Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
7 godzin temu, b0l5 napisał:
W dniu 14.12.2020 o 10:20, jolley napisał:
wlej do kapsla. Jak po nocy zrobi się twarde ale i lekko sprężyste szkiełko to jest ok

Nie zrobiło się twarde, ale zrobiło się mega gęste i się nie podpala.

a w jekiej temperaturze trzymałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grechut napisał:

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę który ma oryginalne te powłoki? 

na co chcesz kłaść? Lakier czy felgi? Może lepiej dorzucić nieco grosza i kupić coś, co faktycznie Ci poleży, tu masz loterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, grechut napisał:

Panowie, ja chce to kłasc na felgi. Na lakier bałbym się to zastosować ;-)

A czemu? Ja na żony aucie położyłem w maju - do tej pory pięknie kropelkuje, auto niegarażowane:

Kolega położył na czarnym lakierze i tez jest ładnie.

Jak masz sprawdzoną wersję, to nie ma strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, krzygaj napisał:

A czemu? Ja na żony aucie położyłem w maju - do tej pory pięknie kropelkuje, auto niegarażowane:

Kolega położył na czarnym lakierze i tez jest ładnie.

Jak masz sprawdzoną wersję, to nie ma strachu.

Na auto mam inną powłokę przygotowaną więc jak tamta się skończy to może pomyślę.

 

A masz linka skąd zamawiałeś?

W ogóle do czego to doszło, żeby chińczyk kopiował chińczyka 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grechut napisał:

Tu z na forum czy na allegro?

https://galonoleje.pl/powloki-ceramiczne-kwarcowe/mr-fix-9h-30ml-powloka-ceramiczna.html?search_query=mr+fix+9h&results=1

na allegro też są ale mają drożej 7568950400

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, peciu napisał:

Bardzo dziękuję.

Stosowałeś na felgi czy lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grechut - niestety sprzedający nie ma już w ofercie tej powłoki. Fakt teraz, to loteria kupić na Ali. Dobrze, że mam w zapasie jeszcze 4 buteleczki, to na felgi na jakiś czas wystarczy 😜

Ja kładłem na felgi i kołpaki i też pięknie trzyma. Spokojnie sezon poleży jak niczym nie ściągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, krzygaj napisał:

@grechut - niestety sprzedający nie ma już w ofercie tej powłoki. Fakt teraz, to loteria kupić na Ali. Dobrze, że mam w zapasie jeszcze 4 buteleczki, to na felgi na jakiś czas wystarczy 😜

Ja kładłem na felgi i kołpaki i też pięknie trzyma. Spokojnie sezon poleży jak niczym nie ściągniesz.

Nigdy nie kładłem niczego na felgi. Na komplet 18 zejdzie z 1/3 buteki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krzygaj napisał:

@grechut zależy jak grubo będziesz kładł, ile warstw itd... - ale spokojnie wystarczy a nawet mniej. Już 10ml, to wystarczy nawet na kompaktowe auto 😋

Czytałem żeby najlepiej położyć 2 warstwy. Więc nawet jakby zrobić z 30ml 2 komplety felg to za 30 czy 40zł to bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 09:14, grechut napisał:

Nigdy nie kładłem niczego na felgi. Na komplet 18 zejdzie z 1/3 buteki?

1 buteleczka poszła mi na 2 kpl felg - 17tki i 18tki. Nie żałowałem
Na kolejne 17tki kładłem K2 gravon lite i co mnie zaskoczyło to, że K2 miał mega duszący zapach, a Mr Fix był prawie niewyczuwalny. Obie powłoki kładłem w wentylowanym pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jolley napisał:

1 buteleczka poszła mi na 2 kpl felg - 17tki i 18tki. Nie żałowałem
Na kolejne 17tki kładłem K2 gravon lite i co mnie zaskoczyło to, że K2 miał mega duszący zapach, a Mr Fix był prawie niewyczuwalny. Obie powłoki kładłem w wentylowanym pomieszczeniu.

A jak z trwałością? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

KiK czym po zimie zregenerować Fixa? Na aucie żony leży położony(2 warstwy) w maju i na wiosnę chciałbym go jakoś odświeżyć, usunąć zarysowania jakie powstały po odśnieżaniu. Przychodzi mi do głowy użycie CarPro Reload, CarPro Essence Plus, Gyeon Cure, a może po prostu walnąć kolejną warstwę? - mam jeszcze co najmniej 4 buteleczki.

Reloada mam z zestawu od CQ, Essence i Gyeon musiałbym kupić.

Co byście radzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, który rozwiązała za mnie grudniowa kwarantanna, mając czas zrobiłem lekką korektę i nałożyłem Fusso, na ten moment jeszcze auta nie myłem po tym zabiegu. Wydaje mi się że bez korekty, nic z tymi ryskami nie zrobisz. Niestety. To nie tylko z odśnieżania, z mycia obstawiam jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronin78 jak już ulice będą suche, to umyję auto kwasowym szamponem i zobaczę w jakiej kondycji jest powłoka - jak dobrze będzie kropelkować, to ją zostawię i podbiję Reloadem. Jak będzie słabo to na wiosnę polecę cleanerem ściernym i położę ponownie.

Póki co na górnych elementach, przednim zderzaku wygląda bardzo dobrze. Na pozostałych elementach jest przytkana, bo już ze 2 mce nie myte auto.

Dam znać jak przetrwała zimę. Auto niegarażowane, głównie ruch po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.