Skocz do zawartości

Ciekawe kanały na YT z detalingiem


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Arkeolowy napisał:

Ten SwagTV to jest dramat nie wiem jak można go oglądać, niech tam dalej nakłada jakieś Woski typu HADES do nagrobków :roll:

Źle robi robotę, tworzy jakieś mity czy coś innego nie tak z jego "detailingiem"  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Jedna z lepszych recenzji/testów, jakie ostatnio oglądałem. Dodatkowo sporo się dowiedziałem (z filmu i komentarzy) odnośnie grafenu w detailingu. Okazuje się, że to zachłystywanie się technologią grafenową w kosmetyce samochodowej jest trochę przedwczesne... I z tym dodatkiem grafenu w składzie kosmetyków samochodowych jest nie do końca tak, jak mi się wydawało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych zabawach z powłoką grafenową i jest dużo niedociągnięć, najgorsze jest chyba to, że ten grafen jakby trzeba dotrzeć.

Ale produkt w fazie produkcji, więc spodziewałem się tego, ale jeb.nięcie ma konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może się podzielę moim ulubionym kanałem detailingowym. Wysoka jakość video, audio, piękne auta, ogromna wiedza i doświadczenie, rzetelne testy produktów.

https://www.youtube.com/channel/UCOcVjrjvQmciOGWexARl_ZA

I'm back motherlovers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Może nie do końca w temacie, ale czy słyszeliście o ujawnieniu (pomijając, czy to prawda, chociaż wychodzi na to, że tak) stawek Pan The Organizer'a za recenzje produktów do detailingu na jego kanale ? Za recenzję produktu liczy sobie 16.000 USD, a "jedyne" 11.000 USD liczy sobie za pierwszą recenzję produktu producenta, którego jeszcze nie recenzował. To rzeczywiście stawia pod znakiem zapytania uczciwość i rzetelność recenzji Pan The Organizer... W jego obronie na razie stanął Scott z Dallas Paint Correction (swoją drogą nie przepadam za tym detailerem). Obaj próbują dojść, skąd youtuber, który zamieścił na YT materiał na temat PTO, uzyskał informacje o stawkach PTO. Osobiście nie przepadam za PTO, gdyż większość (o ile nie wszystkie) recenzje były polecającymi recenzowane produkty jako świetne i "sztosowate". Poza tym PTO nie jest i nigdy nie był zawodowym detailerem, a w swoich recenzjach setek produktów chwali się, że wszystkie je dokładnie przetestował i sprawdził (co - wg mnie - jest niemożliwe) - dlatego nie jest on moim wiarygodnym źródłem informacji o produktach detailingowych. Jednak jego stawki zaskoczyły mnie... Ok - rozumiem, że teraz te recenzje są jego podstawowym źródłem utrzymania, ale wiarygodny i uczciwy recenzent powinien zamieścić info w recenzji, że jest ona sponsorowana przez producenta recenzowanego produktu... Jest niewielu detailerów recenzujących w sieci produkty, którym (w ograniczonym zakresie) wierzę i których opinie mogą wpłynąć na moją decyzję o zakupie danego produktu. PTO (i kilku innych) na pewno nie należy do tej grupy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.