Skocz do zawartości

CleanTech - Citrus Foam


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
8 godzin temu, maciek-drummer napisał:

Jakie stężenie zrobić najlepiej w Marolexie Axel na 1.5l wody?

zależy jaka gęsta pianę chcesz. możesz spróbować zarówno 1 do 40 jak i 1 do 100 i sprawdzić które Ci najbardziej odpowiada 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja myślę, że składa się na to wiele opcji... zabezpieczenie, długość trzymania piany na aucie, temperatura, stężenie i nawet w jaki sposób spłukujesz. Zabrzmi to dziwnie, ale tak zaobserwowałem i też zauważyłem to na dwóch pianach. Przy tej pianie, u mnie takie zjawisko nie wystąpiło, ale nie jest powiedziane, że nie wystąpi jak będą sprzyjać ku temu odpowiednie warunki... tak to osobiście widzę.

 

... tak hejtowane RRC u mnie na volvo miało taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor
8 godzin temu, Amatordetailingu napisał:

Dałoby radę jakieś testerki ten piany dostać ?

Nie dajmy się zwariować. Litr piany kosztuje 29zl, a często można załapać się na promocję w różnych sklepach  🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Good bye piana... 

Żona zadzwoniła że wyciek miałem z szafki winowajca pęknięte denko butli 😁 ale kochana żona wszystko wysprzatala 😁

Widziałem już tutaj ten przydapdek i czy problem z butlami rozwiązany ? Chce kupić nową bo tej nawet nie zdążyłem użyć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
15 godzin temu, Tomas22 napisał:

Good bye piana... 

Żona zadzwoniła że wyciek miałem z szafki winowajca pęknięte denko butli 😁 ale kochana żona wszystko wysprzatala 😁

Widziałem już tutaj ten przydapdek i czy problem z butlami rozwiązany ? Chce kupić nową bo tej nawet nie zdążyłem użyć 😁

Napisz do nas na priv proszę  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie bankę 5l tego wynalazku przede wszystkim jako prewash przed dalszymi czynnościami jak i do regularnego mycia szczurów, które nie mają LSP ale tak mnie zastanawia czy można jej z PA używać w miarę bezpiecznie ns woskach typu Fusso Coat 12 lub Colli? Jeśli tak to jakie jest w miarę bezpieczne stężenie, które nie zje tych wosków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.