Skocz do zawartości

Old School Detailing Connoiseur Premium Wax


BiałyGTi

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kecav napisał:

Pomijam, że Ci bardziej doświadczeni wiedzą, że nie w każdym przypadku ten sam produkt daje takie same efekty.

Nie śmiem sobie przypisywać doświadczenia 😉 ale w tym przypadku zgodzę się z Tobą. Trochę mnie zaskoczyło, że na Twojej masce OSD ma taki nierównomierny kształt kropel, u mnie to wygląda lepiej, bardziej przypomina Enzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
24 minuty temu, Fred77 napisał:

u mnie to wygląda lepiej,

Bingo 😉

A jak już jesteśmy przy Twojej fotce, to wg. mnie na drugiej połówce coś tam jednak jest/było. Umierające, bo umierające, ale jednak :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kecav napisał:

Bingo 😉

A jak już jesteśmy przy Twojej fotce, to wg. mnie na drugiej połówce coś tam jednak jest/było. Umierające, bo umierające, ale jednak :-D

masz rację było, Twoja Yoga 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut ma na pewno lepszy niż OSD, jednak świeżo po aplikacji to wiele wosków ma.
Patrząc na krople 10  postów wyżej to są paskudne nawet jak na deszczówkę i ukurzony samochód.
Tak to u mnie wyglądał umierający dodo juice po 3 tyg na zakurzonym samochodzie, wolniej zrzucał, ale beading ten sam

Mhm, got your point. Glasur to to nie jest po tygodniu ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, davor napisał:

Mam i ja 🙂

DSC_0364.JPG.c1f57473a90707b302a780300d425cb2.JPG

A skoro się już pochwaliłem, to od razu zapytam. 

@Funky Witch @AreK Czy tak powinna wyglądać pokrywka wosku?

DSC_0365.JPG.863f5bfe63102fbde23a0e21ab20272c.JPG

 

Przydarzył się mały fuckup. To pianka na pokrywce, pod wpływem temperatury tak się zachowała. Nie wpływa to na produkt. Było tylko kilka sztuk.

Najmocniej przepraszam już się to nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch dzięki za odpowiedź. Sama nakrętka mi nie przeszkadza. Spytałem w sumie z dwóch powodów. Po pierwsze, naklejka zabezpieczająca była w połowie odklejona, właśnie na wieczku, ale to pewnie kwestia tylko i wyłącznie kleju. Co jednak ważniejsze, koledzy testujący już wosk zachwycali się zapachem. U mnie go nie ma. Znaczy się jest, ale bardzo słaby, jakby zatracił swoją intensywność. Trzeba nochal do puszki wsadzić, żeby coś poczuć. Zapach to jednak subiektywna kwestia. Summa summarum powstały u mnie wątpliwości, dlatego zapytałem, ale skoro mówisz, że nie wpływa to na produkt to 👍. Postaram się coś wrzucić po aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaka powinna być regularna cena dla klienta?
W większości przez cały okres sprzedaży widziałem 160 zł (i dalej tak można kupić), natomiast u naszego partnera @MrCleaner od dawna widnieje 250 zł.
o co kaman? 🤔
https://mrcleaner.pl/zestawy-i-prezenty/funky-witch-old-school-detailing-wosk-i-quick-detailer-dla-pasjonatow-detailingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grzechu23 napisał:

Pytanie, jaka powinna być regularna cena dla klienta?
W większości przez cały okres sprzedaży widziałem 160 zł (i dalej tak można kupić), natomiast u naszego partnera @MrCleaner od dawna widnieje 250 zł.
o co kaman? 🤔
https://mrcleaner.pl/zestawy-i-prezenty/funky-witch-old-school-detailing-wosk-i-quick-detailer-dla-pasjonatow-detailingu

Cena detaliczna to 160 zł. Taką sugerujemy. Nie mogę zabronić wystwić innej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu, moje odczucia po aplikacji kompletu: wosk na prawie czarnym metalizowanym lakierze skody, mocno wyciąga ziarno i ociepla, po aplikacji QD lakier robi się mocno szklisty. Na kropelki i zrzut nie zwracam uwagi, po deszczu przeważnie jadę umyć auto, wstyd brudnym jeździć 😁. A smarowanie to sama przyjemność 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A u mnie wygląda to tak:

 

Krople po deszczu:

2019-05-09-16-35-01.jpg


2019-05-09-16-35-03.jpg


2019-05-09-16-35-08.jpg

 

 

Spłukiwanie, zrzut, krople jakieś 350km od aplikacji:

 

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowygaraz #domelowewoskowanie #wosktest #domelowewoski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Przebieg od 8 kwietnia = 240622 - około 240150 =‬ 472km do 30. Czerwiec 2019.

Ja wiem, że OSD siedzi na UNCr i pewnie nigdy sie nie dowiem co tak zrzuca 😉 - może  @BiałyGTi pokaże efekt u niego - ale u mnie cokolwiek to robi = miazga 😄

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Domel akurat myłem dzisiaj auto ale bez nagrywek ani zdjęć. Ale wosk jeszcze siedzi i ma sie dobrze doly drzwi oraz tylna klapa juz tafluje ale reszta jest ok, nastepnym razem cos nagram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AreK napisał:

Prawdopodobnie będzie można kupić sam wosk. Zostało nam towaru na dosłownie kilka sztuk. Nic nie wiem, kiedy , gdzie i za ile😉

Wiadomo zestaw lepszy ale pogodze sie z tym faktem i sie uciesze jak bede mogl zakupic wosk:) ostatnio w ogole w pewnym sklepie detailingowym powiedziano mi ze ten wosk jest identyczny z paradise gloss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.