Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że moje ogłoszenie na OLX zrobiło dużo szumu.

Niestety nie mogę sobie pozwolić na magazynowanie całego słoika wosku za kilkaset złotych, nasze forum niestety nie pozwala na sprzedaż tak przygotowanych wosków (tylko oryginalne opakowania).

Na DW jest specjalna sekcja z samplerami wosków, sam szukałem tego u nas, niestety nie udało mi się znaleźć i to był główny powód mojej decyzji.

Odnośnie łyżeczkowania czy przetapiania wosków i ich utraty wartości, na DW można kupić woski SV i inne na uncje to chyba o czymś świadczy.

Myślę że możliwość sprzedaży samplerów wosków na forum mogło by pozwolić wypróbować dużą ilość smarowideł przeciętnemu kowalskiemu za nie duże pieniądze.

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnie łyżeczkowania czy przetapiania wosków i ich utraty wartości, na DW można kupić woski SV i inne na uncje to chyba o czymś świadczy

 

Fakt, że ktoś coś takiego robi wcale nie świadczy o tym, że jest to dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Karol, IMO myślę, że nie warto. Fakt, że trochę łatwiej się nakłada ze względu na konsystencję - ale FK to jeden z łatwiejszych w nakładaniu i polerowaniu wosków. Jak już coś kupować w tej cenie to coś co da więcej przyjemności z pracy/fajniejszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusso jest jedna odmiana i to jest jeden z trwałych wosków softa. Mam fusso czeka spokojnie na koniec października i mam kiwami który siedzi na jedynce i efekt jak i zrzucanie wody na wysokim poziomie. Dwa mycia i nic się nie dzieje więc myślę że na koniec października będę musiał go ściągnąć z lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego bym sobie kupił bo widzę że go polecasz

http://showcarshine.pl/woskowanie/1876- ... -300g.html

dobrze mówie?

 

Dodane po 21 minutach 52 sekundach:

patrzę na allegro dużo osób zakupiło ten wosk

Soft99 Fusso Coat 12 months Dark wosk do ciemnych ?będzie OKi?

 

Dodane po 23 minutach 45 sekundach:

witam mam problem co wybrać

Soft99 Fusso Coat 12 months Dark wosk do ciemnych tu widzę że dużo osób go kupiło na allegro

SOFT99 The King of Gloss Black KRÓL POŁYSKU WOSK

Soft99 Dark & Black Wax 300g SUPER WOSK ten wychodzi dosyć tanio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie moge polecic jeszcze jako uniwersalny wosk na lato i zime,HarlyWax trwaly,latwy w aplikacji,dajacy ciekawy look i na dodatek wydajny i stosunkowo niedrogi.Gdyby nie to ze mam mase innych w kolekcji stosowalbym tylko ten i tez bylbym zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colliego na lato odpuść bo są ciekawsze woski.

Na czarne polecę:

Dodo juice purple haze

Natty's blue lub red

King of gloss

I najmniej trwały ale najprzyjemniejsza praca z dobrym efektem chemical guys butter wet wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.