Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wcześniej wspominanego K2 Fahren. Zapach inspirowany Fahrenheitem od Diora, no cóż, do tego wiele mu brakuje, ale jest moim zdaniem ciekawą alternatywą i wręcz odskocznią od wszelkich "New Carów" pachnących proszkiem do prania, czy Coronado Cherry, które notabene bardzo lubię. Ja miałem Fahrena w buteleczce, ale jak wyczytałem, że jest w atomizerze - już jest w drodze do mnie :-) Zapach nie dla każdego, najprościej - idźcie do perfumerii, powąchajcie Fahrenheita i jeśli wam ten retro fiołek odpowiada to śmiało możecie kupić. Niestety, niektórzy tego fenomenalnego zapachu nie cierpią.

PS. Jednocześnie odradzam listki Yankee Candle, po trzech dniach "Midnight cośtam" przestało pachnieć, przebiła jego zapach półroczna Coronado Cherry zalana wrzątkiem, porażka.

 

Kóry dokładnie k2 fahren, bo nie moge nigdzie znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wcześniej wspominanego K2 Fahren. Zapach inspirowany Fahrenheitem od Diora, no cóż, do tego wiele mu brakuje, ale jest moim zdaniem ciekawą alternatywą i wręcz odskocznią od wszelkich "New Carów" pachnących proszkiem do prania, czy Coronado Cherry, które notabene bardzo lubię. Ja miałem Fahrena w buteleczce, ale jak wyczytałem, że jest w atomizerze - już jest w drodze do mnie :-) Zapach nie dla każdego, najprościej - idźcie do perfumerii, powąchajcie Fahrenheita i jeśli wam ten retro fiołek odpowiada to śmiało możecie kupić. Niestety, niektórzy tego fenomenalnego zapachu nie cierpią.

PS. Jednocześnie odradzam listki Yankee Candle, po trzech dniach "Midnight cośtam" przestało pachnieć, przebiła jego zapach półroczna Coronado Cherry zalana wrzątkiem, porażka.

Powiedz proszę jak z wytrzymałością tego produktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechały 2 kolejne zapachy Scentway

London Club

Mathy's Story

 

Po zapachu opakowań Mathys gorszy od New York ale lepszy od London Club. Do auta na pierwszy ogień London wleciał. Pojeździmy zobaczymy. Zapach sprawia wrażenie dość ciężkiego. Może bardziej na zimę, na nawiewy. Dam znać za kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spytam, bo nie dam rady przebrnąć przez 240 stron

jaki jest najczęściej polecany zapach oprócz coronado cherry? do tej pory tylko to miałem i mi zbrzydło po roku

najbardziej chyba odpowiadałoby mi jakieś zielone jabłko, tylko nie wiem jakiej firmy

no i najlepiej nie jakaś zawieszka, tylko coś dyskretnego, co mozna gdzies schowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie z marki California Car Scents?

Coronado Cherry, Balboa Bubblegum, Monterey Vanilla, La Jolla Lemon, Citrus Splash, Malibu Lemon, Mojave Mango, Orange Blossom, Santa Barbara Berry, Strawberries and Cream,Verri Berry, Capistrano Coconut, Fresh Linen, Golden State Delight.?? :o:o

Raczej nic owocowego, bo auto to nie sklep z owocami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony mogę polecić zapach CS Orange Blossom:) Sam nie mogę się nadziwić ale do auta wsadziłem go uwaga... w listopadzie!!! I do dnia dzisiejszego cały czas pachnie:) Zapach przyjemny, świeży nie męczący. W zapasie mam Citrus Splash i tez zapowiada się ciekawie i świeżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta, mam Coronado Cherry przyjemny zapach, pachnie już prawie 1,5 miesiąca i czuć jeszcze :good: To już zależy od ciebie jaki zapach chcesz ;)

Też mam już którąś puszkę wiśni ale nie wiem czy trafiła mi się jakaś lipna czy jak.Kupowałem 2 w jednym sklepie i jedna pachnie bardzo mocno a drugą otworzyłem na całego i ledwo ją czuć .Test robiony w jednym samochodzie i druga otwarta nawet nie do połowy pachnie intensywniej o wieeele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi Coronado Cherry włożone do auta na początku listopada i cały czas jak ktoś wsiada do auta to pyta co tak ładnie pachnie. To moja pierwsza puszka CS i jestem zaskoczony trwałością.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi Coronado Cherry włożone do auta na początku listopada i cały czas jak ktoś wsiada do auta to pyta co tak ładnie pachnie. To moja pierwsza puszka CS i jestem zaskoczony trwałością.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja swoja puszkę zostawiłem przy ozonowaniu klimy, a nadal pachnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.