Skocz do zawartości

PawHut - Suszarka


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak robiłem, ale chyba trzeba wyposażyć się przynajmniej w drugą rurę, używając jednej ryzykujemy że syf z odkurzania będzie leciał na lakier.

Dokladnie, bieganie z wd3 wokol auta ze stosunkowo krotkim wezem no i za kazdym razem zmienianie filtra bo on nie oczyszcza wydmuchwanego powietrza. Dmuchawa z bass polska za 100zl o wiele wygodniejsza jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu się nie zgadza...
Wyjaśnisz? Chyba, że masz na myśli brak HEPA, czy innych mikrofiltrów, jak w mieszkaniowych odkurzaczach...

No nie jest to jakis dokladny filtr i wystarczy jakis pyl odkurzac i widac jak w wydmuchiwanym powietrzu leci kurz. Poza tym wd3 musialby byc sterylnie czysty zeby nim osuszac auto, czyli po odkurzaniu auta czy domu przedmuchac wirnik, wyczyscic filtr ten karbowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i dlatego wd3 jest już tylko do odkurzania. Chociaż taki WD3 jest tańszy od pawhut, można kupić i mieć dwa jeden do odkurzania drugi do dmuchania, jeszcze długi wąż farelka zamiast worka i jest full opcja 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof tu ok, jakaś dobra praktyka wskazana. Mnie osobiście trudno by było niewyczyszczonym odkurzaczem przejść do dmuchania...

Ale do dmuchawy nie masz filtra (chyba), do kompresora jakiś jest. Pawhut, (BigBoi ma piankę ) - a są przy podłodze... Zawsze można nosić na ramieniu ;)

Fakt, jedna zaleta - nie mieszamy przeznaczenia.

Ale to już nieco poważniejszą korbą trąci ;-)

(ale tu chyba wszyscy tacy, a to zaraźliwe jest...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystko zależy od funduszy i ilości miejsca jakim dysponujemy. W moim wąskim garażu odkurzanie sprawia problemy a co dopiero suszenie. Suszareczka to 1/4 tego co odkurzacz no i dmucha ciepłym powietrzem 🙂

2019-09-24-19-15-30.jpg\


2019-09-24-19-15-46.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, kursien napisał:

@Domel porównując do dmuchawy do liści - wieje podobnie, czy dużo słabiej ?

Jak dla mnie to identycznie ale PawHut lepiej osusza bo dmucha rozgrzanym powietrzem więc jest efektywniejsza i szybsza w osuszaniu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 14.09.2019 o 12:06, Domel napisał:

Czasem jak pamiętam to biorę dmuchawę do liści Boscha

 

Słabiej to działa, woda jest tak na prawdę tylko przesuwana lub zdmuchiwana dalej, ale na myjnie bezdotykowe i tak najlepsza opcja aby szybko obrobić felgi, opony i szczeliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Spoko spoko Wojtek - jak plany przez zimę mi się nie zmienią, to kilka urządzeń na wiosnę wpadnie - przede wszystkim Paw Hut 😉 
Decyzja już podjęta, byle by nic się złego nie stało przez te pół roku - to i kasa się znajdzie 😄

 zach galifianakis thank you GIF

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Domel napisał:

Jak masz dom, działkę, garaż - szczerze polecam 😉

Wszystko jest... no może oprócz dachu w garażu 🤣  od 3 lat coś ważniejszego wypada w sezonie letnim i zawsze braknie kasy,choć w tym roku już był dekarz aby oszacować koszta ( więc już jakiś progres ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
10 minut temu, Hep napisał:

@Domel a miałeś może styczność z Metrovac Air Force Blaster Sidekick 1,3HP Dryer ? Istotnie droższy ale jeżeli lepiej wykonany/pewniejsza gwarancja etc to zaczynam się zastanawiać...

Nie, nie ta półka cenowa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSZARKA DLA ZWIERZĄT PSÓW KOTÓW 2800W MOCNA v2PRO 8842781543 - Allegro.pl
8842781543

Nada sie? Nie ukrywam, ze zauroczyl mnie kolor No i mysle, zeby wykorzystac stara rure od odkurzacza, zeby przedluzyc waz

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

***MOD***LINKI Z ALLEGRO NIE DOZWOLONE WKLEJAMY SAM NUMER AUKCJI***MOD***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
1 godzinę temu, poncio napisał:

nie mogę nigdzie znaleźć info odnośnie Biga jakie ma parametry wydmuchu...

Nie ale jak skończy sie pandemia to podjadę do @Gloss Factory i sprawdzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
32 minuty temu, PawelKRZ napisał:

@Domel używasz jeszcze tego PawHut'a? Jakie masz opinie po czasie? Warto zakupić do prywatnego garażu (zwłaszcza głównie do przedmuchiwania szczelin i suszenia opon np przed dresingiem) ?

Jak najbardziej 🙂 Leje od miesiąca, idealnie się nadaje do suszenia butów 😄https://streamable.com/zxj3ql

Świetnie osusza opony i felgi i szczeliny. Jedyny minus to bardzo krótki kabel ale wkrótce wlutuje sobie nowy 4x dłuższy 🙂

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.