Skocz do zawartości

Alfa Romeo Giulietta full detailing program 500+ (555foto)


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę pisał o tym, pod jakim wrażeniem jestem, bo to truizmy. Mam za to pewne spostrzeżenie. Otóż podoba mi się ten pragmatyzm, z jakim podszedłeś do tego samochodu. Tutaj nie ma żadnej sztuki. Tu jest po prostu solidne rzemiosło, konkretne rozwiązania w konkretnych celach. Jestem zwolennikiem takich rozwiązań, bo sam właśnie po to zainteresowałem się tą dziedziną - żeby utrzymywać samochód w takim stanie, żebym się po prostu nim cieszył i miał gdzieś z tyłu głowy, że jego stan=constans, nie pogarsza się. Możliwość dorobienia i zlecenia od znajomych to tylko skutek moich działań, nie cel 🙂

Wiem, że włożę kij w mrowisko, ale moja główna aprobata wobec przyjętych rozwiązań wynika z tego, że nie cierpię wosków. Jak już, to nie patrzę na uczucia podczas miziania, tylko żeby mi to w miarę długo przesiedziało i auto wyglądało po prostu schludnie. A tu - ciach, powłoki, spokój, do widzenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość relacji klasa światowa. A smaczki jak np. wosk na trójkącie po prostu😲 Mam tylko jedno pytanko. Kolejny raz używasz Funky Witch'a jako dressing. Jak on sprawuje się w deszczowe dni? Nie tworzą się na nim zacieki i plamki? (czasami trzeba otworzyć drzwi 😉)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 godziny temu, brudnyharrry napisał:

Nie tworzą się na nim zacieki i plamki?

Na tworzywach na jakich ja go używam nie ma takiego problemu. Musisz mieć jednak na uwadze to ,że na każdym plastiku może zachowywać się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, AreK napisał:

Na tworzywach na jakich ja go używam nie ma takiego problemu. Musisz mieś jednak na uwadze to ,że na każdym plastiku może zachowywać się inaczej.

No to chyba się skuszę na jakieś testowanie, bo NL doprowadza mnie do obłędu. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arku Ty jak zrobisz relacje to nie ma h.... we wsi 😛 Podoba mi się ten pedantyzm pod każdym względem i detalem. Uczę się tutaj od początku i Ty jestes moim wzorem 🙂 

Życzę Ci dużo zdrówka, żebyś mógł robić takie relacje dla nas.

A Piotrowi zazdroszczę mega! Chciałbym kiedyś z Tobą uczestniczyć w jakimś projekcie. Jestem Arku z wielkopolski, więc jakbyś kiedyś potrzebował pomocy to wal smiało 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator


@david2888 mam taki pomysł żeby w ramach #oldschooldetailing zapraszać "młodzież" do wspólnych projektów. U mnie w głowie jest bardzo tłoczno ostatnio.
Chcesz to przyjeżdżaj, zawsze znajdzie się coś do roboty.



 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra bo:
-ładnie domywa
-gęsta i długo leży na aucie
-pięknie pachnie
-wydajna
-dobry stosunek ceny do jakości
Do Magi nie porównam ponieważ miałem ją dawno temu. Pamiętam tylko ,że mnie wkurzała bo zapychała sitko w PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo:
-ładnie domywa
-gęsta i długo leży na aucie
-pięknie pachnie
-wydajna
-dobry stosunek ceny do jakości
Do Magi nie porównam ponieważ miałem ją dawno temu. Pamiętam tylko ,że mnie wkurzała bo zapychała sitko w PA.
I z tego co z filmu u Pawła wywnioskowałem, można jej również używać jako szamponu. Próbowałeś może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, AreK napisał:


@david2888 mam taki pomysł żeby w ramach #oldschooldetailing zapraszać "młodzież" do wspólnych projektów. U mnie w głowie jest bardzo tłoczno ostatnio.
Chcesz to przyjeżdżaj, zawsze znajdzie się coś do roboty.



 

To musimy się zgadać na PW 🙂 ok koniec OT w tym wątku 🙂 pozdro 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tą relacje juz x raz. Arek po pierwsze to bardzo podoba mi się Twoje podejście do pracy. Pozwolę sobie zacytować „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”

Kawał dobrej roboty z Giulietta zrobiliście, można od Ciebie się wiele nauczyć 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 29.10.2018 o 17:56, AreK napisał:

Produkt bezobsługowy. Aplikujesz i zamykasz maskę.
Nie wystarczyło mi tym razem MP i użyłem pierwszy raz Cartec #motorfresh. Działa równie dobrze.

Relacja bajka!

Mam techniczne pytanko - motoroplasta aplikujemy pryskając i tyle? Nie rozprowadzamy? Po wyschnięciu są plamy?

Carter motorfresh to "bliźniak" tego, tak? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Malik87 napisał:

Mam techniczne pytanko - motoroplasta aplikujemy pryskając i tyle? Nie rozprowadzamy? Po wyschnięciu są plamy?

Carter motorfresh to "bliźniak" tego, tak? 🙂

Aplikujesz nawet na mokry silnik i zamykasz maskę. Na drugi dzień otwierasz maskę i jeśli gdzieś jest np. smuga - docierasz. Przeważnie nie potrzeba nic robić.
Cartec to wg mnie ten sam produkt. Lany z jednej beczki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.