Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

@Lesio24 zapomniałem na śmierć wrzucić 🙂

Zrobiłem prowizoryczny test na rysowanie lakieru przed/po nałożeniu powłoki:

M4WD2Hm.jpg

IZBZDJx.jpg

Ponadto próbowałem zeskrobać tapeciakiem zaschnięte krople powłoki z nakrętki:

bWG5HoU.jpg

Małymi kroczkami (brak czasu) zrobiłem wieczorami one-stepa i zaaplikowalem warstwę na swoim daily - nie jeździłem nim chyba z miesiąc, czas go wyciągnąć z garażu 🙂

EP2i2MZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[mention=9597]tazman[/mention] bez urazy, nie bierz tego do siebie, ale to już Januszowanie na maxa... przecież to kosztuje parę dyszek 

Fakt, kosztuje grosze, ale ja np. mam zapas aplikatorów do powłok od carpro i te od fixa są mi zbędne, stąd wybrałbym samą butlę przy kolejnym zamówieniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Czas i na mnie aby kupić MR FIX.

Czy ktoś kupował może u tego sprzedawcy ?:

https://pl.aliexpress.com/item/MR-FIX-30-ml-9-H-Twardo-Samoch-d-super-hydrofobowa-Szk-o-Pow-oka-Samoch/32862286377.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.50642e0e972ywW

Jakieś opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy ja mam nałożoną od 20.10.2018 - póki co na masce, dachu, górnych partach drzwi kropelkuje jak w dniu nałożenia. Doły drzwi, to inna sprawa, ale zapewne zapchane. Auto od tego czasu nie było myte - jedynie opłukiwane na bezdotyku samą wodą. Jak temperatura pozwoli, to zaliczy mycie ręczne, ale pewnie dopiero coś w okolicach marca/kwietnia - so stay tuned. Zdecydowanie wrzucę foty po myciu - zamierzam umyć pianą i szamponem z 4Detailer dedykowanymi do powłok.

Nie wiem, co masz na myśli pisząc "funkcjonowanie" - czego od niej oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również testuje dalej. Autko miałem myć i wrzucić update z felg ale u mnie -2 więc nie ryzykuje.

Edit

Dostałem od kolegi filmik jak zachowuje się Mr Fix u niego na masce po roku i 2 miesiącach. Myślę że spoko 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.