Skocz do zawartości

Pranie mikrofibr


Rekomendowane odpowiedzi

705470 Jaki płyn do płukania stosujesz? Co on daje? Może powodem jest fakt, że ja go nie stosuje?

Nic nie wlewam bo się nie powinno. Dlatego pytam czy nie dodałeś czasem płynu. Piorę dokładnie jak ty, też z preparatem od ADBL i fibry są doprane i puszyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biały jeleń jest spotykany stacjonarnie czy tylko przez neta?

Stacjonarnie prawie nie do kupienia...

Ja kupiłem tu: http://www.emag.pl/bialy-jelen-plyn-do-prania-delikatnych-1l-73132/pd/DTNR62BBM/

Przesyłka gratis...

 

Dodane po 2 minutach 10 sekundach:

Po praniu nie są już takie puszyste jak przed, wydają się jakby włókna były posklejane.

A strzepałeś przed suszeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zakupiłem płyn od ADBL, tak bardzo polecany tutaj na forum i d..y nie urywa.

Przed wrzuceniem do pralki przeprałem ręcznie brudniejsze w rękach.

Po praniu nie są już takie puszyste jak przed, wydają się jakby włókna były posklejane.

Co robię nie tak?

Wszystko robisz ok, po prostu ADBL Micro Wash jest cienki. Pierz normalnie w białym jeleniu, do tego możesz ale nie musisz wlać ocet do płukania - ocet rozpuszcza przy płukaniu resztki proszku do prania czy detergentu które mogłyby sklejać włókna po wyschnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio w Auchan w promocji bodaj za 10 czy 11zł

Ale ten do tkanina delikatnych (puch wełna...)?

Bo jest chyba z 10 różnych rodzai tego płynu, a ten ma w składzie płatki mydlane...

 

 

Skupiałem się na znalezieniu tego, więc nie pamiętam czy był ten o który pytasz :/01500cbb5049be2fb24c2d0606fa3aee.jpg

 

W sumie na eMag.pl z linku wyżej jest darmowa wysyłka, więc chyba nie ma co się zastanawiać, też tam kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ADBL bo nie mogłem znaleźć Białego Jelenia nigdzie w normalnych sklepach, uprałem, 40 stopni, bez wirowania, i wyprać wyprało ale nie żeby mi szczena opadła. No nic, mam, na jakiś czas będzie, następny kupie ten zwykły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozwieszeniem wytrzepałem wszystkie fibry.

Mam jeszcze jedną tezę, wydaje mi się że powinienem po praniu jeszcze raz wstawić na płukanie, jak dzisiaj używałem fibry to wydawało mi się, że po zamoczeniu fibry pieniła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli uzywajac bialego jelenia (tego z obrazka wyzej) ile wlewacie do prania 80ml? octu jak koledzy wyzej pisali "na oko", temp 30-40st a wirowanie 900?

Swoja droga ja bialego jelenia kupilem w sklepie z artykulami dla dzieci i niemowlat, zeby Was nie sklamac mieli wiele rodzai mydel proszkow i plynow z bialego jelenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biały jeleń jest spotykany stacjonarnie czy tylko przez neta?

Stacjonarnie prawie nie do kupienia...

Ja kupiłem tu: http://www.emag.pl/bialy-jelen-plyn-do-prania-delikatnych-1l-73132/pd/DTNR62BBM/

Przesyłka gratis...

 

Jakby ktoś szukał to super marketach Carrefour jest cała gamą produktów Biały Jeleń, w tym płyn do prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.