Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o jodido od manifaktury wosku ? Nie moge znaleźć konkretnych informacji na forum, na grupach na fb mocno zachwalany. Szukam czegos na lato z naciskiem na look, no i w miare przyjemna aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o jodido od manifaktury wosku ? Nie moge znaleźć konkretnych informacji na forum, na grupach na fb mocno zachwalany. Szukam czegos na lato z naciskiem na look, no i w miare przyjemna aplikacje
Było, było grzeb głębiej w temacie. ValetPro beading marvellous, pete's 53, butter wet wax...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, resiak70 napisał:

Co sądzicie o jodido od manifaktury wosku ? Nie moge znaleźć konkretnych informacji na forum, na grupach na fb mocno zachwalany. Szukam czegos na lato z naciskiem na look, no i w miare przyjemna aplikacje

Z tego co kojarze chwalone za look ale nie za aplikacje,ponoc lepiej podgrzewac przed(ktos potwierdzi?)i nie wiadomo jak z trwaloscia,te wymienione przez @Adaszek96  napewno przyjemne w aplikacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadłem z obiegu, bo stale teraz te powłoki :blush:.. Znajdę jakiegoś fajnego naturala do stówki ? Nie chce iść w koszta zbytnio, bo i tak na dniach wpada Titanium.  Aplikacja, showcarshine, jak poleży 2 tygodnie będzie git (może ofc dłużej). Koniecznie natural, bo potrzebuje do przykrywania sealantow jak np. DSW/845.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, menior napisał:

@Fredi88 ledwo 2 tygodnie:shock: na co polozyles?

Na dedykowany cleaner FW :/ probuję na pw ustalić z Mateuszem co mogło pójść nie tak. W przyszłym tygodniu dam ikonie jeszcze jedną szansę z różnymi wariantami (cleaner FW, DJ LPL i na jałowy...) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naturalnymi woskami nigdy nic wiadomo :oja testuje teraz boucers vanilla ice,i po 2 miesiacach niby jeszcze lezy ale efekt tzw beading prawie zero,no ale za to efekt wizualny jak dopiero co nalozony,2 miesiace to jednak nie 2 tygodnie,i nie wiem jaka deklarowana trwalosc ikona? To nie jest chyba wosk konkursowy do kolejnego mycia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wosk wybrać do czarnego lakieru? zależy mi na wysokim połysku i ogólnie wyglądzie, trwałość dla mnie nie ma znaczenia bo nie byłoby zabawy. Lakier będzie po profesjonalnej korekcie. Lubię Megsa ale wosku jeszcze od nich nie miałem: Meguiars Ultimate Liquid Wax 473ml lub jego wersja w paście Meguiars Gold Class Paste Wax, Ewentualnie Meguiar's Ultimate Fast Finish ale ochrona aż na rok? Jest jeszcze Meguiar's Mirror Bright Paste Polish Wax i NXT Tech. Stosuje szampon NXT i jestem zadowolony. A może coś całkiem innego do 150-200 zł?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.