o marketowy szampon, którym nie da się umyć samochodu.

 

Ostatniego lata dałem na próbę Snowballa znajomym (nie detailerom) do umycia samochodu.

Podczas mycia na otwartym powietrzu 

"Ale to szybko zasycha"

"jakie masakryczne zacieki".

Spostrzegawczy.

Dla porównania Gold Class, Glossworkz, czy Stripper nie wywoływały tak negatywnych emocji. Więc coś jest na rzeczy

 

Nawet tańszy Sonax mniej przysychał, no i w dodatku miał atesty dermatologiczne.

 

Mam pare produktów adbl, niektóre bdb, inne średnie, ale ten szampon to pierwszy i ostatni raz...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.