Skocz do zawartości

Fresso Air Perfume


krd

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, prusiu napisał:

@Strus dokładnie, potwierdzam to co napisałeś. Praktycznie musiałem przyłożyć nos do fresso żeby go wgl poczuć. 

Szafka i testowanie zapachu samochodowego ? 😁

W aucie panują zupełnie inne warunki... I pod takie warunki są te zapachy robione 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zaraz się okaże ze zapach to technologia kosmiczna. 

Bo taki zapach wie ze nie jest w aucie tylko wisi w szafie w domu i sobie myśli ze skoro nie jest tam gdzie niby ma być to będzie inaczej pachniał. Albo w ogóle przestanie. 😂 😉😉🤪

  • Okay 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja również zakupiłem zapachy od Fresso . Spodobały mi się dwa zapachy Sugar Love i Dark Delight . Obecnie w E90 mam zawieszkę Sugar Love . Mija tydzień i zapach pachnie intensywnie 💪 Zobaczymy jak będzie dalej na dłuższą metę . Co do zawieszki to coś nowego na naszym rynku . Fajna zawieszka drewniana z wygrawerowanym napisem producenta i rodzajem zapachu 😄 Biała zawieszka z Imao wyleciała na rzecz Sugar Love 😉

20190510-222632.jpg

20190510-222636.jpg

20190510-222641.jpg

20190510-222657.jpg

20190510-222703.jpg

20190510-222708.jpg

20190510-222757.jpg

20190510-222801.jpg

20190510-222835.jpg

20190510-222841.jpg

20190510-222858.jpg

20190510-222903.jpg

20190510-222909.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Woziłem i Woziłem w podłokietniku. Czasem pryslem sobie na dywanik. Może użyłem troszkę, ale nie tyle co na zdjęciu 🙉😮

Dziś otwieram podłokietnik a tam mokro. Korek od fresso jakby "namoczony" perfumem i lekko rozmiekl. We flakoniku tylko połowa butelki 🙄

Nie wiem jak to się stało i którędy to ucieka, ale perfum jest cały czas w pozycji stojącej 

Miał ktoś podobna sytuację?

@MrCleanermieliście już takie awarię z perfumami fresso? 

IMG_20190929_221937.jpg.f6c713bad72fbf0350b954be5103e575.jpg

IMG_20190929_221953.jpg.76b25c06f6eb36b77d1b77e18aa32eaa.jpg

IMG_20190929_222016.jpg.cacaf617657bca979dba2078e99b5543.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test, próbę szczelności. Jakoś nie wylało się wszystko, ale widać lekkie "spocenie" na gwincie i zapach w kieliszku było czuć hah 

IMG_20190930_214140.jpg.675b303a36f683c49a023fc603c9d202.jpg

IMG_20190930_214224.jpg.b93e833ceb5fea9f45543504cfbe014c.jpg

IMG_20190930_214240.jpg.d8b359c352cb2dd610021bc6ccee0d3b.jpg

Nie ma co płakać. @fresso podeszło profesjonalnie do sprawy i juz mi przesłali nową sztukę i gratis zawieszkę.

Dziękuję 👏 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... też muszę w takim razie sprawdzić u siebie. Buteleczka też jeździ w podłokietniku i obok niej mam kable do telefonu - takie w oplocie materiałowym. 2 tyg temu przyniosłem do domu taki kabelek, bo kupiłem inny, to jeszcze do dzisiaj pachnie perfumami.

Także coś musi być na rzeczy z tą szczelnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzygaj napisał:

hmm... też muszę w takim razie sprawdzić u siebie. Buteleczka też jeździ w podłokietniku i obok niej mam kable do telefonu - takie w oplocie materiałowym. 2 tyg temu przyniosłem do domu taki kabelek, bo kupiłem inny, to jeszcze do dzisiaj pachnie perfumami.

Także coś musi być na rzeczy z tą szczelnością.

