Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

To jest kup teraz, a Kabul pisał o aukcji

 

Chodziło mi o kup teraz. Cena rewelacyjna , podobnie jak water wizard - absolutna abstrakcja można by powiedzieć dla produktów konkurencji.

 

Próbowałem załatwic u Temachem upust dla kosmetykaaut. Ale nie udało się stałego. Ale dostałem żółta mikro oraz magiczna gabke do czyszczenia gratis przy zakupach za ok 100zł

 

Szkoda trochę zwłaszcza ,że swego czasu zrobiliśmy mu niezłą reklamę na forum - ale z drugiej strony i tak ceny ma rewelacyjne a pochwały były jak najbardziej zasłużone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Używam takiego od ponad dwóch miesięcy. porównanie mam z tylko z watermagnetami megsa. i ten (60x40-chyba, jak nie wiecej) jest według mnie o wiele bardziej chłonny. nie pamiętam co to za firma, ale przyszedł razem z innymi z cyc.uk. Ma kieszenie, na dłonie własnie. I ze zdjęcia patrząc ma taką samą fakturę.ja bym go jak najbardziej polecił :good:

Jeden na całego kombiaka

Jest bardziej chłonny, ponieważ jest znaaacznie większy.

Dla mnie ta wielkość, to jedna wielka katastrofa. :wallbash:

Ponieważ ma kieszenie, można go używać tylko z jednej strony.

 

Ten ręcznik mieliśmy na CWWC2009, był 2-3 razy użyty i nikt już go nie chciał więcej używać.

 

Na dodatek ta farba: ciężko utrzymać ten ręcznik w czystości.

Teraz leży w pojemniku "Rezerwa 99".

 

Ale każdy ma swoje zamiłowania i faworytów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem paczkę od Temachem i jestem bardzo zadowolony :) szybko, bez problemów i do zamawianego Eurow'a largeimg,IMG_4b4c9e43d4f046731.jpg , preparatu do nabłyszczania opon i gąbek dostałem gratis jeszcze to --> largeimg,IMG_4b4c9ea65b0c38240.jpg

a do tego wszystkiego upust ,który jest dla Nas wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy któryś z Was korzystał z ręcznika "Chemical Guys Monster ręcznik z mikrofibry 40x40cm" taki jak poniżej w linku:

 

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... ztuka.html

 

Prosiłbym o jakieś opinie.

 

Też mnie interesuje temat małego ręcznika 40x40 do osuszania. Ten chemical zwrócił moja uwagę. Chyba go niedługo wezmę w ciemno jak nikt nic o nim nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ręcznika Meguiars'a i wyciera mi elegancko do sucha. Kiedyś używałem zwykłych szmat zrobionych ze starych koszulek bawełnianych ale stwierdziłem, że może jednak lepiej kupić ręcznik z mikrofibry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie interesuje temat małego ręcznika 40x40 do osuszania. Ten chemical zwrócił moja uwagę. Chyba go niedługo wezmę w ciemno jak nikt nic o nim nie pisze.

 

przemas22 jak już byś kupił to cacuszko i wypróbował jego chłonność, to proszę napisz swoją opinię.

 

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z Vileda ściereczki które wchłaniają wodę, wykonane z 70% z cellulozy.

Łatwo można je wycisnąć po czym znowu mają swoje zdolności do wchłaniania.

Wypróbowałem je tylko na jednym kawałku maski i wydaje mi się, że są całkiem fajne.

Wiadomo, że wymiar nie ten -ale ja na razie użyję dużego ręcznika i kilku takich ściereczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucerka gąbkowa z Viledy.

Koszt 4-5zł za 3sztuki.

 

http://www.vileda-tropic.waw.pl/katalog ... wa;37.html takie mam, na stronie producenta znalazłem wersje po lifcie :D

http://www.vileda.pl/scierki.php?pro=157

 

Zrobiłem szybki teścik, kubek wody na 3x z tego na dwa razy całą zawartość kubka a za trzecim razem wytarcie tylko i wyłącznie do sucha.

 

 

 

vileda1.JPG

po użyciu staje się sucha

 

 

vileda2.JPG

w trakcie testów na mokro

 

 

vileda3.JPG

pozostałe dwie sztuki nie używane

 

 

Czy zdadzą egzamin na samochodzie ? Tego jeszcze nie wiem, z kawałkiem maski 50x60 sobie poradziły bardzo dobrze. Na pewno przy okazji jak będę robić zamówienie w Temachem to wezmę ręcznik do osuszania bo po prostu jest większy i nie będę musiał używać swojego starego ręcznika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.