Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

Za to Techwax jak najbardziej wypełnia swirle, po myciu go najprawdopodobniej zmyłeś i dlatego teraz znowu wszystko widać.

 

Tech Wax był położony tydzien wczesniej a myłem oczywiscie szamponem Nxt wiec ten syntetyczny wosk jest dalej na aucie (czuć to i widać) wiec moze zeszla tylko jego jakas jedna warstaw, ktora maskuje te swirle? (inaczej sobie tego nie potrafi wytłumaczyć)

ok. wyporóbuje Swirlx lub UC i zobaczymy jaki efekt...

 

zeby nie bylo OT to Water Magneta będe testował w przyszłym tygodniu na identycznie zrobionym aucie (glinka, dc1, tech wax) moze lepiej się spisze ten ręcznik na troche jaśneijszym lakierze (zielony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wracając do tematu wycierania, gorąco polecam ścierkę z mikrofibry do podłogi Jan Niezbędny. Do tej pory najlepsza rzecz jakiej używałem. Nie wspominając już o stosunku efekt/cena.

 

Dokładne nawet swojego Blue Rippera odstawiłem w kąt bo coś stracił na mocy i smuży. A pozatym Jan ma dla mnie idealne rozmiary. How jest dla mnie za duzy. Przy nawoskowanym aucie tej wody nie ma ogromnych ilości abym potrzebował takich wymiarów. Aha wady FARBUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprałem Jana z 10 innymi mikrofibrami, żółte i białe, poza tym aplikatory Meg'sa. Jan nie pofarbował w ogóle także luzik :)

To może po prostu na takiej ilości innych ręczników nie widać efektu. :) Ja miałem mniejsze pranie i Jan lekko zafarbował. Ale to i tak nic w porównaniu do czerwonego CG Fluffer'a, po którym wyciągnąłem z pralki różowe aplikatory Even Coat ... sexy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my z R0N1N mamy innego Jana albo słabe pralki macie, Ogólnie to 1szy raz Jana do Pralki dałem.Bo jak teraz używam do wycierania umytego auta to też recznie przepłukuje starczy
prawdopodobnie to właśnie wy macie słabe pralki, ze powodują farbowanie :D Mój Jan N ma kolor pomarańczowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Dzis kupiłem scierke jana i jestem zadowolony w 90 % bo dzień jest wilgotny i jak wytarłem to poszło w miare jak zwykłym bawełnianym ręcznikiem zobaczyny co będzie jak będzie słoneczny dzień???

 

A testował ktoś to http://www.janniezbedny.pl/produkty/cie ... fibry.html

ma taką strukture wafla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziś moja dziewczyna osuszała autko tym ręcznikiem Water Magnet Microfiber Drying Towel i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu mówi do mnie, że dla niej nie ma różnicy miedzy tym, a jakimiś mikrofibrami tanimi stelli czy Jana niezbędnego, po za tym mówi że rękawica Megsa tez bez rewelacji, spada jej i ogólnie to porównała mycie nią do zwykłej mikrofibry. no normalnie załamałem się po jej opinii, czy ona ma za duże wymagania?? czy coś robiła źle. Juz sam nie wiem, wydaliśmy trochę kasy a ona niezadowolona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water Magnet dobrze działa jak jest lekko wilgotny. Rękawica Megsa jest dość duża więc możliwe, że na małej kobiecej dłoni nie do końca jej użycie było komfortowe poza tym, że jednak rękawicę też trzeba dobrze trzymać w dłoniach - sama myć nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza, rękawica mega jest wielka i mojej dziewczynie sięga do połowy przedramienia a nie jest ułomna;) water magnet zdecydowanie nie może być porównywany do zwykłym fibr. Jan niezbędny, owszem, robi niezłe szmatki do prac podczas polerowania czy do QD, ale do suszenia wysiada. WM wciąga hektolitry wody, a tego zwykła MF nie potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.