Skocz do zawartości

(Nie)Dedykowane QD do powłok ceramicznych - wymiana wiedzy


Bielutomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 🙂 szperam po forum i szperam, ale konkretnego tematu nie ma. 

Chciałbym, żeby w tym temacie, wypowiadały się osoby, które stosowały/stosują - niecodzienne QD do powłok. Może jakieś mixowanie?

lub coś ciekawego Wam się przydarzyło? 

Podzielcie się swoim info 🙂 

Ja jestem ciekaw, czy połączenie Gyeon Cure + Carpro Echo + demiralka, byłoby ciekawa opcja na powloke 🤔

zapraszam do dywagacji :)) 

Ps. Wrzucę fotki świeżego Syncro na mojej Fiescie, żeby było tutaj ładnie 🙂

9EE66A6F-8581-477B-B594-41522A6BD59C.jpeg.fc1dd87ecf1688451bf3b7f1587c8d2f.jpeg

746E33AE-0D4A-4B37-A10C-3B54DB6FB2B0.jpeg.4f4757013cac093f56faf7f27f845845.jpeg

4A7B4579-D6C8-4121-A46F-FC11B8309E9C.jpeg.7ac8dee7e5c9846b1e89a890ee14246a.jpeg

EE3E3D1A-B706-42E8-B36B-CD37EB7BA430.jpeg.359300e501fffa7ca7bfa38e57754109.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Wlasnie to klasyk, polaczenie Reloada z Echo. 
Ale fajnie tez zebrac info, o innych polaczeniach.
Mi po glowie chodzi polaczyc Cure z QW ADBLa - 1:1 i zobaczyc co to wyjdzie 😄
Ogolem, mam zbedne butle Cure, wiec tez mysle, zeby jakos go zuzyc/polaczyc z czyms. 
Bo troche bezsensu, kupowac cos innego narazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bielutomek napisał:

Mi po glowie chodzi polaczyc Cure z QW ADBLa - 1:1

 

2 godziny temu, jedrek1980 napisał:

Cure sam daje fajne efekt tylko docierania masakra.

Efekt może dać połączenie Cure z ECH2O - przypuszczam, że zbliżony do Reload + ECH2O (to dla kogoś, kto posiada Cure, a nie posiada Reload).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sam Cure, nie siedzi mi kompletnie. 

Mam dwie butle Cure, wiec jedna poświęcę na Qw+Cure a drugi zostawię na jakieś inne propozycje

zobaczymy co z tego wyjdzie 

@jedrek1980 QW z Adbla, reklamowali kiedyś, ze jest na bazie sio2 tez 🙂 ciekawe co wyjdzie z połączenia QW+Cure 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kostek88 Wlasnie zapachowo i konsystencja, te dwa produkty, sa identyczne 😄 Nawet w skladzie, podobna ilsoc "Sio2" 🙂
@jedrek1980 Samo SSW uwielbiam, i tez w sumie go troche mam, ale raczej nie bede mieszac SSW+Cure. Narazie testy przechodzi QW+Cure 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek Pytanie czy chodzi o QD do serwisu powłoki - czyli taki booster, co ją podbije, czy chodzi o QD, który będzie służył do przetarcia z kurzu, świeżych waterspotów i nie zaburzy nam nic powłoki 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 to temat otwarty, najfajniej jakby się zbierało info, i o tym, i o tamtym. Qd do boostowania powłok, oraz Qd do kurzu😄

Echo używam do frontów w kuchni, prefekt jak dla mnie, mam urobione 7lt w stężeniu 1:15 właśnie. Cenie za brak zapachu. W kuchni to czysta przyjemność. 

Do boostowania myśle, ze moja propozycja mixu QW+Cure 1:1 będzie super. 

Bo samo w sobie, to połączenie będzie dawało dobre właściwości. 

@david2888 co bys jeszcze polecił ciekawego prócz Echo? 

Cos niecodziennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Botox bajka docieranie, ciekawa propozycja! 

Mi tez spodobała się Presta Spray n’SHINE. Mega ślisko, nie zaburza hydro powłoki, no i jej największa zaleta... praca w słońcu. Kozak produkt, a nie sądziłem ze taka robotę zrobi na powłoce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.09.2019 o 13:47, Bielutomek napisał:

@david2888 to temat otwarty, najfajniej jakby się zbierało info, i o tym, i o tamtym. Qd do boostowania powłok, oraz Qd do kurzu😄

 

To by było dobre, jakby zebrac kilka produktów i podzielić boost/kurz a chętnie bym zobaczył wasze propozycje, i sam sie szykuje do zakupu qd na powloke a nie wiem co wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzeje kotleta, a co mi tam 😄 

Pany przeczytałem kilka tematów na forum aż w końcu trafiłem tutaj. Jestem na etapie poszukiwania jakiegoś qd, ew. czegoś do osuszania samochodu który ma powłokę. 

Zależy mi na tym, aby produkt nie zaburzał/zatykał powłoki. 

Ech20 i Botox już mam w koszyku. 

Co jeszcze możecie polecić? Czekam na Wasze komentarze 😛 

Dedykowane produkty u każdego producenta pod powłoki średnio mnie interesują... raz że przez cenę, dwa że niekiedy jest tak, że produkt X słabo znosi się z powłoką Y itd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba @D@ViD polecił mi kiedyś qd od enzo, bardzo się polubiłem z tym produktem, nie zaburza hydro dodaje śliskości, Oszczędny atomizer, według mnie produkt bezproblemowy psikni przetrzyj zapomni, wydaje mi się ze nie przyciemnial za bardzo no i dopiero po aplikacji było czuć gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarboArtdeshine Graphene Detailer, bardzo fajnie działa na mokro, usuwa delikatne water spoty, nic nie zaburza, bazowe zabezpieczenie działa bez zmian,fajnie podbija sliskość. Jak postoi to robią się jakieś czarne farfocle ale bez problemu je można wymieszać 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, AudiBlask napisał:

bardzo fajnie działa na mokro

Oooooo to to! A co odnośnie Elixira, Ech2O, Botox ? Ktoś z Was testował te produkty na powłokach i na mokro? 

Kurcze coraz bardziej idę w stronę 

10 minut temu, AudiBlask napisał:

Artdeshine Graphene Detailer,

😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.