Cześć @krzygaj jak najbardziej warto sprawdzić - jeżeli coś byłoby nie tak skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej. Zapachem kabel może pachnieć, ponieważ po każdym psiknięciu końcówka atomizera jest delikatnie wilgotna i może zostawić kroplę lub sam zapach na kablu. Natomiast w przypadku @david2888 problem wynikał zupełnie z innej przyczyny i kabel byłby zdecydowanie wilgotny przy takiej nieszczelności 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888
Mialem podobny przypadek pol roku temu. Cieknie w miejscu zaciskania bo gwintu jak kojarze tam nie ma. Skontaktowalem sie z przedstawicielem firmy i bez problemu przyslano mi kolejny zapach plus jakis gratis.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.10.2019 o 13:21, krzygaj napisał:

hmm... też muszę w takim razie sprawdzić u siebie. Buteleczka też jeździ w podłokietniku i obok niej mam kable do telefonu - takie w oplocie materiałowym. 2 tyg temu przyniosłem do domu taki kabelek, bo kupiłem inny, to jeszcze do dzisiaj pachnie perfumami.

Także coś musi być na rzeczy z tą szczelnością.

@fresso Buteleczka jest szczelna, a kabel w domu nadal pachnie - czyli to już będzie ponad miesiąc - jest moc 🙃

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio Dark Delight w buteleczce i kompletnie mi nie spasował ten zapach. Ja w nim praktycznie same róże po godzinie czuje jak jakieś babcine perfumy 😔 i teraz mam dylemat bo kupił bym na testy Gentelmena ale ciekawi mnie czy z męskich perfum jest podobny do czegoś? Bo nie mam jak niestety go poniuhać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, chce przetestować Fresso, ale... nie mogę przemóc się bo od większości zapachów, nawet tych "premium" a nie orlenowskich mdli mnie cholernie. Jedyne jak na razie, które nie były mdlące do bólu i miały niechemiczne zapachy to chyba te od producenta świeczek Yanke candle czy jakoś tak. Więc jak z tym Fresso... może mnie zemdlić? d:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przetestowałem u siebie w sumie 3 produkty od Fresso.

Fresso Dark Delight (zawieszka drewniana)- zdecydowanie moja ulubiona nuta zapachowa. Zawieszkę zawiązuje na zagłówku pasażera i przy materiałowej tapicerce nie odnotowałem żadnych odbarwień, mimo że delikatnie dotyka fotela. Trwałość, w samochodzie wystawionym pod chmurką, przyjąłbym na około 3 tygodnie. 
 

Fresso Dark Delight- zawiodłem się jego trwałością, choć zbyt wiele perfum we flakonie do samochodu nie miałem. Psikany pod dywaniki, niestety nie utrzymywał się zbyt długo- raczej czułem go maksymalnie 3 dni. Był przykryty dywanikami, wiec możliwe ze to tez wypływało na jego trwałość.

 

Fresso Gentleman (zawieszka drewniana)- zapach jest dosyć intensywny, mi nie przypadł do gustu. Dla mnie niestety zapach zbyt bardzo narzucający się, choć również jego trwałość wynosiła u mnie koło 3 tygodni.

 

Osobiście, po taki czasie, gdy zawieszki zostaną już „zużyte”, zawieszam je na relingach od szafy z ubraniami. Co więcej, włożyłem jakiś czas temu jedna zawieszkę pod stertę złożonych swetrów i... nic się nie stało, poza tym, ze dwa z nich, które leżały bezpośrednio na zawieszce pachniały nawet po praniu. 
Zużyte zawieszki zawiązywałem też pod fotelami kierowcy i pasażera, ale nie wpłynęło to w żaden sposób na zapach w aucie. Najwidoczniej, zawieszki, gdy zwietrzeją, są już zbyt słabe żeby je czuć w aucie, ale idealnie nadają się właśnie do szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.