Skocz do zawartości

Fresso Air Perfume


krd

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pod wrażeniem wisiorków 

u siebie mam Snow Perl, fantastyczny zapach takiej świeżości i nawet przy 5st wchodząc do auta elegancko pachnie

żonka ma Dark Delight, też jest zachwycona... mówi, że mają podobną nutę perfum MJ Decadence

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj prysnalem jeden raz na dywanik w samochodzie. Zrobiłem to specjalnie bo wiedziałem że w nocy ma być przymrozek... Nie wstawiłem nawet auta do garażu. Rano wsiadam i zapach czuć bardzo dobrze. Muszę przyznać, że przy tej temperaturze wypadł bardzo dobrze i to przy jednym strzale.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zakupiłem dla zony na targach zapach zawieszka snow pearl ... w niedizele 31.03 zawiesiłem go w aucie rano pieknie pachniało ona zachwycona . dam znac jak długo wytrzymał ... zapach ja na bank wyczuje czy jeszcze jest bo zadko smigam z nia jej autem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na targach byłem z moją lubą i wybraliśmy jednogłośnie Prefum Dark Delight. Fajny. Nie za słodki, taki świeży zapach. Jechałem z myślą zapachu Gentelman, ale okazał się troszkę za ostry i na dłuższą metę pewnie by męczył. Zobaczymy jak z trwałością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na testy kupiłem dark wczoraj zawieszka wylądowała w aucie a dziś fajny taki świeży zapach w aucie.Ciekaw jestem jak to będzie spisywało się w lato w ciepłe dni bo pamiętam imo z scenteway wytrzymało dwa dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden już u mnie od miesiąca - Dark Delight i pachnie jakby co dopiero był wyciągnięty z folii 🙂 jeśli tylko jakość się nie zepsuje to będę kupował do upadłego 🙂 dzisiaj kupiłem do samochodu narzeczonej Sugar Love, a do rodziców Dark Delight 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Strus napisał:

2 dni ? Latem ? 

To chyba jakaś podróbka bo Scentway zimą miesiąc wytrzymuje 

Latem pewnie tak krótko z powodu wysokich temperatur.Czym ciepłej uwalnia się szybciej zapach jak zimniej to wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, paperson napisał:

@Mumins a jak Twoje odczucia?

Magnetic, który kupiłem sobie w psikaczu, niestety okazał się zbyt babski i albo go komuś podaruję albo pójdzie na giełdę. Muszę spytać brata z odczuć po otwarciu Gentlemana 🙂 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugar Love po 2 tygodniach wiszenia u znajomej pachnie tylko z odległości 2 centymetrów.

Snow Pearl wisi w domu w szafie i jeszcze pachnie ale już słabo.

Jak dla mnie Fresso żadnego szału nie robi. Scentway o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusso miesiąc trzyma, Fresso po 2 tygodniach umiera 😄 Może jakiś dokument by o tym zrobić. Na serio bardzo dziwne rzeczy 😉 

Jeszcze bym zrozumiał jakieś drobne różnice między zapachami, ale też mam Sugar Love i intensywność jest naprawdę dobra. Ostatnio samochód stał prawie tydzień u lakiernika, i przy wejściu nadal wyraźnie czuć zapach.  

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja wsiadam wczoraj do znajomej u którego Sugar osobiście powiesiłem nowiutkie 2 tygodnie temu i w pierwszym momencie zastanawiałem się czy on w ogóle jeszcze jest w aucie. A był. Dyndał na lusterku. Z bliska pachnie. Ale przy wejściu do auta niestety ciężko go poczuć.

Ten Snow Pearl w aucie był na tyle mocny że go wyjąłem po 3 dniach bo mnie bardzo męczył (zapach mi po prostu mocno nie podszedł). Teraz specjalnie otworzyłem szafę w której wisi od 10 dni. Czuć go nadal ale na pewno nie pachnie jak nowy, tak jak to tu przedstawiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Strus napisał:

Sugar Love po 2 tygodniach wiszenia u znajomej pachnie tylko z odległości 2 centymetrów.

Snow Pearl wisi w domu w szafie i jeszcze pachnie ale już słabo.

Jak dla mnie Fresso żadnego szału nie robi. Scentway o niebo lepszy.

Mi sugar love też zniknął w 2 tygle, ale niestety w moim kabriolecie każdy zapach szybko ucieka, za to u mamy w SLK snowe pearll nadal pachnie bardzo dobrze, nei jak nowo zawiesozny ale bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.