Skocz do zawartości

Toyota Avensis - Full Detailing (214 fotos)


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, alexander.p napisał:

 

czuję się zaproszony 🙂 

@david2888 zgarnę Cię po drodze, będę jechal busem, zabierzemy się!

 

To i ja się dołączę, jak coś mogę jechać minivanem i 6 osób zabrać 🙂

Maszyny na dach zapakuję i w drogę:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 dopiero skończyłem oglądać i czytać relację do końca. 😉

Powiem Ci, że robota ekstraklasa no i publikacja z mocnym pier...nięciem. 👍

PS. 

Czekam, aż się skończy pandemia i zapraszam do mojego garażu. 😉

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Warto też dodać że z alcantara nie działa zasada im cieplejszy roztwór tym lepsza siła czyszczenia 😉 im cieplejszy oprysk/płukanka tym ryzyko zniszczenia alcantary jest wyższe. Czekam na kolejne relacje!!

Jako sam pare-spray musi byc ciepły bo jak zimny to słabo dziala ale do płukania alkantary lepiej uzyc samej zimnej wody (temperatura pokojowa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marco80 napisał:

@ghost Jako koneser połysku.....Sądząc też po reputacji na forum,myśle ze powinieneś wiedzieć takie rzeczy

Może i powinienem... ale mam ograniczoną liczbę aut którymi się opiekuję jako entuzjasta, nie robię ich hurtem. Tym bardziej, że najwięcej się trafia niemieckich.

Znajomy się przymierzał do zakupu takiej Avki jak w temacie i zapytał o lakier, jako, że nie miałem do czynienia, to gdzie lepiej zapytać jak nie tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost Wg mnie jest to pytanie, które zadaje świeżak i zawsze jest odsyłany do szukajki ,więc też odpowiem dyplomatycznie- Co za różnica jaki lakier, jak zaczniesz obrabiać to się dowiesz past i padów jest od pyty.Poza tym serio jak Wy zaczynacie się zastanawiać jaki lakier jest, na jeszcze nie kupionym aucie to mało macie chyba problemów na głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marco80 napisał:

Wg mnie jest to pytanie, które zadaje świeżak i zawsze jest odsyłany do szukajki ,więc też odpowiem dyplomatycznie- Co za różnica jaki lakier, jak zaczniesz obrabiać to się dowiesz past i padów jest od pyty.

Proszę weź głęboki oddech i przeczytaj na spokojnie kontekst pytania. Bo jak bym miał pod ręką to była by inna historia

 

38 minut temu, marco80 napisał:

Poza tym serio jak Wy zaczynacie się zastanawiać jaki lakier jest, na jeszcze nie kupionym aucie to mało macie chyba problemów na głowie

To nie forum o problemach osobistych. 

 

Każdy ma inne potrzeby i kryteria. A to jest forum detailingowe. Dlatego proszę uszanuj też różne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po co odtluszczac lakier po cleanerze? To czasem nie powinn robic sie tak że leci cleaner a na to wosk sczegolnie gdy sa to dedykowane dla siebie produkty.
To taka polska moda. Odtłuszczenie lepiej wiąże włókna wodorowe i poprawia antystatyczność powierzchni. Wieloletnie forumowe testy wykazały, że wosk leży na takiej kanapce bez wędliny 3 dni dłużej

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888

4989829_print_2.png?resize=max_sizes&key

Fajna relacja. 3 lata powiadasz. To ja jeszcze poczekam hehe.

Swoją drogą tak sobie myślę, że jak przebywanie w tym aucie właściciela nie zabiło, to żaden koronawirus tego nie zrobi 😛

@david2888 jak ci się ta wytłaczarka Dymo sprawuje? Te paski nie odklejają się? Zastanawiam się nad jej kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx dziękuję hihi dawaj dawaj swoja prace. 

17 minut temu, xadamx napisał:

jak ci się ta wytłaczarka Dymo sprawuje? Te paski nie odklejają się? Zastanawiam się nad jej kupnem.

Za tą cene jest super. Trzyma sie na każdej butli nawet na butelce od T&G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.