Skocz do zawartości

Toyota Avensis - Full Detailing (214 fotos)


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje super relacji, bardzo miło się ją oglądało i czytało

Felgi, opony ogarnięte. T&G trochę już podziała, więc przykrywam go jedyną słuszną aktywną pianą Cleantech Citrus Foam za pomocą pianownicy PA Techkar + Karcher K5. 


Stężenie Cleantech Citrus Foam 1:9.

@dawid2888 co powiesz o tej pianie Cleantech Citrus Foam? Ja używam Autobrite Magi Foam

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gesiu_15 napisał:

zazdroszczę czasu wolnego 🙂  

Jakiego wolnego czasu? 😜 Na tą robotę jechałem 100km po pracy. Piątek do późna. Cała sobota. W niedzielę wydanie i po kłopocie 🙂

Optymalizacja.... Ciągle do tego dążę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 No widzisz 😄 Ja garaż mam , wszystkie graty nie mam czasu na nic ostatnio . Załatwianie spraw związanych z budową nowego domu i tak dalej , tym bardziej jak się pracuje za granicą i przyjeżdżam na tydzień czasu 😉  Działaj , działaj powodzenia 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, daniel87 napisał:

@david2888 cóż to za niebieski pad z MF? Wydaje się być cieńszy i bardziej miękki niż te które można zazwyczaj kupić😉

https://mrcleaner.pl/aplikatory/monster-shine-blue-bawelniany-aplikator-do-dressingow-cleanerow

Masz racje. Taki WaxPro jest twardszy i grubszy 🙂 ale według mnie nie dojedziesz nim wszędzie w zakamarki z dressingiem . Natomiast ten z linku idealnie się spisuje 🙂  

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid relacja na mega poziomie! Oby tak dalej 😉 
Fajnie, że wskoczył set cleaner + wosk. Jak oglądam grupy na fb to tylko powłoki, powłoki nic więcej. Good job!

Tak tylko dopytam, tire cleaner 1:4 wystarczył do ogarnięcia opon na gotowo (przypuszczam, że nigdy nie widziały żadnego T&R)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzechu23 napisał:

Fajnie, że wskoczył set cleaner + wosk. Jak oglądam grupy na fb to tylko powłoki, powłoki nic więcej. Good job!

Dokładnie! W starym dobry stylu DETAILING 

10 minut temu, Grzechu23 napisał:

Tak tylko dopytam, tire cleaner 1:4 wystarczył do ogarnięcia opon na gotowo (przypuszczam, że nigdy nie widziały żadnego T&R)?

W 2 podejściach wystarczył 🙂 Teraz do arsenału wskoczyły ADBL T&R, Cleantech T&R, to sprawdzę czy te "gotowce" będą coś jeszcze wyciągać po 2x Excede T&R 1:4

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2020 o 21:10, david2888 napisał:

Po aplikacji czas na odtłuszczenie powierzchni lakieru - do tego użyłem Shiny Garage Scan Inspection Spray

Dlaczego wymywałeś cleaner? 

Fajną praca 🙂 śmiechowe, że tak relatywnie młode auto jest zapuszczone jak ursus C330 mojego dziadka 😜

PS: masz autograf na swoim flexie? 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, damiano2007 napisał:

Dlaczego wymywałeś cleaner? 

A zaleci tak producent 🙂 no i tak dla zasady, żeby dłużej poleżał wosk.

6 godzin temu, damiano2007 napisał:

PS: masz autograf na swoim flexie? 😛

Tak, tak. Spostrzegawczy jesteś 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi najpierw kasa 😁

A tak na serio kawał dobrej roboty. Chłopaki nie mają się do czego przyczepić ale ja się przyczepie 😁

Warto też dodać że z alcantara nie działa zasada im cieplejszy roztwór tym lepsza siła czyszczenia 😉 im cieplejszy oprysk/płukanka tym ryzyko zniszczenia alcantary jest wyższe. Czekam na kolejne relacje!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomas-sg napisał:

Warto też dodać że z alcantara nie działa zasada im cieplejszy roztwór tym lepsza siła czyszczenia 😉 im cieplejszy oprysk/płukanka tym ryzyko zniszczenia alcantary jest wyższe. Czekam na kolejne relacje!! 

Dzięki za ta uwagę 👍  a raczej lekcje. Nie słyszałem i nie wiedziałem o tym. Tutaj mały kawałek alcantary był i obyło się bez kuku ✌️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.