Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
4 godziny temu, Eryczek napisał(a):

@Domelznasz ciasteczkowego ADBLa Tire Dressinga? 

Jeśli tak, daj znać jak się ma do tej nowości.

Tak. Ale Ciastek nigdy jakoś nie skradł mojego serca. Zapach mi drażnił nozdrza i aplikacja żelowa, dość gęsta, kleista, mozolna. Taki Endurance. Kiedyś efekt smalcu mi sie podobał teraz już z tego wyrosłem 😉

A tutaj Tire Coating - zapach nie pamietam w sumie - jutro sprawdzę w garazu jeszcze raz. Konsystencja też przezroczystego żelu ale rzadsza od Ciastka. Po okołu 10 psikach nawet Guala mi się zapowietrzyła ale aplikacja szybka i przyjemna. Robię strzał na mikrofibrę i docieram, wmasowuję. Bardzo szybko się aplikowało na tych ciulatyhj detailingowo Goodyerach czy co to jest 😄 Dobre krycie, wypełnienie, sucho i ślisko. Bardzo przyjemnie generalnie 🙂

Efekt aplikacji mikrofbrą bardzo mi sie podoba. Jutro zrobię fotki jak z garażu wyjadę.

Godzinę temu, arczar napisał(a):

A ja myślę, że to właściwie będzie Blackouter w opakowaniu z napisem TIRE 🤪

Blackaouter to krem a TC to żel. Dwa inne produkty 🙂

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem obiecuje sobie że nic nie zamawiam, ale z tyłu głowy mam że już tego nie ma gdzie układać i towar w kartonach pod regałem stoi....

Ale ....jest potrzeba to i za zakupy.... Artdeshine Repel , zapowiada się rewelacyjnie, w zestawie 2 triggery, fibra, pipetka i główny bohater 200 ml płynu....całość zapakowana w duży karton, wygląda to fajnie...cena odpowiednik CanCoat...W piątek będzie smarowanko.

Dodatkowo dokupiłem 6 aplikatorów do powłok bo podobno lepiej nakładać to aplikatorem , wydajniej i dokładniej.

Coś w tym jest bo w CanCoat czy Ewocar Boost+ zawsze triggery mimo czyszczenia IPA zatykały się.

No i odplamiacz dotarł od kolegi Grechut, ciekawie się zapowiada a P.O.G się kończy więc może być fajny odpowiednik.

IMG_20240717_135540.jpg

  • Lubię to 9
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam ostatnio coraz większą uwagę do bezpieczeństwa stosowania chemii , gdzie praktycznie nie ma piktogramów, najlepszym tego przykładem jest firmą Cleantle, uzupełniłem produkty których jeszcze nie miałem i teraz mam wszystkie produkty, na 9 nowych tylko jeden ma piktogram, dressing do opon, ale patrząc na innych producentów zawsze jest ich tam kilka i to dość groźnych.

Bardzo miłe zaskoczenie zapachowe, ta chemia już świetnie pachnie, wpadł najnowszy dressing2 tym razem świetnie pachnie i ma dużo fajniejsza konsystencję taką dressingową a nie wodną, zaraz wyczyszczę boczek w aucie i się nim bawię.

To zrobiłem go też 1:1 z wodą zobaczymy jaki będzie efekt.

IMG_20240718_105739.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2024 o 16:53, CarlosBlack napisał(a):

kilka stałych pozycji i w końcu "wiadro" na próbę 😉 

IMG_20240716_153809.jpg

Hej - myślę tez nad tym wiadrem - daj znać jaka jest Twoja opinia 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.