Skocz do zawartości

Multifunkcjonalność chemii


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł założenia tematu dotyczącego w jaki inny - niż ten wynikający z bezpośredniego przeznaczenia produktu - sposób, lub do czego poza samochodami używacie chemii samochodowej? 

Moja kobita podczas przedświątecznych porządków polubiła Qd1😀

Sprawdzone kilka dni po Świętach i ani grama kurzu. Moja kobita jest na TAK!

20191224_102952_resize_30.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft99 Wash Mist dobry na laptopa, klawiaturę, ekrany, meble itd

Soft99 Compound Z poprawił wygląd płyty indukcyjnej 😜 

GS Glass Cleaner umył kilka okien w domu 🙂

FW Modemoiselle fajnie na meble siada. 

APC Excede do butów, płytek, parapetów, elewacji  itp itd 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu namiętnie lecę wszystko IC od GS i ADBL

Lakierowane fronty w kuchni często myję płynami do szyb

Ale ostatnio sobie zrobiłem mix do czyszczenia i zabezpieczania z dłuuuuugo utrzymującym się świątecznym zapachem - SG wosk w płynie z takiej świątecznej edycji (mam tego ze 3 butelki) z mega fajnym zapachem zmieszany z rozcieńczonym APC z limitowanej świątecznej edycji od FX Protect. Tak mnie poniosło 🤣 Pachnie nawet ze 3 godziny po przetarciu mebli w pokoju.

Żeby sprawdzić czy w blokowym mieszkaniu coś pomoże na ilości osadzającego się kurzu testowałem też FW Gentleman, PB NL, jakiś dressing od GS (ten starszy), SSW, APC Excede Advanced. Niestety. Na wszystkim kurz siada równo

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC do wszystkiego od balkonu przez buty, rowery, wózki - o ile mogę wypłukać.

QDeki lecą na lakierowane fronty kuchni i mebli w salonie, czasem na drewniane meble. Do mebli często ADBL IQD.

Impregnat gtechnic na buty, budę wózka.

Woski w paście zwykle pierwsze lądują na obudwie media center - stary chieftec w piano black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elou. Mało detailingowo, ale może jakaś metoda z branży tu pomoże - przytarłem o coś butami i na skórze zostały ślady, które nie chcą zejść (skórzane Hi-Tec). Czym to wyczyścić? Myślałem nad magic sponge, ale obawiam się, że to mało delikatna metoda.dac322b8c9b304a452aa9a1c9d86a0ff.jpge5b1956c5f5e2c5e7cbe74e2908b2d4c.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

   A co stosujecie do zabezpieczenia kabiny prysznicowej. Szkło, guma i lakierowane aluminium. Kwestia ochrony przed kamieniem. Od razu pomyślałem o powłoce kwarcowej, ale akurat nie mam na stanie. Water Gold powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.