Skocz do zawartości

Ktoś próbował #OhMyCar?


Hania17

Rekomendowane odpowiedzi

@Hania17 Ja probowalem na razie szamponu😁😁. Mega zapach , fajnie się nim myje mega sliskosc.fajnie domywa.  Niestety przy wysokich temepratur potrafi przyschnac więc trzeba uwazac. Mam jeszcze dressing do wnetrza ale nie korzystalem jeszcze. Ogolnie mega fajne I mega intesywne zapachy maja kosmetyki tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Strzałeczka,
pozwolę sobie na mały odkop 😅

Jakiś czas temu nabyłem QD od OhMyCar, bo był w promocji;
przyznam że byłem trochę sceptycznie nastawiony.

Niepotrzebnie - wrażenia MEGA pozytywne, posiada solidną dawkę wosku przez co pięknie kropelkuje i chroni lakier, przy tym lekko się nakłada (nie maże się, nie zostawia smug itp.), bez problemu wytrzymuj kilka myć na myjni bezdotykowej. Intensywny, cytrynowy zapach.
Dla mnie osobiście QD od ADBL czy SG odeszły w zapomnienie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, CJ_F napisał:

posiada solidną dawkę wosku

A co jesteś "producentem" że skład znasz? Ile jest tego "wosku"?

16 minut temu, CJ_F napisał:

chroni lakier,

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Jakieś linki do badań laboratoryjnych?

 

Kiepska reklama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może to jednak nie kropelkowanie albo efekt jest jakiś zły 😅

Spoiler

IMG_20190712_072615.jpg.c1c6cdef298e502454c07a9dc693a71f.jpg

 

53 minuty temu, MMCzysci napisał:

Kilka myć na bezdotyku... ciekawe...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

No może z tym "kilka" przesadziłem ale 2-3 daje radę 🙂 ........

w sumie może rzeczywiście przekolorowałem, bo zależy od tego jakie to mycie, jakie programy ma myjnia itp. 😰

No nic, chciałem tylko podzielić się własnym doświadczeniem z tą marką (w sumie to jednym produktem), bo nie jest popularna i zostałem zjechany 😔

43 minuty temu, Fredi88 napisał:

A co jesteś "producentem" że skład znasz? Ile jest tego "wosku"?

No nie jestem i rzeczywiście nie jestem tego w stanie stwierdzić;
chciałem po prostu się donieść do innych popularnych produktów tego typu, widząc efekty jakie dają. Jeżeli się mylę poprawcie mnie konstruktywnie a nie pierwsze co, to plujecie jadem 🙊 bo tylko zniechęcacie do dyskusji na forum...

48 minut temu, Fredi88 napisał:

Kiepska reklama...

Nie wiem co Wy macie z tą reklamą - ani tego nie sprzedaje, ani tego nie produkuje... Czyli każda pozytywna opinia o produkcie to już reklama? To jak ją wyrażać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Domel napisał:

Podejrzenie wzbudziło za pewno to 😉

Tak przypuszczałem,
forum przeglądałem od czasu do czasu nie będąc zarejestrowanym.

Znalazłem temat w którym chciałem się wypowiedzieć, więc w końcu założyłem konto i puściłem posta 😨

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, CJ_F napisał:

Nie wiem co Wy macie z tą reklamą

Właśnie to o czym @Domel pisał. Pierwsze minuty na forum i jakiś produkt wychwalany pod niebiosa. Zazwyczaj świeżaki nie wiedzą co do czego jest a Ty przedstawiasz produkt podając ilość wosku itp. Dziwne prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile faktycznie to nie jest fejk, ani sponsorowany user to ma chłopak trochę racji 😉

Ja niejednokrotnie przeglądam forum będąc offline i też miałem nie raz ochotę napisać coś o produktach itp. 

