Skocz do zawartości

Ktoś próbował #OhMyCar?


Hania17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
43 minuty temu, Streat napisał:

jakoś nigdy nie mialem z tą firmą styczności, widziałem ich produkty ale jakoś sceptycznie podchodziłem, tutaj widac efekt fajny a jeszcze zapach umila prace to juz w ogole 😄 szkoda tylko że cena wysoka... 

Siła czyszczenia wyjdzie w praniu, ale ten zapach miażdży - dosłownie - mega, mega intensywny - przynajmniej w mojej próbce. Tak jakbyś wchodził do salonu z perfumami. BANG ! A aplikowałem na dworze. Bardzo ładny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 12:34, Domel napisał:

Siła czyszczenia wyjdzie w praniu, ale ten zapach miażdży - dosłownie - mega, mega intensywny

Potwierdzam. Zapach tego wheel cleanera bije wszystkie na głowę. Siła czyszczenia i pędzelkowanie na bardzo dobrym poziomie. Pianka super.
Ogólnie fajnie mi się z nim pracowało 😉 

Jedyny minus wg mnie to właśnie cena za gotowy produkt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

IC nie odbiega raczej niczym od większości dostępnych na rynku. Nie wyróżnia się ani na + ani na -. Po prostu poprawny produkt bez fajerwerków.

Szampon pachnie świetnie, myje normalnie, dobrze się pieni. O ile dobrze pamiętam nie przysycha zbyt szybko. Wypłukiwanie na dobrym poziomie.

Dressingu za bardzo nie pamiętam ale chyba świecił się nieco mniej niż np New Look. W aplikacji bezproblemowy.

 

Chyba gdzieś na forum kiedyś opisałem pokrótce wszystkie preparaty. Poszperaj

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem Wheel Cleaner...

Teraz nie wiem czy po prostu mam stary produkt bo kupiłem z drugiej ręki czy jest po prostu słaby....Pachnie ładnie ale żeby rewelacyjnie i na kilka metrów to raczej nie....

Po zaaplikowaniu na suchą felgę tragedia, zero pienienia praktycznie brudu nie ściągał.Na mokra felgę piany też zero coś tam zebrał ale mimo iż felgi w miarę czyste nie doczyścil właściwie.

Pojechałem ValetPro Billbery w roztworze 1:10 i zeszło wszystko pięknie.A nie jest to mocny środek.

Podsumowując jakbym miał za to zapłacić normalna kwotę to bym się wkurzył.

Mi nie podszedł.Na szczęście mam tego mała butelkę.

IMG_20230103_141935.jpg

IMG_20230103_141945.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.