Skocz do zawartości

K2 Scepter - szczotka do mycia felg


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
21 godzin temu, rygryss napisał:

porównanie Daytona z EZ Detail i jak dla mnie różnice są

tak na szybką która lepsza? Obstawiam że Daytona 😄 

ADBL to szajs totalny, po 3 myciach juz jest słabo... K2 umyłem 2 komplety felg póki co i jak dla mnie jest duzo lepsza niz ADBL 😄 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Mycie #1
Samo mycie bardzo poprawne. Szczotka K2 wchodzi dobrze w felgę oraz szczeliny i dobrze doczyszcza.
Włosie K2 jest przyjemne w dotyku ale bardziej sztywne i nie tak elastyczne jak w Daytona.
Przy spłukiwaniu widać, że w Dayona włosie jest elastyczne i się "skleja" a w K2 włosie mocno się
od siebie odseparowuje. W K2 po jednym myciu widać kilka rozczochranych włosów które nie chcą wrócić
do oryginalej pozycji. Łatwo się wypłukuje obydwie szczotki po użytkowaniu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, Michał82 napisał:

@Domel a bardzo ważny aspekt jak pryskanie na użytkownika. Z  filmu wychodzi, że k2 można się pobrudzić a Daytona nie. Nie wiem czy to ma znaczenie od ręki w której trzymałeś szczotki. 

Daytona tez potrafi chlapać, taka specyfika tych szczotek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śledzę ten wątek, bo chciałem K2 polecić szwagrowi, ale widzę, że nie warto i raczej niech zbiera kasę na Daytonę - ja już wiem, że był warto kupić. Włosie cały czas wygląda jak nowe - pomimo, że jak włożę ją do wiadra, to po jednej stronie włosie jest odkształcone, ale to tylko do momentu użycia - podczas mycia i po włosie wraca na swoje miejsce.

Niestety przy zakupie nie dostałem oryginalnego pudełka, tylko owinięta była w stretch... a może wyrzuciłem pudełko z nieznanych mi powodów...🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krzygaj napisał:

Śledzę ten wątek, bo chciałem K2 polecić szwagrowi, ale widzę, że nie warto i raczej niech zbiera kasę na Daytonę - ja już wiem, że był warto kupić. Włosie cały czas wygląda jak nowe - pomimo, że jak włożę ją do wiadra, to po jednej stronie włosie jest odkształcone, ale to tylko do momentu użycia - podczas mycia i po włosie wraca na swoje miejsce.

Niestety przy zakupie nie dostałem oryginalnego pudełka, tylko owinięta była w stretch... a może wyebałem pudełko...🤔

Daytona sprzedawana jest raczej bez żadnego pudełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.