Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem wosku od SOFT99 na sezon wiosna/lato. Obecnie na aucie leży jeszcze soft99 fusso coat 12 months wax dark, który został nałożony przed zimą (siedzi juz około 5 miesięcy), a dwa dni temu odświeżyłem go ADBL synthetic spray wax. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki dał fusso i z jego długotrwałej ochorny lakieru.

Zastanawiam się nad następującymi woskami:

- Mirror Shine Wax Dark
- New Scratch Clear Wax Dark
- The King of Gloss Dark
- Water Block Wax Dark
- Kiwami Extreme Gloss WAX Black Hard Wax 

- fusso coat 12 months wax dark

Co polecacie z wyżej wymienionych wosków? Jaka jest ich charakterystyka (przyciemnienie, efekt głębi, maskowanie niedoskonałości, look, jak długo wytrzymują).
Po obejrzeniu tego filmiku myśle nad KoG ale brakuje mi jakiegoś porównania z pozostałymi woskami soft99. Czekam na waszą poradę i jakieś fajne zdjęcia

(jest to mój pierwszy post i liczę na wyrozumiałość)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek101212 woski od softa są raczej podobne do siebie. Miałem Kiwami i nie powiem, spoko wyglądał lakier, jednak brakło mi tego czegoś, czego bym oczekiwał od wosku letniego. Zachęcam do rozszerzenia horyzontu i spróbowania czegoś innego, bo rynek jest wosków jest tak szeroki, że jak zaczniesz testować to nigdy nie skończysz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Water block

2 Fusso

3. Authentic 

4. Kiwami

To mój ranking wosków softa, choć każdy z innej parafii. (Zróżnicowane kryteria)

O każdym w wyszukiwarce znajdziesz tonę informacji 

 

Osoboście fajniej mi się pracuje z woskami bilt hamber. Duża puszka DSW w tej cenie albo tester wyższej półki Finis. Ten drugi nadaje się dobrze na każdą porę roku.

 

Na lato możesz też sprawić sobie naturalne fajne testery, no Dodo juice 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomek101212 napisał:

Jeśli nie soft99 to jaki wosk w podobnej cenie do 100zl? Który jest o wiele lepszy dodam ze mam ciemną zieleń na aucie

Kupujesz 2 testery

Dodo Juice Rainforest rub na środek lata. 

Bilt Hamber Finis na całą resztę.

Pojemnosci małe a i tak wystarczą na kilka lat :) 

Z zaproponowanej kwoty zostaje jeszcze reszta na piwo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.