Może zamiast rzucać podejrzenia, po prostu dajmy koledze czas 😉 Nie ma w jego wypowiedziach jadu, a może doświadczenie które ma nie pozwala odnieść się inaczej do produktu Ohmy ? 😄 

Witamy na pokładzie ! 😄 Zachęcam do udzielania się na temat innych produktów ! 😉 

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Karbo napisał:

Może zamiast rzucać podejrzenia, po prostu dajmy koledze czas 😉 Nie ma w jego wypowiedziach jadu, a może doświadczenie które ma nie pozwala odnieść się inaczej do produktu Ohmy ? 😄 

Witamy na pokładzie ! 😄 Zachęcam do udzielania się na temat innych produktów ! 😉 

Popieram 😉

A jak coś to zawsze możemy zbanować i zablokować

snl lol GIF by funk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fredi88 napisał:

Właśnie to o czym @Domel pisał. Pierwsze minuty na forum i jakiś produkt wychwalany pod niebiosa. Zazwyczaj świeżaki nie wiedzą co do czego jest a Ty przedstawiasz produkt podając ilość wosku itp. Dziwne prawda?

No rzeczywiście, dla starych wyg forumowych może być to podejrzane 😉 pisze z pracy, gdzie nie mam zbytnio czasu i dlatego tak - pościk na szybko, fora zazwyczaj lurkuje 🙂

Ale możecie być spokojni, nie jestem rycerzem promocji i reklamy 😄

3 godziny temu, Karbo napisał:

Witamy na pokładzie ! 😄 Zachęcam do udzielania się na temat innych produktów ! 😉 

Dzięki za ciepłe słowa 😅

 

Może jakoś bardziej obiektywnie poprawie swoją opinie a mod wywali dyskusję nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, CJ_F napisał:

No nie wiem, może to jednak nie kropelkowanie albo efekt jest jakiś zły

 Niezmiernie mi przykro ale absolutnie nie wierzę że to foto jest po QD od OhMyCar.

Miałem wszystkie ich produkty więc co nieco mogę o nich powiedzieć. I powiedziałem już gdzieś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Strus napisał:

Niezmiernie mi przykro ale absolutnie nie wierzę że to foto jest po QD od OhMyCar.

Cóż mogę powiedzieć 😞 nie będę się na siłę spierał z doświadczonym użytkownikiem ani też twierdził, że Ty nie masz racji. Skoro masz doświadczenie z ich kosmetykami i masz swoje zdanie, to szanuję bardzo 👍

Aplikacja była na "gołą" blachę, domyślam się, że gdyby tam był wosk, to bezsensownym było by się upierać, że tak dobrze działa QD.

Może po prostu jestem mało wymagający i cieszy mnie nawet efekt zwykłego QD-ka😰😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Dziś używałem: #OhMy Wheel Cleaner

obraz.png.4c36c4c2dd66b1567019d22315511464.png

Siła czyszczenia zadowalająca - testy w trakcie. Ale to co zwróciło moją uwagę to zapach: Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt

Potężna dawka wiśniowego aromatu roznosi się do 3 metrów na spokojnie. Nie ma osoby która by przechodząc obok nie spytała co tak pachnie 😄

Myślałem, że EF z SG pachnie fajnie ale to dziś rozwaliło pozytywnie mój nos 😄

 

 

EDIT20200517: Znalazłem video...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ze wszystkich mi znanych zdecydowanie najbardziej pachnący cleaner ever 💪💪💪

Praca z nim to czysta przyjemność pod tym względem. 
 

Jego problemem jest natomiast cena. Pod względem jakości roboty nie różni się od Excede 1:10 i tu Excede do miażdży relacją wydajność/cena/jakość. 
 

Jakby Excede tak pachniało to byłby cleaner idealny. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jakoś nigdy nie mialem z tą firmą styczności, widziałem ich produkty ale jakoś sceptycznie podchodziłem, tutaj widac efekt fajny a jeszcze zapach umila prace to juz w ogole 😄 szkoda tylko że cena wysoka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.