Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

DIY to w Ameryce taka sekta jak w Polsce wyznawcy Marcina Szkatuły?

Zdecydowanie nie Nick i Ivan z DIY wiadomo, że reklamują swój towar, ale nie mieszają z błotem konkurencji (jak właśnie coniektórzy... no chyba, że uda się w nieładny sposób przejąć dystrybucje to jednak dobre są wtedy) , chwalą dobre produkty swoich konkurentów, mają fajny sposób przekazu i wygląda na to, że mają też bardzo dobre jakościowo produkty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 wystarczy popatrzeć na sekcję komentarzy na ich YT - jak ktoś rzuci nazwą konkurencyjnego produktu, w odpowiedzi dostaje coś w stylu „to również bardzo dobry produkt, czy weźmiesz nasz czy tamten, będziesz zadowolony”.

Natomiast pan od „genetyki aut”, zaraz sypie „TYLKO ONR, tylko on ma prawdziwą enkapsulacje, separacje, dywagacje i polimery na kolacje! Żaden inny produkt tego nie potrafi! Wszystko rysuje lakier i zbiera klar, kolor i podkład razem z ocynkiem, natomiast ONR w zasadzie dokłada klaru i naprawa porysowany lakier!” I takie tam… może trochę podkolorowane, ale do tego się to sprowadza wiadomix, chyba, że nagle nie wiem, mckees by miało u nich dystrybucję to wtedy bez drgnięcia powieki nagle stałoby się tak samo dobre m.in. Dlatego szybciej auto piachem wyszoruje jak coś stamtąd zamówię 🫣


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 no tak, tylko pasty psikane (jedyne na świecie xD) ale jak mamy 3D to 3D też spoko

Tak naprawdę Optimum z tego co wiem ma naprawdę dobry system polerski, synergii produktów też nie można im odmówić, pewnie był to też jeden z pierwszych sensownych systemów tego typu jednak jest niewiarygodnie drogi jak na to co oferuje więc nie wiem czy to taki święty gral… nic to, chyba to nie dział na takie dywagacje więc ja swoje zdanie wyraziłem i podziękuje za uwagę zanim zostanę poczęstowany warningiem za OT


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pędzelki z moje auto bardzo fajna sprawa… do opon albo gumowych dywaników boszz jakie wyciory nie wiem czy użyłbym ich do plastikowych progów w drzwiach z obawy o narobienie szkód tego się nie spodziewałem 🫣

A narazie tylko je odpakowałem ktoś coś? jakieś próby?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 do plastków/boczków w środku sie nie nadadzą?

Ciężko powiedzieć… Na swoim, rocznym, aucie na pewno tego nie będę sprawdzał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.