Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@agkp mam 2 butelki od Elite ,

RedNOX z ProElite który to trigger wytrzymał pół butelki, i Tar Glue Elite gdzie trigger wytrzymał butelkę oraz dolałem z 5l i może 1/3 uzupełnienia.Obydwa dostałem czarne.

Faktycznie przy Tarze idą szybko triggery, dla tego zamówiłem na próbę 2 inne, 

Ilość zepsutych triggerów mnie przeraża, wszystkie się psują oprócz tych z Cleantle, o dziwo nie są precyzyjne ale jeszcze odpukać żaden się nie zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, marcineke napisał(a):

wszystkie się psują oprócz tych z Cleantle, o dziwo nie są precyzyjne ale jeszcze odpukać żaden się nie zepsuł.

To są włąsnie Guale v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel no to mam białe Guale od Cleantle i czarne nie pamiętam od kogo, faktycznie żaden się jeszcze nie zepsuł ale brak regulacji strumienia, tak jak wspomial @sztefan24 ciężko chodzą, ale przynajmniej nie denerwują że w połowie pracy trzeba szukać nowego.

Ostatnio z 5 butelek mam pełnych kwasu do felg z truggerami od Cleantle i śmigają.

Aż z ciekawości założę dziś do Tar&Glue ale miałem podpięty pod Prickbtoka i działał, a 2 kupione od kolegi tu na forum które miały  być bezawaryjne jednak padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek jak trochę poużywam to napiszę 

@AndrewZS robi wrażenie. Sprawdza ci się?

Na pierwszy rzut oka mocy będzie wystarczająco. Raczej chcę do przedmuchiwania zastrzałów drzwi i szpar. Zobaczymy jak się sprawdzi. W ręku leży wygodnie. Fajnie wyważony. Sprawia solidniejsze wrażenie niż się spodziewałem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się sprawdza. Używam właśnie do przedmuchiwania szczelin. Mam go już ponad rok, ale nie próbowałem nim osuszać całego auta. Jakoś tak mi ręczniki weszły w krew, że zawsze sobie przypominam po fakcie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo biłem się z myślami co do oświetlenie, nie po mogliście mi rozradzając hexagon...

Ale dobra cena wyjściowa, utargowany rabat, faktura VAT do odliczenia i wyszło naprawdę dobre pieniądze.

11 hexagonów , montaż w 1 osobę 1 godzina 20 minut, dość łatwe.

Efekt....oszałamiający.Led 2835 czyli ten najnowszy taki jak Evoxa,  sporo podobno lepszy od 5050 co sprzedaje Gamma z Krakowa.

Na razie jestem zachwycony ale też padnięty , dziś ciężki dzień ale musiałem to podłączyć bo ciekawość mnie zrzerała.

Na tył pójdą dodatkowe 2 lampy i 2 naświetla 50 w i powinno już być ok.IMG_20241015_163806.jpg.13dc77d147e753aafcd32216b12d6d8b.jpg

IMG_20241015_172239.jpg

IMG_20241015_160522.jpg

IMG_20241015_164814.jpg

IMG_20241015_164817.jpg

IMG_20241015_165842.jpg

IMG_20241015_172230.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 4
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.