Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od poniedziałku ruszy zakup grupowy na GVE-370-2 George + pakiet chemii + wysyłka w cenie 1299zł brutto z fakturą, polską instrukcją i gwarancją PL + nasz krótki poradnik dot. prania tapicerek:) Myślę że warto:)

 

 

pierwszy chętny :-] poproszę o więcej informacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam :) kupilem sobie dzis puzzi 100. Jezeli wlacze sam natrysk to nawet gdy nie nacisne przycisku do spryskiwaniato z dyszy kapie woda (wielkimi kroplami). Czy to normalne? Druga sprawa. Nie moge zamontować uchwytu na rure do prania dywanow. Obejma wydaje sie za duza na ta rure, a zadnej podkladki nie bylo w zestawie.

 

Ktos rozwieje moje watpliwosci?

pracuje na puzzi 100 i u mnie tego nie ma, druga sprawa zawsze pracujemy z włączoną turbiną i pompa, chyba ze w nowszych odsłonach puzzi coś się zmieniło, ja bym stawiał na uszkodzenie spustu w końcówce opryskująco-odsysającej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od poniedziałku ruszy zakup grupowy na GVE-370-2 George + pakiet chemii + wysyłka w cenie 1299zł brutto z fakturą, polską instrukcją i gwarancją PL + nasz krótki poradnik dot. prania tapicerek:) Myślę że warto:)

 

 

a czy Ct-470-2 jakoś do tej akcji da się wkręcic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa. Nie moge zamontować uchwytu na rure do prania dywanow. Obejma wydaje sie za duza na ta rure, a zadnej podkladki nie bylo w zestawie.

 

Ktos rozwieje moje watpliwosci?

rozumiem ze chodzi ci o połaczenie uchwytu z rura aluminiowa?łaczenie obu elementów odbywa sie poprzez zacisniecie-skrecenie nakretki(tak to chyba mozna nazwac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numatic ma sieć serwisową w Polsce to raz. Dwa towar z UK nie jest serwisowany bezpłatnie przez sieć serwisową w polsce.

 

Towar, który oferujemy pochodzi z polskiej sieci sprzedaży i ma 24 miesięczny okres gwarancji.

 

Serwisuje nasza firma, lub najbliższy punkt serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od poniedziałku ruszy zakup grupowy na GVE-370-2 George + pakiet chemii + wysyłka w cenie 1299zł brutto z fakturą, polską instrukcją i gwarancją PL + nasz krótki poradnik dot. prania tapicerek:) Myślę że warto:)

 

 

poniedziałek niedługo się zakończy - będzie jakaś akcja czy zamawiac Puzziego ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redpradnik, po co te podchody, daj to tutaj na forum lub napisz w polowaniu na okazje.

 

 

 

redpradnik kupił tu http://www.haerson.pl/

 

 

1300zl brutto polska wersja z 2letnia gw +przesyłka gratis+pakiet chemii

 

 

PS. na wątku partnera forum Car Clinique jest ciekawy temat o tym odkurzaczu, polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was koledzy pytanie innego typu. Chciałem się dowiedzieć od Was czy jest sens bawić się w reanimowanie odkurzacza karcher se3001 (taki szary)? Chodzi o to, że takiego posiadam, problem w tym, że wąż piorąco ssący pękł na styku węża i uchwytu. Nowy kosztuje coś ponad 300zł :thumbdown: Czy lepiej coś dozbierać kasy i kupić nówkę? To pranie to raczej amatorsko, żadne profi nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aquarius Pro Valet - jest to cudo coś warte? Przy zakupie z UK wychodzi mi cena podobna do Numatic George.

 

Szukam czegoś tylko do wyprania tapicerki w samochodach od czasu do czasu (co 2-3 miesiące) oraz wyprania dywanów raz na miesiąc-dwa. Odkurzania na sucho nie potrzebuję, bo mam zarówno mocny odkurzacz domowy, jak i mocny odkurzacz w garażu.

 

Ewentualnie taki 4001 by wystarczył? Bo budżet w okolicach 1300zł, a nie chcę bubla kupić. O Aquariusie znalazłem, że ciśnienie natrysku 4 bary - prawda czy naciągane?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aquarius Pro Valet - jest to cudo coś warte? Przy zakupie z UK wychodzi mi cena podobna do Numatic George.

 

Szukam czegoś tylko do wyprania tapicerki w samochodach od czasu do czasu (co 2-3 miesiące) oraz wyprania dywanów raz na miesiąc-dwa. Odkurzania na sucho nie potrzebuję, bo mam zarówno mocny odkurzacz domowy, jak i mocny odkurzacz w garażu.

 

Ewentualnie taki 4001 by wystarczył? Bo budżet w okolicach 1300zł, a nie chcę bubla kupić. O Aquariusie znalazłem, że ciśnienie natrysku 4 bary - prawda czy naciągane?

 

Pozdrawiam

jak dla mnie jest to klon Truvox Hydromist Lite. O ile jakościowo i sprzętowo (chodzi o części zamienne, bo nie masz gwarancji w PL) jest to ten sam odkurzacz to wydaje mi się, że warto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić odkurzacz piorący do własnego użytku, ma służyć przede wszystkim do odkurzania wnętrza na sucho i okazjonalnego prania tapicerki, dywaników, wykładziny podłogowej itp. w czterech samochodach osobowych. Po przeczytaniu postów dotyczących odkurzaczy piorących i przejrzeniu oferty zdecydowałem się na Philips Triathlon FC6844, czy waszym zdaniem nadaje się do postawianego przed nim zadania?

 

Z tego co przeczytałem, to jako odkurzacz piorący do zastosowań amatorskich jest w porządku, ale czy do odkurzania na sucho też się sprawdzi? Chciałbym mieć "all in one" nie zamierzam kupować osobnego urządzenia do odkurzania na sucho.

 

Biorę jeszcze pod uwagę Zelmer Aquawelt 919.0 ST i Karcher SE 4001 ale do nich jestem mniej przekonany. Zelmer z tego co przeczytałem jest dość awaryjny, a Karcher nie sprawdza się przy odkurzaniu na sucho, w co skłonny jestem uwierzyć bo mam Karchera 2054, którego nie używam ze względu na słabą siłę ciągu.

 

Utwierdźcie mnie w przekonaniu, że ten Philips to dobry wybór albo i nie :o , bo chcę powoli zamawiać.

 

P.S. Czy ktoś orientuje, jaką szerokość ma turboszczotka z zestawu, bo niestety nie ujęto tego w specyfikacji?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co myślicie o takim sprzęcie do zastosowań amatorskich :o

 

Model A2054 ME

Wydatek powietrza (l/s) 68

Podciśnienie mbar 210

Pojemność zbiornika (l) 12

Moc znamionowa (W) Max. 1400

Średnica wyposażenia (mm) 35

Kabel zasilający (m) 4

Ciężar (kg) 5,3

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 370x340x480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa może odkurzaczy Triathlon albo Wodnik? Bo rozglądam się za takim( raczej w używce) Czy one nadadzą się do co tygodniowego odkurzania wnętrza samochodu i uprania tapicerki może raz w roku?

 

Ja używam Triathlon szału nie ma ale daje rade zwłaszcza zbiornikiem na brudną wodę gorzej, że czystą trzeba kilka razy przygotowywać. Niedawno prałem tapicerkę w scenicu, jak znajdę chwile to wrzucę w pokaż swój blask. Jak byś kupował używkę szukaj modeli z aluminiowymi rurami plastikowe pękają. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.